Düğün Yemeği için Catering Firmaları Fiyatları

Başlangıç Paketi
40 ₺
Her Şey Dahil Paket
60 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Mekan Özellikleri

  • Gelin yolu

İmkanlar

Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Karşılama kokteyli
Mekan giydirme
Menü tadımı
Menüde değişiklik seçeneğI
Organizasyon danışmanlığı
Etkinlik sorumlusu
Kişiye özel konsept
Servis elemanı

Catering Dünyası Event ve Organizasyon Hakkında

Ankara ilinin Çankaya ilçesinde konumlanan Catering Dünyası Event ve Organizasyon, özel gününüze hazırlanmanıza yardımcı olmak istiyor. Hayatınızın en önemli günü yaklaşırken bir taraftan artan stres ve kaygınızı azaltmak diğer taraftan da mükemmel bir düğün hazırlığı yaşatmak istiyor. Minimum paket fiyatları kişi başı 40 TL’den başlıyor.

Avantajları

Catering Dünyası Event, düğün sahipleriyle iş birliği içerisinde çalışırken bir yandan da hizmet verdiği kişi kapasitesiyle müşteri memnuniyeti sağlıyor. Hizmet verilen kişi sayısı maksimum 1.000 kişi olup, Ankara’daki her bölgeye hizmet sağlanıyor. Firma daha pek çok farklı şehirde hizmet vermekle birlikte şehir dışına da hizmet veriyor.

Servis personeli, ekipman, menüde değişiklik ve düğün shot servisi imkanı sunuyor. Düğünden en az iki hafta önce organizasyon firmasına haber verilmesi bekleniyor. Firma, hem yemekli menüler hem de kokteyl menüleri hazırlanmasını sağlıyor. Catering ve organizasyon firması tercih eden çiftler için en iyi seçeneklerden biri olmaya aday oluyor.

Catering Dünyası Event ve Organizasyon Düğün Yemeği Fiyatları

Yemekli catering hizmeti için kişi başı fiyatları 60 TL'den fazla olacak şekilde belirleniyor. Kokteyl hizmeti için de 40 TL ve üzeri anlaşmalar yapılıyor. Paket fiyatlar kişi başı üzerinden hesaplandığı için değişiklik görülebiliyor.

Firmanın güncel fiyatlarını öğrenmek için ‘’Fiyat Teklifi Al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

Sunulan İmkanlar

Hem catering hem de organizasyon hizmetleri sunan Catering Dünyası Event, isteğe göre yemekli menü ve kokteyl menüleri hazırlanıyor. Misafirlere, kanepe, ara sıcak, garnitür, meze, peynir tabağı, çerez ve kuru yemiş ikramları sunuluyor.

Firma ayrıca yemek menüsü olarak yerli ya da yabancı mutfak seçenekleri sunuyor. Çeşitliliğe önem verilen bu firmada diyabet menüsü, vegan ve vejetaryen menü seçenekleri bulunuyor. Arzu edilirse kişi sayısına göre ayrıca bu menüler de çıkartılabiliyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Çankaya ilçesinde yer alan Catering Dünyası Event ve Organizasyon, otobüs duraklarına yakın bir noktada konumlanıyor. Kolay ulaşılabilir olması sayesinde otobüs, dolmuş ve metro gibi toplu taşıma araçlarıyla rahat bir şekilde gidilebiliyor.

Adres: Çankaya / Ankara.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul temelli olan şirket İzmir, Kocaeli, Tekirdağ ve Ankara'da hizmet veriyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

2 hafta önce

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Firma, diyabet, vegan ve vejetaryen menü seçenekleri sunuyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Bu firmanın başlangıç paketinde masa ve sandalye süsleme, gelin yolu ve nikah alanı süsleme yer alıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Firmanın her şey dahil paketinde 1.000 kişiye varan kalabalık misafirlere hizmet, geniş bir menü yelpazesi, menüde değişiklik ve düğün shot servisi yer alıyor.

Catering Dünyası Event ve Organizasyon düğün fiyatları ne kadar?

Catering Dünyası Event ve Organizasyon düğün fiyatları Catering Dünyası Event ve Organizasyon düğün fiyatları Catering Dünyası Event ve Organizasyon organizasyon fiyatları ise 40 - 60 TL arasında değişmektedir.

Catering Dünyası Event ve Organizasyon Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Catering Dünyası Event ve Organizasyon

Yorum yaz