İstanbul Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

Başlangıç Paketi
1500 ₺
Her Şey Dahil Paket
3000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Boy kısaltma
Daraltma
Dikim provası
Hazır kalıp model
Kişiye özel konsept tasarım
Kişiye özel dikim
Tamir ve tadilat

Candan Gelinlik Hakkında

İstanbul Avrupa Yakası Kadıköy konumunda hizmet sunan Candan Gelinlik profesyonel hizmetiyle dikkat çekiyor. Gelinlik modelleri kapsamında birçok alternatifi beğeniye sunan firma uygun fiyatlarıyla da ön plana çıkıyor. Firmanın gelinlik fiyatları 1500 TL’den başlıyor.

Abiye ve Gelinlik Modelleri

En iyi gelinlik modellerini beğeninize sunan moda evi A kesim gelinlik modelleriyle göz kamaştırıyor. Uzun kollu, sade, sırt dekolteli, kayık yaka, çiçekli veya dantel detaylı gelinlik modellerini hayalinizdeki gibi hazırlıyor.

Ekip hazır model veya özel dikim seçeneklerini birçok örnekle hizmete sunuyor. Firma prenses, klasik, türbanlı, renkli, sade, uzun kollu, askılı veya güpür detaylı gelinlik modellerinde şıklığı ön planda tutuyor.

Firma abiye modellerinde ise zarifliği öne çıkararak su gibi görünmenizi sağlıyor. Sim detaylı uzun abiye seçeneğiyle fotoğraflarda dikkat çekebiliyor, arkası uzun önü kısa abiye modeliyle son derece özgür hissedebiliyorsunuz.

Candan Gelinlik Fiyatları

Firma birbirinden farklı modeli arzularınızı çözümleyerek beğeninize sunuyor. Net bir karara varamadığınız noktalarda rehber olan firma macera sonunda mutlu olmanızı sağlıyor. Firmanın fiyatları 1500 TL’den başlıyor.

Değişkenlik gösteren fiyatlar hakkında detaylı bilgi için ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formunu doldurabilirsiniz.

Hizmetleri

Gelinlik hizmetiyle ön planda olan Candan Gelinlik abiye çeşitleriyle de hizmet sunuyor. Hazır model gelinlik ve abiye çeşitlerine özel dikim kapsamında da yer veren ekip olumlu etki uyandırıyor.

Stil danışmanı hikayenizle bir bağ kurarak yol göstericiniz oluyor. Vücut tipiniz, saç modeliniz ve makyajınıza kadar her şeyi düşünerek hareket eden firma randevu sistemiyle çalışıyor. Belirli bir taslak üzerinden çalışmalarını yürüten ekip isteklerinizi kayda alıyor.

Özel veya hazır model gelinlik hizmetinin yanında duvak ve gelin kesesi konusunda yardımcı oluyor. Ekip kısa veya uzun duvak alternatiflerini hizmete sunarken desenli veya sade seçeneğini de beğeninize sunuyor.

En az 3 prova alan ekip mükemmel görüntü için titizlikle çalışıyor. 2 hafta öncesinden iletişime geçtiğiniz firmadan 3 hafta sonunda ürünleri teslim alabiliyorsunuz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul Kadıköy konumunda bulunan Candan Gelinlik ulaşım kolaylığıyla ön plana çıkıyor. Firmaya toplu taşıma veya özel araçla ulaşım sağlanabiliyor. Firmanın açık adresi ise şöyle;

Osmanağa, Sögütçeşme Caddesi No:150 Kadıköy / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul ilinde hizmet verilmektedir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Abiye hizmeti veriliyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

1 hafta

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Hazır model abiye veya gelinlik hizmetinin yanında özel dikim hizmeti de sunuluyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Hazır ve özel dikim gelinlik modelleri, tamir ve tadilat hizmetlerini içerir.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Abiye, gelinlik, duvak, gelin kesesi, özel dikim, hazır kalıp model gibi hizmetler bulunuyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Çeşitli dekorasyon malzemeleri isteğe bağlı kullanılabiliyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

3 hafta sonunda ürünler teslim ediliyor.

Candan Gelinlik organizasyon fiyatları ne kadar?

Candan Gelinlik organizasyon fiyatları Candan Gelinlik organizasyon fiyatları Candan Gelinlik organizasyon fiyatları ise 1500 - 3000 TL arasında değişmektedir.

Candan Gelinlik Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Candan Gelinlik

Yorum yaz