İstanbul Kına Gecesi Mekanları Fiyatları

Yemeksiz Fiyat
200 ₺
Hafta İçi
300 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
200 ₺
Hafta İçi
300 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
100
Min
200
Max
Açık Davet Alanı
100
Min
200
Max
Kır Bahçesi Alanı
100
Min
200
Max
Havuz Başı Davet Alanı
100
Min
200
Max

Mekan Özellikleri

  • Açılıp kapanabilen çatı
  • Engelliye uygun giriş
  • Gelin - damat odası
  • Gelin tagı ve mekan süsleme
  • Kolonsuz salon
  • Teras
  • Nikah Için ayrı alan
  • Tarihi mekan

İmkanlar

Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Karşılama Için hostes
Menü tadımı
Menüde değişiklik seçeneğI
Organizasyon danışmanlığı
Etkinlik sorumlusu
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Mekan dışı organizasyon getirme

Celal Ağa Konağı Hotel Hakkında

Kına organizasyonlarınız için otantik bir mekan arıyorsanız Celal Ağa Konağı Hotel, tam size göre. İstanbul ilinin Fatih ilçesinde yer alan mekan, profesyonel ekibi ile davetlerinize en iyi şekilde ev sahipliği yapıyor. Sınırlara bağlı kalmadan yemekli ve kokteyl konseptinde davet verebileceğiniz gibi dilerseniz yemeksiz de organizasyon düzenleyebiliyorsunuz. Konakta kına gecesi fiyatları ise 200 TL’den başlıyor.

Özellikleri

Bölgenin en iyi kına gecesi mekanları arasında ilk sıralara yerleşen Celal Ağa, memnuniyetinizi garanti ediyor. Açık davet alanında 200 kişilik kapasite sunarken, kapalı davet alanında ise 100 - 200 kişiye kadar hizmet verebiliyor. Davetli sayınıza göre alan tercihi yapabileceğiniz gibi mevsim koşullarından da etkilenmemeniz sağlanıyor.

Kapalı salonun kolonsuz ve yüksek tavanlı olması da ferah bir ortam sunuyor. Eğlence sonrası otelde dinlenmek isterseniz 100 kişi kapasiteli konaklama alanını değerlendirebilirsiniz.

Celal Ağa Konağı Hotel Kına Gecesi Fiyatları

Konakta kına gecesi organizasyonlarının fiyatları menülere göre değişkenlik gösteriyor. Yemekli kına fiyatları 300 ile 400 TL arasında değişiyor. Kokteyl davetler ise 200 - 300 TL aralığında seyrediyor. Size özel kına paketleri sunulurken, paket fiyatları hakkında detaylı bilgiyi ‘Ücretsiz Teklif Al’ formunu doldurarak öğrenebilirsiniz. DüğünBuketi.com danışmanlarımızla iletişime geçerek eğlencenizi planlayabilirsiniz.

Sunduğu İmkanlar

Celal Ağa, birbirinden eğlenceli organizasyonlara imzasını atıyor. Organizasyon sorumlusu, masa düzeninden menü seçimine kadar her detayla yakından ilgileniyor. Kına tahtı salonun en güzel köşesine yerleştiriliyor. Olmazsa olmaz müzik yayını ise orkestra ve DJ ile 24:00’a kadar devam ediyor.

Dilerseniz davul şov gibi eğlenceli gösteriler de yapılıyor. Otelin spa alanında bekarlığa veda tadında kız kıza bir etkinlik de düzenleyebiliyorsunuz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Celal Ağa Konağı Hotel, Fatih ilçesinde sizleri bekliyor. Otele İstanbul’un her iki yakasından da kolay ulaşım sağlanabiliyor. Toplu taşıma araçlarıyla gidilebileceği gibi kendi aracınızla da mekana gidebilirsiniz. Üstelik 100 araç kapasiteli otopark ve vale hizmetinden de faydalanabilirsiniz. Açık adresi ise;

Balabanağa Mah. Şehzadebaşı Cd. No:5/7 Fatih / İstanbul.

Sorular

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, düğün, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, sünnet düğünü, kına organizasyonu bulunuyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

24.00'a dek sürüyor.

Celal Ağa Konağı Hotel kına gecesi fiyatları ne kadar?

Celal Ağa Konağı Hotel kına gecesi fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 200 TL, Celal Ağa Konağı Hotel kına gecesi fiyatları hafta sonu pasta meşrubatlı kişi başı 300 TL, hafta sonu kokteylli kişi başı 300 TL,

Celal Ağa Konağı Hotel Kaç kişilik kına gecesi kapasitesine sahiptir?

Celal Ağa Konağı Hotel açık alan kapasitesi 100 - 200 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 100 - 200 kişiliktir, havuz başı kapasitesi 100 - 200 kişiliktir,

Yorum yaz