Çayyolu Kır Bahçesi & Restaurant ile Tanışın!

Çayyolu Kır Bahçesi & Restaurant, Ankara Yenimahalle ilçesinde kır düğünü mekanları arasında dikkat çekiyor. Özel davetlerinizin doğal ev sahibi olan mekanda birçok organizasyon için elverişli alanlar bulunuyor. Kına gecesi ve nişan için olduğu kadar sünnet törenleri için de tercih edilen mekanlar arasında bulunuyor. Yaz düğünleri için özel olarak tasarlanan mekanda her mevsimde farklı davetler verilebiliyor. Kokteyl gibi geniş katılımlı programlar düzenlenebiliyor. Bayi toplantısı ve piknik gibi kurumsal etkinlikler için özel hizmetleri bulunuyor. Yemekli düğünler, mezuniyet eğlenceleri veya doğum günü partileri… Özel düğün paketi fiyatları çiftleri üzmüyor. Kır düğünü mekanının adres / nasıl gidilir bilgileri nedir? Kına paketi fiyatları içinde ne bulunur? İndirimler ve kampanyalar ne zaman? Çayyolu Kır Bahçesi & Restaurant hakkındaki bu soruların cevaplarını vermeye çalıştık!

Ankara Yenimahalle Kır Düğünü Alternatifi

Çayyolu Kır Bahçesi & Restaurant, Ankara Yenimahalle ilçesinde her anlamda ideal bir kır düğünü mekanı olarak öne çıkıyor. Davetlilerinizle doğa ile iç içe bir düğün ziyafeti verebilirsiniz. Her türlü kır düğünü hizmetinin verildiği elverişli bir alanı bulunan Çayyolu Kır Bahçesi & Restaurant, hem hizmetleri hem de fiyatları ile cazip bir mekan. Kır düğünü dışında nişan törenleri için de tercih edilebiliyor. Kendinizi kına tahtı üzerinde unutulmaz bir kına gecesi içinde bulabilirsiniz. Oğlunuzun sünnet eğlencesini mutlu anlara dönüştürebilirsiniz. Kızınızın mezuniyet eğlencesi için mekan arıyorsanız Çayyolu Kır Bahçesi & Restaurant ile tanışmalısınız. Bayi toplantısı gibi kurumsal etkinlikler dışında piknik organizasyonları ve lansmanlar için de düşünülebilir. Kokteyl tarzı organizasyon türlerinde de özellikle tercih edilen bir mekan olduğunu belirtelim. Çayyolu Kır Bahçesi, yemekli davetler için deneyimli şefler ve servis ekibi barındırıyor. Düğün menüsü istediğiniz sunumla davetlilerinizin damak zevkine sunulabilir.

Kır düğünü alanında profesyonel ve deneyimli personeli, güler yüzlü hizmet anlayışı ile görev yapıyor. Tamamen davetlilerinizin memnuniyetine odaklanan Çayyolu Kır Bahçesi & Restaurant, o özel günü sorunsuz tamamlamanız için tüm imkanlarını seferber ediyor. Dışarıdan catering ve düğün fotoğrafçısı hizmeti de alabilirsiniz. Kır düğünü fiyatları bakımından da cazip seçenekler sunuluyor. Çiftlere özel düğün paketi, bütçelere uygun alternatifler içeriyor. Aynı şekilde kına paketi fiyatları bakımından da çiftler üzülmüyor. Uygun fiyatları dışında çeşitli indirimler ve kampanyalar da sunuluyor. Çayyolu Kır Bahçesi & Restaurant, kır düğünü konseptine göre özel olarak tasarlandı.

Kalabalık davetli gruplar için geniş ve ferah bir eğlence alanı bulunuyor. Daha az katılımlı davetler için de ideal alan barındırıyor. Masaların dekorundan süslemelere kadar her detayı organizasyon ekibi planlıyor. Bu sayede hem doğal hem de modern bir mekanda düğün imkanı bulabilirsiniz. Ankara Yenimahalle ilçesinde kır düğünü mekanı arıyorsanız Çayyolu Kır Bahçesi & Restaurant ile tanışmalısınız! Peki, mekana nasıl gidilir? Çayyolu Kır Bahçesi, Alacaatli Mahallesi Küme Evleri No: 146 adresinde bulunuyor. Türkkonut Bulvarı üzerindeki mekan, Türkkonut mesire alanına çok yakın!

Modern Kır Düğünü Konsepti

Çayyolu Kır Bahçesi & Restaurant, doğa ile içe, yıldızlar altında kır düğünü seçeneği sunuyor. Mekan hakkında daha fazla bilgi almak için Düğün Buketi’nin pratik sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. Mekanın kapasitesi nedir, indirimler ve kampanyalar ne zaman düzenleniyor, fiyatları hangi düzeyde gibi sorunların cevabı için Düğün Buketi danışmanları ile irtibata geçebilirsiniz. Sizin de Çayyolu Kır Bahçesi & Restaurant hakkında deneyiminiz varsa yorum yaparak değerlendirmenizi kır düğünü mekanı arayan çiftlerle paylaşın. Mekanın fiyatları veya kır düğünü hizmetlerini değerlendirebilirsiniz. Ankara Yenimahalle ilçesinde kır düğünü planınız varsa Çayyolu Kır Bahçesi & Restaurant konseptine davetlisiniz!

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Burayı gelip görmeden Ankara’da kır düğünü yapacağınız mekana sakın ola karar vermeyin! Bizim düğünümüz baştan sona çok güzel bir şekilde gerçekleşti herkese de burayı tavsiye ederim. Çalışanların emeğine sağlık.

Yorum yaz