İstanbul Davet Alanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
850 ₺
Hafta İçi
950 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
850 ₺
Hafta İçi
---
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
50
Min
325
Max
Açık Davet Alanı
50
Min
275
Max
Kır Bahçesi Alanı
50
Min
275
Max
Havuz Başı Davet Alanı
50
Min
275
Max
Otopark
150
Araç

Süslemeler & Ekstralar

 • Hediyelikler

Mekan Özellikleri

 • Supla
 • Şamdan
 • Yapay çIçek süsleme
 • Açılıp kapanabilen çatı
 • Asansör
 • Sahil kenarı
 • Gazebo
 • Konaklama
 • Masa şamdan seçenekleri
 • Şehir merkezinde
 • Teras
 • Nikah Için ayrı alan
 • Açık alan
 • Kapalı salon
 • Tarihi mekan
 • Deniz manzaralı
 • Boğaz manzaralı
 • Doğa manzaralı
 • Şehir manzaralı

İmkanlar

After party organizasyonu
Barkovizyon
Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Karşılama kokteyli
Etkinlikten önce prova
Fotoğraf köşesi
Video ve fotoğraf çekimi
İçecek barı
Jeneratör
Karşılama Için hostes
Isıtma sistemleri
Volkan şovu
Menü tadımı
Menüde değişiklik seçeneğI
Organizasyon danışmanlığı
Otopark
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Vale
Klima
Orijinal fotoğrafların teslimi
Dünya mutfağı seçenekleri
Yemek servisi
Mekan dışı fotoğrafçı getirme
After party alanı
Alkol servisi
Mekan dışı organizasyon getirme

Casamento Hakkında

İstanbul Sarıyer ilçesinde konumlanan Casamento, düğün ve davet planlarınıza yanıt verecek kır bahçesi ve kapalı alan kullanımıyla öne çıkıyor. Deniz ve boğaz manzaralı bir davet atmosferi sunan mekan, çeşitli süsleme seçenekleriyle de doğal görünüme ev sahipliği yapıyor. Havuz ve kır bahçesi dekorasyonunu öne çıkaran mekanın düğün ve davet fiyatları ise başlangıç olarak 850 TL’den başlıyor.

Mekan Özellikleri ve Kapasitesi

Avrupa Yakası Sarıyer ilçesinde konumlanan mekan, deniz manzarasına eşlik eden dekorasyon ve mimari tasarımı ile tercih edilmeyi hak ediyor. Konsept ve organizasyon isteğine bağlı olarak kapalı alan ya da havuzlu kır bahçesi alanı kullanılıyor. Mekanın kapalı alan davetleri için maksimum 325 kişi, kır bahçesi alan kullanımı için ise 275 kişi ağırlanabiliyor. Şahsi araçlarınızla gelmenize imkan tanıyan 150 araçlık otopark ve vale hizmeti de ihtiyacınızı karşılıyor.

Sahilin ve boğazın kendine has manzarasına eşlik edebileceğiniz bir ortam yaratan tarihi mekan, etkinliğe uygun bir planlamayı harekete geçiriyor. Ferah ve şık bir davet atmosferi için açınıp kapanabilen çatı, teras ve gazebo dekorasyonu hizmete açılıyor. Ayrıca yemekli menüler için dünya ve Türk mutfağının enfes yemekleri de önünüze seriliyor.

Casamento Düğün ve Davet Fiyatları

Casamento, tarihi mekan özelliğinin yanında boğaz manzarası sunan atmosferiyle de adını öne çıkarıyor. Mekanın doğal manzarası dışında, çeşitli hizmetleri de konukları mutlu ederek uğurluyor. Çeşitli hizmetlerle beraber yemekli ve kokteyli seçenekler de düğün ve davet fiyatlarını etkiliyor. Mekanın hafta içi yemekli düğün ve davet fiyatları 850 TL’den başlıyor. Hafta sonu yemekli fiyatlar ise 950 TL olarak belirleniyor. Kokteyli fiyatlar ise 850 TL’den başlıyor. Mekanın güncel fiyatlarını öğrenmek istiyorsanız ücretsiz “Fiyat Teklifi Al” butonuna basabilirsiniz.

