Çankaya Koru Otel ile Ayrıcalıklı Düğünler

Çankaya Koru Otel, otelde düğün isteyen çiftler için sunduğu hizmetlerle göz dolduruyor. Düğün paketi fiyatları ve düğün menüsü özellikle tercih sebebi olabiliyor. Düğün törenleri, nişan eğlenceleri, kına gecesi ve sünnet düğünleri gibi davetler için ideal alanları ve hizmetleri bulunuyor. Resepsiyon ve kokteyl tarzı organizasyon türlerinde yaygın olarak tercih ediliyor. Çankaya Koru Otel, masa sandalye düzeni ve menü sunumu ile yemekli etkinlikler için oldukça ideal bir mekan. Otelde düğün hayalinizin mekanı olabilir. Ankara Çankaya ilçesinde düğün ve kına paketi fiyatları ile de dikkat çekiyor. Çankaya Koru Otel ile tanışmanız için çok sebep var! Otelde düğün planınız için makalemiz size yardımcı olacaktır!

Otelde Düğün Hizmetleri ile Göz Dolduruyor!

Çankaya Koru Otel, Ankara Çankaya ilçesinde otelde düğün mekanları arasında ilk sıralarda yer alıyor. Düğün mekanı seçmek, düğün kontrol listesinde her zaman ilk sıralardadır. Düğün mekanı ile rezervasyon yapmakla iş bitmiyor. Aynı zamanda evleneceğiniz yerin dekoru ve yemekli bir davet verilecekse menüsü gibi detayları da düşünmelisiniz. Davet organizasyonlarında tecrübeli bir mekanda bu tür başlıkları fazla irdelemenize gerek kalmaz. Birden fazla alana sahip Çankaya Koru Otel, bir düğün daveti için gerekli bütün ihtiyaçları karşılayabiliyor. Kalabalık veya az sayıdaki davetliler için uygun alanları bulunuyor. Dilerseniz 10 kişilik bir parti, isterseniz 300 kişilik kokteyl daveti verebilirsiniz. Yemekli davetlerde Türk mutfağının seçkin lezzetleri sunuluyor. Koru Otel, birçok düğün hizmetini aynı anda sunabilir. Düğün eğlencesi, düğün pastası, ses ve video sistemi, düğün fotoğrafı, sünnet düğünü, nişan eğlencesi, yemek ve konaklama gibi hizmetler alabilirsiniz. İsteyen çiftler, düğün sonrası balayı süitinde konaklayabilir.

Şehir dışından gelen misafirlerinizi ağırlamak için de otelin konaklama olanaklarını değerlendirebilirsiniz. Otelde bayi toplantısı için sunum imkanları da bulunuyor. Çankaya Koru Otel, otelde düğün fiyatları bakımından da çiftlere uygun düğün paketi sunuyor. Kına paketi ile de dolu dolu bir kına gecesi yapabilirsiniz. Kına tahtı hizmeti de sunan otelde, kokteyl ve mezuniyet eğlencesi de düzenlenebiliyor. Dışarıdan catering veya fotoğraf hizmeti almaya izin veriliyor. Otelde düğün için uygun fiyatları dışında düğün sezonuna özel indirimler uygulanabiliyor.

Çeşitli kampanyalar ile çiftlere uygun otelde düğün imkanları ve fiyatları sunuluyor. Peki, otele nasıl gidilir? Başkentte bürokrasi ve iş dünyasının merkezinde bulunan Çankaya Koru Otel, Gaziosmanpaşa Kuleli Sokakta yer alıyor. Arjantin Caddesi, Filistin Sokak ve Tunalı Hilmi Caddesine yürüyüş mesafesinde. Otelde düğün hizmetlerinde dilerseniz davetlileriniz için transfer hizmeti de alabilirsiniz. Ücretsiz kapalı otoparkı ve vale servisi de bulunan Çankaya Koru Otel, kapalı ve açık alanda düğün hizmetleri veriyor. Çankaya Koru Otel, Kazım Özalp Mahallesi Kuleli Sokak No: 51 Ankara Çankaya adresinde sizi ve davetlilerinizi bekliyor. Ankara Çankaya manzarasında otelde düğüne davetlisiniz!

Koru Otel Hizmetleri ile Tanışın

Çankaya Koru Otel, Ankara Çankaya ilçesinde otelde düğün hizmetleri ve fiyatları ile aradığınız mekan olabilir. Çankaya bölgesinde merkezi konumu, çiftlere özel otelde düğün hizmetleri ve konaklama olanakları ile farklı organizasyon türlerinde tercih edebilirsiniz. Otelin düğün hizmetlerini daha yakından tanımak için Düğün Buketi’ni ziyaret edin. Otelin düğün fiyatları hakkında da ayrıntılı bilgi edinmek için Düğün Buketi’nin alanında uzman düğün danışmanları ile irtibata geçebilirsiniz. Otelin adres / nasıl gidilir bilgileri nedir, özellikleri nelerdir, hangi hizmetler verilir gibi bilgileri de alabilirsiniz. Çankaya Koru Otel hizmetleri hakkında tecrübeniz veya otelde düğün deneyiminiz varsa yorumlarınızla evlenecek çiftlere yardımcı olun.

Yorumlar

Sırala

  1. Avatar
    FAİK
    Puan

    Çankaya Koru Otel’de balo konseptli şık ve nezih bir düğünümüz oldu. Misafirlerimizi böylesine kaliteli bir mekan ve organizasyonda ağırlamış olmanın mutluluğunu hala yaşıyoruz. Düğünümüz gerçeten tam anlamıyla her şeyiyle istediğimiz gibi organize edildi. Otel düğünü düşünenlere tavsiye ederim.

Yorum yaz