Standardın Ötesinde Bir Deneyim İçin Capital Country Club

Capital Country Club, mekânın kapısından içeri attığınız ilk adımdan itibaren sizleri büyüleyici çehresi ile karşılıyor. Şehir gürültüsünden uzak, ağaçların ve çiçeklerin kokusu ile hayvanların mırıltıları arasında eşsiz dakikalar yaşamak için doğru adrestesiniz. Capital Country Club sayesinde Ankara içerisinde şehir stresinden tamamıyla uzaklaşacak, asla bitmesini istemeyeceğiniz dakikalar yaşama fırsatını elde edeceksiniz. 500 kişiden 1000 kişiye kadar misafir ağırlayabileceğiniz Capital Country Club sayesinde organizasyonunuzu mükemmel kılacak pek çok seçenekle karşı karşıya kalacaksınız. Bu seçenekler arasından tercihlerinizi yaparak misafirlerinizi büyüleyebilme imkânına sahip olacaksınız. Capital Country Club, sahip olduğu uzman ekip sayesinde organizasyon konusunda sizlere mükemmelliği yaşatmaktadır. Bu durum yalnızca düğün merasimleriniz için değil, diğer etkinlikleriniz için de Capital Country Club’ı mükemmel bir adres haline getirmektedir. Standardın ötesinde, daha önce kimsenin düşünmediği detaylar ile süslenmiş düğününüzü gerçekleştirmeye çok yakınsınız. Düğün Buketi sayesinde Capital Country Club’ın özel hizmetlerinden ve cazip tekliflerinden faydalanabilirsiniz.

Doğayla Bütünleşmek İçin Capital Country Club

Capital Country Club, bir düğün salonu olmaktan çok ötede bir işletme olarak faaliyet göstermektedir. 246 dönüm arazi üzerine kurulmuş bu işletmede doğanın kucağında bir organizasyon gerçekleştirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Mekân düğün merasimlerinin yanı sıra kına, sünnet düğünleri, nişan, kokteyller ve iş toplantılarınız için de mükemmel bir tercih olmaktadır. Kır bahçesi, havuz başı alanı, VIP salon ve özel kokteyl salonu gibi çeşitli seçeneklerin olması, burayı tüm organizasyonlar için cazip hale getirmektedir. Bununla birlikte doğanın yeşili ve doğanın en iyi dostları olan çeşitli hayvanlar ile birlikte otantik dakikalar geçirme imkânına sahip olabileceksiniz. Capital Country Club, kapısından içeri adımınızı attığınız anda şehir stresini unutacağınız, adeta yepyeni bir dünyaya adım atacağınız bir mekân olmaktadır. Burada bulunan birbirinden güzel pek çok at, dilediğiniz takdirde düğün merasiminizde sizlere nikâh masanıza dek eşlik etmekten memnuniyet duyacaktır. Sizler de bu ve bunun gibi pek çok orijinal detaylarla süslenmiş bir düğün organizasyonu gerçekleştirmiş olmanın haklı gururunu, mutluluğunu yaşayacaksınız.

Doğa var olmadan insanın da var olması ne yazık ki mümkün değildir. Bizler, insanlar olarak büyük şehirlerde, betonlar içerisinde adeta kendimizi hapsetmek durumunda kalıyoruz. Bu noktada insanları şehrin stresinden uzaklaştırmak ve onlara unuttukları değerleri tekrardan hatırlatmak, Capital Country Club’ın en önemli önceliklerindendir. Bu öncelik ışığında burada gerçekleştirilen tüm organizasyonlarda da yüksek bir memnuniyet oranı yakalanmıştır. Burada organizasyon gerçekleştiren çiftler, henüz kapıdan içeri attıkları ilk adımda doğanın yeşili ve insanı mest eden kokusu ile büyülenmektedir.

Detayları Tarafınızdan Tasarlanmış Bir Düğün

Capital Country Club’ın kurulmuş olduğu geniş alan içerisinde düğününüz için çeşitli seçenekler bulunmaktadır. Havuz başı düğünü, kır düğünü gibi farklı konseptlerde organizasyon gerçekleştirebilirsiniz. Bununla birlikte yemekli ve yemeksiz düğün seçenekleri, catering hizmetleri gibi detaylar da sizler tarafından değerlendirilmeyi beklemektedir. Sahip olduğunuz seçeneklerin çok geniş olması, düğün için yapmanız gereken harcamanın da sizler tarafından belirlenebilmesini sağlamaktadır. Düğüne katılacak kişi sayısı, yiyecek içecek hizmetleri, çeşitli ek hizmetler gibi detaylar arasından tercih yapabilirsiniz. Ayrıca dilediğiniz takdirde düğüne katılacak misafirleriniz için servis desteği de sağlanabilmektedir. Yapacağınız tercihler dahilinde, düğününüz için ödenmesi gereken ücretin de sizler tarafından belirlenmesi mümkün olmaktadır. Ankara Gölbaşı bölgesinde daha önce görülmemiş özellikte bir düğün hazırlığındaysanız, Capital Country Club bu noktadaki ihtiyaçlarınıza cevap verecektir.

Capital Country Club, Ankara’nın Gölbaşı bölgesinde yer almaktadır. Ballıkpınar Mh. Ballıkpınar Küme Evleri No:231’de yer alan mekâna genellikle özel araçlar ve servisler ile ulaşım sağlanmaktadır. Mekânın sahip olduğu özellikler, mekânın adresi ve nasıl gidilir soruları gibi durumların oluşturduğu stresin önüne geçmektedir. Buraya D260 karayolunu takip ederek Ballıkpınar sapağından ayrılarak ulaşabilirsiniz. Bununla birlikte Düğün Buketi ayrıcalığı ile düğününüzü eşsiz kılacak mekânlardan fiyat teklifleri alabilirsiniz. Dugunbuketi.com sayesinde cazip fiyat teklifleri, kampanyalar ve indirimler hakkında da bilgi alarak mükemmel bir organizasyon gerçekleştirme imkânı elde edebilirsiniz.

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Burası Gölbaşı’nın beş yıldızlı otellerin standardında hizmet veren bir düğün mekanı. Havuz başında kır düğünü temalı çok güzel bir düğünümüz oldu Capital Country Club’ta. Her şeyinden çok memnun kaldık.İkramlıklarımız çok leziz, müziklerimiz inanılmaz coşkuluydu.

Yorum yaz