Casa De Playa Private

Çeşme’de otel düğünü konseptleriyle bilinen Casa De Playa Private otelinde siz de dünya evine girmek ve mutluluğa adım atmak ister misiniz? Uygun fiyat ve paket seçenekleriyle sizlere otel düğünü konseptini sunan Casa De Playa Private ile; Aşkınıza aşk katarken misafirleriniz en iyi şekilde ağırlanacak.

Uzun yıllardır otel düğünü sektöründe hizmet veren Casa De Playa Private turizm cenneti Çeşme’de bulunmaktadır. Kurumsal etkinliklerden partilere, düğünlerden evlilik tekliflerine kadar çeşitli hizmet alanlarında organizasyonları gerçekleştiren Casa De Playa Private size hayalinizdeki konsepti sunmak için sabırsızlanıyor!

100 kişilik organizasyon ekibiyle tüm hayallerinizi gerçekleştirmeyi amaçlayan Casa De Playa Private’de aklınıza gelmeyen en güzel detaylar organizasyon ekibi tarafından hazırlanacaktır. Siz de emsalsiz bir düğün gecesi yaşamak için Casa De Playa Private tercih edin, konuklarınızı memnun edin!

Kaç Kişilik Hizmet Kapasitesine Sahiptir?

100 kişilik davetli gruplarınızı ağırlayabileceğiniz kapalı salon haricinde açık hava alanı da Casa De Playa Private de bulunmaktandır. 400 ile 500 kişi arasında değişen Casa De Playa Private ile siz de kır düğünü konseptlerinizi açık alanda yapabilirsiniz. Aynı zamanda kokteyl kapasitesi de 500 ila 750 kişi olan Casa De Playa Private’nin yine açık alanında kokteyl partilerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Uzak şehirlerden hatta ülkelerden gelen konuklarınız Casa De Playa Private’de en iyi şekilde ağırlanmaktadır. 150 ila 250 kişi arasında değişen konaklama kapasitesiyle tüm misafirleriniz düğün öncesinde veya sonrasında dinlenebilir ve hazırlıklarını bu odalarda gerçekleştirebilir.

Deniz ve havuz manzaralı 24 adet lüx suit odaları ile konuklarınızın konaklamasını sağlayan Casa De Playa Private’de en uygun fiyatlarla kalabileceğinize emin olabilirsiniz.

Neden Casa De Playa Private’yi Tercih Etmelisiniz?

Otel düğünü isteyen çiftler sıklıkla konaklama avantajı için otellerle sıkı bir pazarlığa girerler. Casa De Playa Private’de de misafirlerinizin konaklaması için hizmet veriyor ve sizlere düğün paketine ek olarak uygun maliyetlerde konaklama imkânı sağlıyoruz. Bütçenizi sarsmayacak paketlerle düğününüzü gerçekleştirebileceğiniz Casa De Playa Private’de aynı zamanda balayınızı da yapabileceğinizi söylemekte fayda var. Balayı odalarınızı özenle süsleyen ve küçük sürprizlerle sizlere jest yapmayı seven Casa De Playa Private’yi tercih ettiğiniz için asla pişman olmayacaksınız.

Yemekli otel düğünü konseptlerinde de adını başarıyla markalaştırmış Casa De Playa Private’de ünlü aşçılar mutfaklarda görev alır. Dünya mutfağından tutunda yöresel yemeklere kadar çeşitli kulvarlarda uzmanlaşan aşçılar ve şefler size en iyi tatları sunmak için çalışır. Yemekli organizasyonlarınızda menüde değişiklik imkânı da sunan Casa De Playa Private ile sıradan düğünleri unutturacağız, eminiz.

Casa De Playa Private’ye Nasıl Gidilir?

Çeşme Dalyanköy’de yer alan Casa De Playa Private’ye ulaşmak için Üniversite Mahallesi’ne gelmeniz gerekmekte. 4600 Sokak’ta konumlandırılan Casa De Playa Private’ye ulaşım ise son derece kolaydır. Misafirlerinizin kolaylıkla bulabileceği Casa De Playa Private’ye gelmek için toplu taşıma araçları da kullanılabilir. 732 ve 760 otobüslerine binerek İzmir’den kısa süre içerisinde mekana erişmek ise mümkün.

 

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Otel düğünü denince aklıma pahalı ve kapalı mekan düğünü gelirdi, ta ki Casa de Playa ile tanışana kadar.. Konum olarak zaten çok şık ve deniz manzaralı bir yerde. Konaklama hizmetleri de paket dahilinde olduğundan çok uygun bir bütçeyle açık havada, ferah, deniz manzaralı bir düğün yaptık. Beklediğimin çok ötesindeydi. Evlenecek çiftlere tavsiyemdir, görmeden geçmeyin..

  2. Puan

    Üniversite mezuniyetimizi burada gerçekleştirdik. 2 gün otelde kalıp son gece de balomuzu yaptık. Çok iyi bir organizasyondu. Hep beraber eğlendiğimiz unutulmayacak anılar biriktirdik. Balomuz için organizasyon ekibi çok güzel bir iş çıkardı. Bize tek kalan eğlenmemize bakmak oldu. Tüm ekibe çok teşekkür ederiz.

Yorum yaz