Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
1500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Orijinal fotoğrafların teslimi
Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Ekip tedariğI
Katalog çekimi
Konsept çekim
Kuaförde çekim
Nişan çekimi
Save the date

Cemal Can Ateş Photography

Ankara ilinde konsept düğün fotoğrafçısı denince ilk akla gelen isimlerden olan Cemal Can Ateş Photography sizlere eşsiz bir çekim deneyimi sunuyor. Düğün fotoğrafçılığından dış çekim hizmetine, trashday konseptinden save the date temasına kadar tüm çekim türlerinde sizlere kusursuz bir hizmet sağlıyor. Hem eğlenip hem de en güzel anlarınızı ölümsüzleştirmek ve 1000 TL'den başlayan fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için teklif formumuzu doldurabilirsiniz.

Hizmetleri

Cemal Can Ateş Fotoğrafçılık ekibi birbirinden farklı çekim konseptleri ve en yaratıcı düğün pozları ile sizlere muhteşem bir albüm oluşturuyorlar. Ekip, diğer çekim türlerine göre çok daha fazla emek gerektiren dış mekan çekimlerindeki performansı ve son teknoloji ekipmanlarıyla Ankaralı çiftlerden tam puan alıyor. En özel anlarınızı unutulmaz kılmak için çalışan Cemal Can Ateş ve ekibine fotoğraf çekimlerinizde gönül rahatlığı ile güvenebilirsiniz.

Çiftlerin en çok tercih ettiği çekim temalarından olan save the date çekimlerini de yine Cemal Can Ateş Photography kalitesi ve farkı ile gerçekleştirebilirsiniz. Düğün gününüzün sabahından gecenizin sonuna kadar en güzel anlarınızın ölümsüzleştirildiği bu çekimler yıllar sonra bile baktığınızda sizi o güzel güne geri götürecek. Cemal Can Ateş ve ekibi en doğal hallerinizi en doğal ışık eşliğinde yakalayarak o eşsiz dakikaları sizler için ölümsüzleştirecek.

Cemal Can Ateş Fotoğrafçılık Ankara Dış Çekim Fiyatları

Firmanın fiyat aralıkları ise oldukça uygun. 1000 TL'den başlayan düğün fotoğrafçısı fiyatları bulunuyor. Fiyatlar seçilen pakete ve hizmete göre değişkenlik gösterebiliyor. Her şey dahil paketlerde ise 1500 TL'den başlayan seçenekler sunuluyor.

Ankara Düğün Hikayesi Hizmeti

Cemal Can Ateş Photography; düğün hikayesi, düğün klibi ve düğün belgeseli gibi çekim türlerinde de Ankara’nın en çok tercih edilen düğün fotoğrafçıları arasında yer alıyor. Koskocaman bir düğün gününü muhteşem bir şekilde özetleyip düzenleyen ekip sizlere adeta kısa film tadında bir çekim sunuyor. Davetinizin en özel anlarını ve en doğal hallerinizi yakalayan Cemal Can Ateş ve ekibi, özgün video düzenlemeleri ve temanıza uygun eşsiz şarkılar ile muhteşem bir kayıt oluşturuyor.

Ekip yalnızca düğün organizasyonlarında değil, nişan törenlerinizde de sizlere kusursuz bir çekim hizmeti sağlıyor. Nişan organizasyonlarınızda konsept ve dış çekim hizmeti alabileceğiniz firma bu özel gününüzü de unutulmaz kılıyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Cemal Can Ateş Photography, Ankara’nın kalbi Çankaya’da siz değerli çiftlere hizmet veriyor. Cemal Can Ateş ve ekibi hakkında ayrıntılı bilgi almak ücretsiz teklif al formumuzu doldurabilirsiniz. Açık adresi ise şöyle;

Aşağı Öveçler Mahallesi, 1328. Cadde, Özge Apartmanı, No:13, D:8, Çankaya / Ankara.

Sorular

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişan çekimi, düğün belgeseli, düğün hikayesi, save the date, trashday, düğün klibi hizmetleri bulunuyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

15 gün önce iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Şehir dışında hizmet verebiliyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Dış çekim, orijinal çekim teslimi, albüm, düğün klibi ve danışmanlık hizmetlerin içeriyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

7 gün içerisinden teslim ediliyor.

Cemal Can Ateş Photography düğün fiyatları ne kadar?

Cemal Can Ateş Photography düğün fiyatları Cemal Can Ateş Photography düğün fiyatları Cemal Can Ateş Photography organizasyon fiyatları ise 1000 - 1500 TL arasında değişmektedir.

Cemal Can Ateş Photography Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Cemal Can Ateş Photography

Yorum yaz