İstanbul Kır Düğünü Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
250 ₺
Hafta İçi
250 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
150 ₺
Hafta İçi
150 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
350
Min
500
Max
Açık Davet Alanı
750
Min
1000
Max
Kır Bahçesi Alanı
750
Min
1000
Max
Havuz Başı Davet Alanı
750
Min
1000
Max
Otopark
500
Araç

Mekan Özellikleri

 • Supla
 • Şamdan
 • Çim zemin
 • Engelliye uygun giriş
 • Kolonsuz salon
 • Şehir dışında
 • Yüksek tavan
 • Açık alan
 • Kapalı salon
 • Havuz başı alanı
 • Deniz manzaralı
 • Boğaz manzaralı
 • Doğa manzaralı
 • Şehir manzaralı

İmkanlar

Catering
Video ve fotoğraf çekimi
Menü tadımı
Organizasyon danışmanlığı
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Vale
Yemek servisi
After party alanı

Cemile Sultan Korusu Hakkında

Ünü dünyaya yayılmış Cemile Sultan Korusu, muhteşem İstanbul Boğazı manzarası ile en mutlu gecenize ev sahipliği yapmaya hazır! Yıllar boyu konuşulacak bir kır düğünü organizasyonu düzenlemek istiyorsanız, seçiminiz kesinlikle Cemile Sultan olmalı. Mekânın, kişi başı 150 TL’den başlayan kır düğünü fiyatları ve sunduğu olanakları hakkında ayrıntılı bilgiyi yazımızda bulabilirsiniz.

Gerçekleştirilen Organizasyonlar

Cemile Sultan Korusu, düğün haricinde; nişan & söz merasimi, mezuniyet partisi, sünnet düğünü ve kına gecesi organizasyonlarına kapılarını açıyor.

Birçok uluslararası firmanın konferanslarını düzenlemek için tercih ettiği Cemile Sultan, davet, resepsiyon, babyshower ve parti gibi konseptlerde de hizmet veriyor.

Kapasiteler & Tasarım Özellikleri

500 araç kapasiteli ve özel korumalı otopark alanı bulunduran Cemile Sultan Korusu, 3 adet etkinlik alanına sahip. Mekânın 500 kişi kapasiteli kapalı salonu, ani hava değişimlerinin açık hava organizasyonlarını sekteye uğratmaması için hayati bir önem taşıyor.

Her ikisi de 1000 kişi kapasiteye sahip kır düğünü ve havuz başı alanları ise panoramik İstanbul manzarası ile misafirlerinizi büyüleyecek.

Cemile Sultan Korusu Sunduğu Hizmetler

Kendine has bir kalite standartı yakalayan Cemile Sultan, düğün organizasyonunuzun tüm ayrıntılarını düşünmüş. Mekânda, yaşantınızın en özel gecesinde en ufak bir sorunla bile karşılaşmamanız için kurulmuş bir organizasyon sorumluları ekibi bulunuyor.

Modayı ve trendleri takip eden bu ekip ile küçük görüşmeler yaparak düğün etkinliğinizi daha da benzersiz kılabilirsiniz. İstanbul’un önde gelen sanat artistlerinin hazırladığı gelin tagı ve gelin yolu ise düğün organizasyonunuza çok farklı bir ambiyans katacak. Sadeliğin ve zarifliğin simgesi beyaz rengin hâkim olduğu kır düğünü alanına zevkleriniz doğrultusunda ufak dokunuşlar yapabilme imkanınız da bulunuyor.

Dünya standartlarında ses - ışık ve sahne sistemleri ile donatılan düğün alanı, geniş dans pisti ile de ön plana çıkıyor. İsteğinize göre DJ veya orkestra temini de sağlayan Cemile Sultan Korusu’nda program 00.00’a kadar devam ediyor. Limitsiz eğlencenin sizi ve misafirlerinizi beklediği Cemile Sultan’da, 00.00’dan sonra after party alanından da yararlanabilirsiniz.

Catering & Menü Seçenekleri

Uzman şeflerden oluşan bir mutfak ekibini bünyesinde barındıran Cemile Sultan Korusu, dünya mutfağının sevilen spesiyallerini siz ve misafirleriniz için hazırlıyor. Cemile Sultan’da ağırlıklı olarak kırmızı ve beyaz et içerikli tabaklardan oluşan menülere ek olarak özel menü seçenekleri de bulunuyor.

Misafirlerinizin tercihleri ve sağlık sorunları düşünülerek hazırlanmış diyabet, vegan, vejetaryen, kosher ve çocuk tabakları özel menüler kapsamında yer alıyor. Üsküdar ilçesinde yer alan Cemile Sultan’ı kır düğünü etkinliğiniz öncesi ziyaret ederek menü tadımı ve menü değişimi imkanlarından da yararlanabilirsiniz.

Cemile Sultan Korusu Kır Düğünü Fiyatları

Yemekli veya kokteylli bir düzende kır düğünü organizasyonu yapabileceğiniz Cemile Sultan’da ödeme kolaylıkları da memnuniyetinize memnuniyet katacak.

Mekânda, yemekli kır düğünü fiyatları 250 TL olarak belirlenmiş. Buna ek olarak kokteyl konseptli kır düğünü fiyatları 150 TL civarındadır.

“Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurarak, Cemile Sultan’ın Düğün Buketi’ne özel olarak sunduğu ayrıcalıklı kır düğünü fiyatları tekliflerine ulaşabilirsiniz.

Cemile Sultan Korusu Nerededir? Nasıl Ulaşım Sağlanır?

Anadolu Yakası’nın Üsküdar ilçesinde yer alan Cemile Sultan Korusu’na 15KÇ, 14M, 15TY ve 15F kodlu otobüs hatlarını kullanarak ulaşabilirsiniz. Araç vasıtası ile mekâna gidecek olan okuyucularımız için ise Cemile Sultan Korusu’nun açık adresi şu şekildedir;

“ Kandilli Mahallesi, Ömürtepe Yokuşu Sokağı, Üsküdar / İstanbul “

Sorular

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, bayi toplantısı, baby shower, davet ve resepsiyon, düğün, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, sünnet düğünü ve kına organizasyonlarınızı düzenleyebilirsiniz.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Kendi bünyelerinde fotoğrafçıları bulunmaktadır.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Açık ve kapalı davet alanları bulunmaktadır. Açık alanda havuz başı davetleri planlayabilirsiniz. Aynı anda birden fazla etkinlik yapılabilmektedir.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Beyaz et, kırmızı et, kokteyl menü, çocuklara özel menü seçenekleri bulunmaktadır.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

24:00'da sona ermektedir.

Cemile Sultan Korusu düğün fiyatları ne kadar?

Cemile Sultan Korusu düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 150 TL, hafta içi yemekli kişi başı 250 TL, Cemile Sultan Korusu düğün fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 150 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL,

Cemile Sultan Korusu Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Cemile Sultan Korusu açık alan kapasitesi 750 - 1000 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 350 - 500 kişiliktir, havuz başı kapasitesi 750 - 1000 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  kusursuz bir düğündü, bitsin istemedik, gece sonu partiye de beklediğimizden yoğun bir katılım oldu, bu manzarayı kim bırakmak ister ki, süpersiniz cemile sultan yönetimi çok teşekkürler

Yorum yaz