İstanbul Gelin Hamamı Fiyatları

Yemekli Fiyat
200 ₺
Hafta İçi
300 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
200 ₺
Hafta İçi
300 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
100
Min
200
Max
Açık Davet Alanı
100
Min
200
Max
Kır Bahçesi Alanı
100
Min
200
Max
Havuz Başı Davet Alanı
100
Min
200
Max

Mekan Özellikleri

  • Açılıp kapanabilen çatı
  • Engelliye uygun giriş
  • Gelin - damat odası
  • Gelin tagı ve mekan süsleme
  • Kolonsuz salon
  • Teras
  • Nikah Için ayrı alan
  • Tarihi mekan

İmkanlar

Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Karşılama Için hostes
Menü tadımı
Menüde değişiklik seçeneğI
Organizasyon danışmanlığı
Etkinlik sorumlusu
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Mekan dışı organizasyon getirme

Celal Ağa Konağı Hotel Hakkında

İstanbul Fatih ilçesinde bulunan Celal Ağa Konağı Hotel, sizlere lüksü ve tarihi esintileri bir arada sunuyor. 200 TL'den başlayan fiyatları ile gelin hamamı organizasyonları için gelin adaylarına ve arkadaşlarına kapılarını açıyor.

Mekanın Genel Özellikleri

Celal Ağa Konağı, aynı zamanda tarihi mekanlar arasında yer alıyor. Her tür davetlinin girişine uygun olarak engelli girişi de bulunuyor. Kolonsuz salonu ve terası ile ferah bir ortam sağlıyor.

Olası bir yağmurda açılıp kapanabilen çatı kapatılıyor. Mevsim geçişlerinden kutlamanız asla etkilenmiyor. 100 - 200 kişi arasında açık ve kapalı alan, 100 - 200 kişi arasında davetli ağırlanabilen havuz başı alanı bulunuyor.

Bununla birlikte gelin hamamı kısmında da geniş bir kapasiteyle tüm sevdiklerinizle davetinizi gerçekleştirme şansınız bulunuyor. Otelde havuz başı düğün, kına gecesi ve nişan - söz davetleriniz de gerçekleştirilebiliyor.

Sunulan Hizmetler

Celal Ağa Konağı otelinde masa süsleme ve dekorasyon imkanı bulunuyor. Gelin nasıl isterse ve nasıl hayal ederse tüm dekor onun isteklerine göre şekilleniyor. Gelin hamamı dekorasyonu da sizin isteğinize göre yapılıyor. Yemek ve kokteyl sunuluyor.

Menü tadımı ve menüde değişiklik imkanları da bulunuyor. İstenilen takdirde et, tavuk, vegan, diyabet, çocuk menü gibi çeşitli menüler de servise çıkartılabiliyor. DJ ve müzik grubu temini sağlanıyor. Gününüzün en özel ve en unutulmaz şekilde geçmesi için profesyonel ekip titizlikle çalışıyor.

Organizasyon danışmanlığı veriliyor. Başka bir organizasyon firması ile çalışmak istediğiniz zaman da mekan dışı organizasyon firması getirilmesine izin veriliyor. Mekan her türlü esnekliği sizlere tanıyor ve bu sayede müşteri mutluluğu birinci planda oluyor.

Celal Ağa Konağı Hotel Gelin Hamamı Fiyatları

Yemekli konseptte gelin hamamı fiyatları hafta içi 200 TL, hafta sonu 300 TL’den başlıyor. Aynı şekilde kokteylli bir gelin hamamı organizasyon fiyatı da hafta içi 200 TL, hafta sonu 300 TL olarak karşınıza çıkıyor. Bu fiyatlar başlangıç olarak belirleniyor. Yapılabilecek ekleme ve çıkartmalar ile fiyatlar değişebiliyor.

''Ücretsiz Teklif Al'' butonuna tıklayarak ücretsiz fiyat teklifi alabilir, mekanın DüğünBuketi.com'a özel indirim ve kampanyalarından yararlanabilirsiniz.

Ulaşım Bilgisi

Celal Ağa Konağı Hotel, İstanbul'un Fatih ilçesinde konumlanıyor. Mekana ister toplu taşıma ister şahsi araç kullanılarak ulaşım sağlanıyor. Şehrin merkezinde bulunması sayesinde tüm toplu taşıma araçları ulaşım için tercih edilebiliyor.

Adres: Balabanağa Mahallesi, Şehzadebaşı Cd. No:1, 34134 Celal Ağa Konağı Otel Fatih/İstanbul.

Sorular

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, düğün, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, sünnet düğünü, kına organizasyonu bulunuyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

24.00'a dek sürüyor.

Celal Ağa Konağı Hotel organizasyon fiyatları ne kadar?

Celal Ağa Konağı Hotel organizasyon fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 200 TL, hafta içi yemekli kişi başı 200 TL, Celal Ağa Konağı Hotel organizasyon fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 300 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 300 TL,

Celal Ağa Konağı Hotel Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Celal Ağa Konağı Hotel açık alan kapasitesi 100 - 200 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 100 - 200 kişiliktir, havuz başı kapasitesi 100 - 200 kişiliktir,

Yorum yaz