Carpe Diem Restaurant Çeşme

Nikâh sonrası yemeği araştırmalarınıza yepyeni bir soluk olarak geliyoruz! Yenilenen mekân tasarımımızla denize nazır bir nikâh sonrası yemeği yemek isterseniz sizi Carpe Diem Restaurant Çeşme’ye davet ediyoruz!

Mevsim koşullarına dahi özel çözümler üreten Carpe Diem Restoran Çeşme’de dilediğiniz her ay ve mevsim nikâh sonrası yemeği organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Nerede Yer Alıyor? Nasıl Gidilir?

Mekânın isminden anlaşılacağı gibi Carpe Diem Restaurant Çeşme’de nikâh sonrası yemeği ve organizasyon yemekleri gibi yemek organizasyonlarınıza yanıt veren bir mekândır. Hürriyet Caddesi’nde İsmet İnönü Mahallesi’nde yer alan Carpe Diem Restoran Çeşme’de sahilde yer alıyor. Nikâh sonrası yemeği gibi çeşitli organizasyonlarınız için yemek organizasyonu yapmak için Carpe Diem Restoran Çeşme’ye şahsi araçlarınızla gidebileceğiniz gibi toplu taşıma araçlarıyla gidebilirsiniz.

760 numaralı toplu taşıma aracı Carpe Diem Restoran Çeşme’ye yakın bir noktadan geçmektedir. 760 numaralı otobüse binerek Çeşme Adliye’de yâda Mustafa Yücel Özbilgin Parkı durağında inerek kısa süre içerisinde Carpe Diem Restaurant Çeşme’ye ulaşabilirsiniz.

Aynı zamanda Çeşme- Üçkuyular dolmuşuyla da kısa süre içerisinde Carpe Diem Restoran Çeşme’ye gelebilirsiniz.

Hangi Tür Etkinlikler Yapılabilir?

 • Düğün ve Nikâh Sonrası Yemeği
 • Kutlama Yemekleri
 • İş Yemekleri
 • Kurumsal Davetler
 • Açılışlar
 • Mezuniyet Törenleri
 • Seminerler
 • Eğitimler
 • Asker Eğlenceleri
 • Toplantılar gibi çeşitli organizasyonlar Carpe Diem Restaurant Çeşme’de alanında uzman organizasyon yöneticileri tarafından profesyonel ekiplerle hazırlanmaktadır.

 

Birçok avantajı bir arada sizlere sunan Carpe Diem Restaurant Çeşme’de dilediğiniz fotoğrafçıyı veya sanatçıyı getirebilme özgürlüğüne de sahipsiniz. Düğün sonrası After Parti gibi kokteyl tarzındaki seçenekleriyle de sizlere farklı etkinlikleri vaat eden Carpe Diem Restoran Çeşme’nin organizasyon ekibiyle mutlaka tanışmalı ve düğününüz için yaratıcı fikirlerini mutlaka dinlemelisiniz.

Neden Tercih Etmelisiniz?

Sıradan nikâh sonrası yemeği menülerinden sıkıldıysanız ve misafirlerinize özel bir akşam yaşatmak istiyorsanız Carpe Diem Restoran Çeşme bu konuda en doğru tercih. Profesyonel hizmet ekibiyle en özel gecelerinize yönelik planlamaları yapan Carpe Diem Restoran Çeşme hayallerinize yakışır bir geceyi size sunabiliriz.

Ödüllü aşçılarla birlikte uzman şeflerin hazırladığı menüler sizi ve konuklarınızı oldukça memnun edecek. Menüde değişiklik imkânını sunduğumuz Carpe Diem Restaurant Çeşme’de sınır yok, sınırlama yok!

Güler yüzlü personelleriyle daima sıcak bir ev sahipliği yapan Carpe Diem Restoran Çeşme’yle siz de konuklarınızı en iyi şekilde ağırlama imkânını bulabilirsiniz.

Denizin hemen yanında mis gibi deniz kokusu eşliğinde size ve sevdiklerinize özel sofralar kuracak olan Carpe Diem Restaurant Çeşme’yle mutlaka tanışmanızı istiyoruz. Çeşme’de hizmet veren Carpe Diem Restoran Çeşme’ye gelerek sizin için neler yapabileceğimizi görmenizi çok istiyoruz.

 

Yorumlar

Sırala

 1. Avatar
  Ali durmaz
  Puan

  Özel bir toplanti yemeginde bu restorantta bulunmustum.Genel anlamiyla iyi gibi gözuksede detaya indikce sıkıntılar baş gösteriyor.Çalışanlar arasında kordinasyon bozuklugu var.Yemekler ortalama.Sadece manzarasi guzel olabilirdi ancak kiyiya baglanan teknelerden manzarada gözukmuyor.

 2. Avatar
  Aleyna
  Puan

  Mezuniyet balomuz için burayı seçtik. Haziran ayında da gerçekleştirdik. İyi ki burasını tercih etmişiz. Deliler gibi eğlendik, çok güzeldi, unutamayacağım herhalde o günü, yemekler de çok lezizdi. Hep gülümseyerek hatırlayacağım bir gün yaşattığınız için çok teşekkürler. 🙂

 3. Avatar
  Tuba & Murat
  Puan

  Çok romantik bir ortam, ayrıca yemekleri de çok lezzetli 🙂 Tüm çiftlere tavsiye ederim mutlaka görmelisinizz

Yorum yaz