İstanbul Kına Gecesi Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
850 ₺
Hafta İçi
950 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
850 ₺
Hafta İçi
---
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
80
Min
325
Max
Açık Davet Alanı
80
Min
275
Max
Kır Bahçesi Alanı
80
Min
275
Max
Havuz Başı Davet Alanı
80
Min
275
Max
Otopark
150
Araç

Süslemeler & Ekstralar

 • Hediyelikler

Mekan Özellikleri

 • Supla
 • Yapay çIçek süsleme
 • Açılıp kapanabilen çatı
 • Asansör
 • Çocuk eğlence alanı
 • Sahil kenarı
 • Gazebo
 • Konaklama
 • Masa şamdan seçenekleri
 • Şehir merkezinde
 • Teras
 • Nikah Için ayrı alan
 • Açık alan
 • Havuz başı alanı
 • Boğazda düğün / davet
 • Yalıda düğün / davet
 • Tarihi mekan
 • Deniz manzaralı
 • Doğa manzaralı
 • Şehir manzaralı

İmkanlar

After party organizasyonu
Barkovizyon
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Karşılama kokteyli
Etkinlikten önce prova
Fotoğraf köşesi
Video ve fotoğraf çekimi
İçecek barı
Jeneratör
Karşılama Için hostes
Isıtma sistemleri
Volkan şovu
Mekan giydirme
Menü tadımı
Menüde değişiklik seçeneğI
Organizasyon danışmanlığı
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Vale
Klima
Orijinal fotoğrafların teslimi
Yemek servisi
Mekan dışı fotoğrafçı getirme
Alkol servisi
Mekan dışı organizasyon getirme

Casamento Hakkında

Kına gecesi davetleriniz için tercih edebileceğiniz Casamento, İstanbul ili, Sarıyer ilçesinde yer alıyor. Denize sıfır konumu ve tarihi Fuat Paşa Yalısı altında yer alması, kına gecesi davetinizi daha da çekici hale getiriyor. Geniş ve ferah oturma alanları ile misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlayacağınız mekan, merkezi konumu ile avantajını arttırıyor. Casamento, kına gecesi fiyatları 850 TL'den başlayarak size farklı seçenekler sunuyor.

Özellikleri ve Kapasitesi

Casamento, Sarıyer ilçesi sahilinde, Fuat Paşa Yalısı bünyesinde yer alıyor. Tarihi dokusunun yanı sıra boğaz ve doğa manzarası ile misafirlerinizin keyifli bir gece geçirmesini sağlıyor. Kına gecesi konseptinize uygun masa ve sandalye süslemeleri ile şık bir görünüm elde edebileceğiniz mekan, farklı ve her beklentiye uygun davet alanlarıyla hizmet veriyor.

Mekanın, açık ve kapalı alanlarının yanı sıra havuz başı ve kır bahçesi seçenekleri de bulunuyor. Açık alan, havuz başı ve kır bahçesi alanlarının 275 kişiye kadar çıkan kapasitesi bulunuyor. Kapalı alanda ise bu sayı 375 davetliye kadar çıkabiliyor. Bu alanların yanı sıra çocuklu davetlileriniz için bir çocuk oyun alanı bulunuyor. Böylelikle, çocuklar da gecenizin tadını çıkarabiliyor.

Casamento Sarıyer Kına Gecesi Fiyatları

Boğaz manzarası, doğa manzarası ve tarihi dokusuyla kına gecesi davetleriniz için tercih edebileceğiniz Casamento, kına gecesi fiyatları anlamında farklı seçenekler sunuyor. Yemekli ve kokteyl olmak üzere iki farklı davet seçeneğiniz bulunuyor. Yemekli davetleriniz kişi başı 850 TL’den, kokteyl şeklindeki davetleriniz ise kişi başı 850 TL’den başlıyor.

Siz de güncel fiyatlar hakkında detaylı bilgi için sitemizde yer alan “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurabilirsiniz.

Sunduğu Olanaklar

Casamento, sunduğu olanaklar ile size özel ve kusursuz bir davet vermenizi sağlıyor. Masa süsleme ve dekorasyon ile şık ve zarif bir görünüm yakalayacağınız mekanda, misafirlerinize verilecek olan yemeklerin tam istediğiniz gibi olması için menüde tadım seçeneğiniz bulunuyor. Belirlenen menüde tadım yaptıktan sonra dilerseniz menüde değişiklik hakkınız da bulunuyor.

Lezzetli mutfağı ve deneyimli servis elemanları ile kına gecenizde siz ve misafirleriniz profesyonel bir hizmet anlayışıyla karşılaşıyor. Karşılama kokteyli ve karşılama hostesleri, içecek barı, vale ve alkol sevisi gibi hizmetler, misafirleriniz için geceyi daha da unutulmaz bir hale getiriyor. Bu özel gecenizde, tüm anılarınız, mekanın sağladığı fotoğraf ve video hizmetleriyle ölümsüzleştiriliyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Kına gecesi davetleriniz için beklentilerinizi tümüyle karşılamaya aday olan Casamento, İstanbul ili, Sarıyer ilçesinde yer alıyor. Mekana, kişisel araçlarınızla ve 150, 151 ve 152 numaralı otobüslerle kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Adres: Büyükdere, Çayırbaşı Cd. No:146, 34453 Sarıyer/İstanbul.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Opsiyonel, orkesta, dekorasyon veya organizasyon firmaları.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, Bayi Toplantısı, Baby Shower, Davet ve Resepsiyon, Doğum günleri, Düğün, Eğlence, Grup Kahvaltısı ve Yemekleri, Kına, Kurumsal Etkinlikler, Mezuniyet Törenleri, Motivasyon Etkinlikleri, Nişan, Okul Etkinlikleri, Parti, Piknik, Sünnet Düğünü.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Anlaşmalı firma.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Opsiyonel.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

24.00

Casamento kına gecesi fiyatları ne kadar?

Casamento kına gecesi fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 850 TL, hafta içi yemekli kişi başı 850 TL, Casamento kına gecesi fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 950 TL,

Casamento Kaç kişilik kına gecesi kapasitesine sahiptir?

Casamento açık alan kapasitesi 80 - 275 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 80 - 325 kişiliktir, havuz başı kapasitesi 80 - 275 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Kına gecem ve düğünüm Casamento’da oldu. Derya Hanım işini titizlikle yapan biri hata payı kalmıyor kesinlikle. Keyifli bir davetti teşekkürler

 2. Puan

  Boğaza karşı kına gecesi yapmak isteyen gelin adaylarına öneririm eşsiz bir fırsat çok güzel bir mekan ben çok sevdim ve memnun kaldım.

Yorum yaz