Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
1500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Mezuniyet çekimi
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyo fotoğraf çekimi
Trashday

Cansu Binay Hikaye Fotoğrafçılığı

İzmir Karşıyaka konumunda, dış çekim ve düğün fotoğrafçılığı özelinde hizmet veren Cansu Binay, farklı birçok etkinlikte de adından söz ettiriyor. Cansu Binay Hikaye Fotoğrafçılığı alanındaki uzmanlığı ve uygun fiyatları ile tercih sebebi oluyor. Siz de 1.000 TL’den başlayan fiyat avantajından yararlanmak için ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ butonuna tıklayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Cansu Binay Fotoğrafçılık Dış Çekim Fiyatları

Cansu Binay Hikaye Fotoğrafçılığı fiyatları; dış çekim, stüdyo çekimi, konsept çekim gibi özelliklere göre değişiklik göstermektedir. Cansu Binay, uygun fiyat aralıklarına sahip paket içerikleri ile her bütçeye hizmet vermektedir.

Hikaye fotoğrafçılığı yapan Cansu Binay; düğün belgeseli, düğün klibi, save the date, trashday gibi birçok çekim için farklı konseptler düzenlemektedir. Bu noktada verilen hizmete göre fiyatlarda değişiklik oluşmaktadır.

Cansu Binay Fotoğrafçılık başlangıç paket fiyatları 1.000 TL ile 1.500 TL aralığında değişmektedir. Dış çekim ve düğün fotoğrafçılığı hizmetlerinden yararlanmak için Düğün Buketi danışmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

Hizmetleri

Cansu Binay Fotoğrafçılık, en mutlu ve en özel günlerinizi yaratıcılığı ile birleştirerek sizlere ölümsüz anılar bırakıyor. İster stüdyo çekimi ister dış çekim isterseniz de evde çekim yaptırabileceğiniz firma, istekleriniz doğrultusunda şehir dışında da hizmet veriyor.

Kostümlü çekim, albüm teslimi, kanvas tablo, film ve konsept çekim gibi hizmetleri bünyesinde barındıran Cansu Binay, sizin istekleriniz doğrultusunda planlama yapıyor. Ön görüşme ile tüm istekleriniz detaylı bir şekilde dinlenip, arzu ettiğiniz hizmeti en iyi şekilde almanızı sağlıyor. Çekim sonrasında da orijinal kopya teslimi tarafınıza ulaştırılıyor.

Cansu Binay Fotoğrafçılık düğün belgeseli, düğün klibi, save the date ve trashday çekimlerinin haricinde hamilelik, aile ve ürün çekimleri de gerçekleştiriyor.

Nerede? Nasıl Gidilir?

İzmir Karşıyaka konumunda bulunan Cansu Binay Fotoğrafçılık merkezi konumu sayesinde kolay ulaşım imkanı sunuyor. Metro ve otobüs hatlarını kullanabileceğiniz gibi özel aracınızla da kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiz. Harita butonundan konumunuza göre tarif alabilir ya da aşağıdaki adresten yararlanabilirsiniz.

Cansu Binay Fotoğrafçılık açık adresi şu şekildedir; Bahçelievler, Orhan Şaik Gökyay Caddesi, No:66/5, Karşıyaka / İzmir

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Türkiye'nin 81 ilinde hizmet verilmektedir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişan çekimi, kına çekimi, mezuniyet, katalog ve ürün çekimi, save the date, trashday, hamilelik ve aile çekimleri yapılmaktadır.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlikten 4 hafta önce iletişime geçilmelidir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Şehir dışı ve stüdyo çekimleri yapılmaktadır.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Ekip ve ekipman temini ile fotoğrafların orijinal teslimi yapılmaktadır.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Mekan ve konsept belirleme, düğün hikayesi, düğün belgeseli ve albüm hizmetleri bulunmaktadır.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Konsept ve mekan seçimi ön görüşme ile belirlenmektedir.

Ürünün teslim süresi nedir?

Ürün teslim süresi 4 haftadır.

Cansu Binay Hikaye Fotoğrafçılığı düğün fiyatları ne kadar?

Cansu Binay Hikaye Fotoğrafçılığı düğün fiyatları Cansu Binay Hikaye Fotoğrafçılığı düğün fiyatları Cansu Binay Hikaye Fotoğrafçılığı organizasyon fiyatları ise 1000 - 1500 TL arasında değişmektedir.

Cansu Binay Hikaye Fotoğrafçılığı Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Cansu Binay Hikaye Fotoğrafçılığı

Yorum yaz