Sunulan Olanaklar

Casemento, düğün başta olmak üzere nişan, kına, sünnet düğünü ve resepsiyon etkinliğine özel hizmet veriyor. Yemekli davet istekleri için menü tadımı ve menüde değişiklik de talep edilebiliyor. Düğün ve davet organizasyonu için gerekli hizmetler dışında after party etkinliği, dj ve müzik ekibi temini ile fotoğraf-video hizmetleri ilginize sunuluyor.

Mekan dışı organizasyon ve fotoğrafçı getirme istekleriniz de kabul ediliyor. Mekanı düğün, davet, kına gecesi gibi özel günleriniz için tercih edebiliyorsunuz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Mekan, Sarıyer ilçesinin Büyükdere semtinde yer alıyor. Tarihi Fuat Paşa Yalısı olarak da bilinen mekana ulaşmak için 150, 151, 152, 25 ve 25E otobüslerini tercih edebilirsiniz.

Adres: Büyükdere, Çayırbaşı Cd. No:146, 34453 Sarıyer/İstanbul.

Sorular

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, Bayi Toplantısı, Baby Shower, Davet ve Resepsiyon, Doğum günleri, Düğün, Eğlence, Grup Kahvaltısı ve Yemekleri, Kına, Kurumsal Etkinlikler, Mezuniyet Törenleri, Motivasyon Etkinlikleri, Nişan, Okul Etkinlikleri, Parti, Piknik, Sünnet Düğünü.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Başlangıç paketi düğün pastası, mekan dekorasyonu, ses,sahne, ışık hizmetleri ile servis hizmetini içeriyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Her şey dahil paket içerisinde mekan giydirme ve süsleme, dj ve orkestra temini, menü tadımı, menülerde değişiklik, karşılama kokteyli gibi hizmetler yer alıyor.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Mekanın fotoğraf ekibi ile video çekim ve düğün fotoğrafı çekimi işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Havuz başı açık davet alanı ile 100 kişilik kapalı davet alanı bulunuyor.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Canlı müzik ve DJ seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Mekan Dünya mutfağından bol seçenekli menüler içeriyor. Ana yemekler beyaz et ve kırmızı et ağırlıklı olarak hazırlanıyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

24.00'da sona eriyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Gelin masası çiçekleri, gelin tagı ve gelin yolu süslemeleri, şamdan ve supla seçenekleri bulunuyor.

Casamento organizasyon fiyatları ne kadar?

Casamento organizasyon fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 850 TL, hafta içi yemekli kişi başı 850 TL, Casamento organizasyon fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 950 TL,

Casamento Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Casamento açık alan kapasitesi 50 - 275 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 50 - 325 kişiliktir, havuz başı kapasitesi 50 - 275 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Yurt dışından gelen bir ekip için burada davet verdim. Kurumuzu en güzel şekilde temsil ettiler Casamento daveti profesyonel şekilde yaptı güvenimizi boşa çıkarmadı, teşekkürler

 2. Puan

  Son derece şık bir yer. Deniz kenarı olması ayrı bir hava katıyor. Her türlü davetin gerçekleştiriliyor olması da ne kadar profesyonel bir ekip olduğunun kanıtı diyebilirim. Nişanımı da düğünümü de burada yaptım ve ben de davetlilerim de çok memnun kaldı. Harikasınız!

 3. Puan

  Havuz başında çok güzel bir düğün organizasyonu oldu. Yemekler ve hizmetlerin yani sıra süslemeler de bir hayli şıktı. Tavsiye ederiz.

 4. Puan

  iyi ki dedirten mekanlarda bugün… =) mükemmel bir nişan yaptık burada, mekan aşık olunası gerçekten. Teşekkür ederiz her şey için

 5. Puan

  Casamentoda deniz kokusu eşliğinde unutulmaz bir düğünümüz oldu bu güzel günde emeği geçen tüm personele teşekkür ederiz ayrıca yemekli düğün düşünenler için çok güzel bir menülerinin olduğunu söylemek istiyrum bayıldık 🙂

Yorum yaz