Havuz Başı Düğün Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
250 ₺
Hafta İçi
250 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
150 ₺
Hafta İçi
150 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
350
Min
500
Max
Açık Davet Alanı
750
Min
1000
Max
Kır Bahçesi Alanı
750
Min
1000
Max
Havuz Başı Davet Alanı
750
Min
1000
Max
Otopark
500
Araç

Mekan Özellikleri

 • Supla
 • Şamdan
 • Yapay çIçek süsleme
 • Çim zemin
 • Engelliye uygun giriş
 • Gazebo
 • Gelin - damat odası
 • Gelin tagı ve mekan süsleme
 • Kolonsuz salon
 • Şehir merkezinde
 • Yüksek tavan
 • Açık alan
 • Kapalı salon
 • Havuz başı alanı
 • Deniz manzaralı
 • Boğaz manzaralı
 • Doğa manzaralı
 • Şehir manzaralı

İmkanlar

Catering
Video ve fotoğraf çekimi
Menü tadımı
Organizasyon danışmanlığı
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Vale
Yemek servisi
After party alanı

Cemile Sultan Korusu Hakkında

Cemile Sultan Korusu havuz başı düğün ve davet organizasyonu yapmak isteyenler için şık ve nezih bir ortam sunuyor. Ünlü şeflerin hazırladığı Dünya ve Türk mutfağından seçmece lezzetlerle eşsiz güzellikte bir doğanın eşlik ettiği mekanda yıllarca konuşulacak bir düğün yapabilirsiniz.

Cemile Sultan Korusu Havuz Başı Düğün Kişi Başı Fiyatları Nasıldır?

Cemile Sultan tarihi düğün mekanları arasında İstanbul’un en güzide davet alanı olarak yerini alıyor. Yeni hayatına adım atacak olan gelin ve damat adaylarının kutlamalarına eşlik etmek üzere birçok hizmet ve imkan sağlıyor. Cemile Sultan fiyatları genellikle davetli sayısına, etkinliğin tekabül ettiği günün hafta içi veya hafta sonu olmasına ya da ikram türüne göre değişebiliyor.

Cemile Sultan’ın dünyaca ünlü şefinin hazırladığı eşsiz lezzetleri bulunduğu yemekli davetleriniz eğer hafta sonu gerçekleşiyorsa kişi başı 150 TL - 250 TL  arasında başlangıç fiyatları bulunuyor. Burada ise fiyatı belirleyen unsur ana yemek ve ordövr seçimleriniz oluyor.

Cemile Sultan Davet Alanı ve Kapasiteleri Nelerdir?

Cemile Sultan Korusu tarihe meydan okuyan mimarisi ve eşsiz doğası ile birçok çiftin düğün mekanı ilk tercihi oluyor. Açık hava ve kapalı davet alanı olarak birden fazla seçeneği bulunan Koru’da geniş katılımlı düğünler organize edebileceğiniz gibi butik düğün yapmak isteyenlere göre de seçenekler bulunuyor. 1000 kişilik havuz başı düğün organizasyonu kapasitesi ile Cemile Sultan unutulmaz davetlerin adresi oluyor.

Cemile Sultan Korusu Ek Hizmetler Sunuyor Mu?

Cemile Sultan Korusu havuz başı düğün ve davet organizasyonlarınız için birçok olanak sunuyor:

 • Her organizasyon için etkinlik planlama aşamasında, süresince ve sonrasında size özel hizmet sağlayacak bir organizasyon sorumlusu görev alıyor.
 • Tarihi mekanda son teknolojinin kullanıldığı ses, ışık ve sahne sistemlerini kurulumu ve etkinlik süresince kullanımı imkanı bulunuyor. Ayrıca düğün paketiniz içeriğine göre orkestra ve ses sanatçısı da canlı müzik için dahil olabiliyor.
 • Dünyaca ünlü Şef Ramis Yerlikaya’nın hazırladığı yemeklerin bulunduğu menüler için önceden menü tadımı yapabiliyorsunuz. Ayrıca farklı seçeneklerin sunulduğu menülerde değişiklik yapma imkanınız da bulunuyor.
 • Dekorasyon, süsleme ve mekan giydirme için sizin isteklerinize uygun farklı seçenekler sunuluyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Cemile Sultan Korusu İstanbul Anadolu Yakası’nın tarihi semti Üsküdar’da yer alıyor. İstanbul’un ayaklarınızın altına serildiği doyamayacağınız güzellikteki manzarasıyla ve doğa ile iç içe olmasıyla birçok davet için tercih sebebi oluyor. Cemile Sultan oldukça merkezi bir lokasyonda olup toplu taşıma ile ulaşımı da oldukça kolay. Her iki yakadan da ulaşım sağlanan semte vapur, metro, metrobüs, otobüs ve dolmuş gibi birçok farklı araç ile ulaşmak mümkün. 14 R, 15 ŞN ve 15 F numaralı otobüs hatları korunun yanındaki duraktan geçiyorlar. Bulunduğunuz ilçeden uygun aktarmalarla bu hatlara ulaştığınız takdirde Koru’ya gelmeniz çok basit olacaktır. Özel aracıyla gelmek isteyen misafirleriniz için ise vale hizmetinin de sunulduğu otopark imkanı mevcut. Cemile Sultan Korusu’nun açık adresi ise şu şekilde: Küçüksu Kandilli Mahallesi Ömürtepe Yokuşu Sokak Numara: 6 Posta Kodu: 34684 Kandilli / Üsküdar / İSTANBUL

Sorular

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, bayi toplantısı, baby shower, davet ve resepsiyon, düğün, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, sünnet düğünü ve kına organizasyonlarınızı düzenleyebilirsiniz.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Kendi bünyelerinde fotoğrafçıları bulunmaktadır.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Açık ve kapalı davet alanları bulunmaktadır. Açık alanda havuz başı davetleri planlayabilirsiniz. Aynı anda birden fazla etkinlik yapılabilmektedir.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Beyaz et, kırmızı et, kokteyl menü, çocuklara özel menü seçenekleri bulunmaktadır.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

24:00'da sona ermektedir.

Cemile Sultan Korusu düğün fiyatları ne kadar?

Cemile Sultan Korusu düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 150 TL, hafta içi yemekli kişi başı 250 TL, Cemile Sultan Korusu düğün fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 150 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL,

Cemile Sultan Korusu Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Cemile Sultan Korusu açık alan kapasitesi 750 - 1000 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 350 - 500 kişiliktir, havuz başı kapasitesi 750 - 1000 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Düğünümüzü geçtiğmiz yıl Cemile Sultan’da havuz başında yemekli olarak gerçekleştirdik. Harika bir organizyondu. herşey istediğimiz gibi fazlası var eksiği yoktu. masa Süsleme çok iyiydi. yemeklerin lezzetini, tazeliğini ve sıcak servis edilmesini düğün konuklarımızdan halen duyuyor olmakta ayrı bir mutluluk. Tüm çiftlere tavsiyeederiz.

 2. Puan

  muhteşem bir hazırlık, kusursuz bir hizmet ve harika bir manzara. her şey için çok teşekkürler…

Yorum yaz