İstanbul Gelin Arabası Fiyatları

Başlangıç Paketi
400 ₺
Her Şey Dahil Paket
600 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Ev ya da ev dışından alma
Klasik araba kiralama
Limuzin kiralama
Minibüs kiralama
Şehir dışına araba kiralama
Şoförlü araba kiralama

Can V.I.P Hakkında

İstanbul Kadıköy merkezli CAN V.I.P, gelin arabası kiralama konusunda çıtayı yükseklere taşımayı başarıyor. Özel tasarım araçları, alanında uzman şoförleri ve güvenlik önlemleriyle dikkat çeken firma, ortalama olarak 400 TL olan kiralama fiyatları ile de fark yaratıyor. Bu araç kiralama firması hakkında detaylı fiyat bilgisi için, yazımızın devamına da göz atın.

Özellikleri

Firmanın filosunda 9+1 kapasiteli lüks araçlar bulunuyor. Bu araçlar, deri kaplama koltuklar ve parke zeminle döşeniyor. Koyu renk perdeler sayesinde çiftler yolculuk boyunca meraklı bakışlardan uzak bir şekilde eğlenebiliyor. İstenmeyen durumların yaşanmaması için Can VIP tarafından tüm güvenlik önlemleri de alınmış durumda.

Lüks gelin arabası, uzun yıllar bu alanda çalışmış şoförler tarafından sürülüyor. Şoförle iletişime geçmek isteyen gelin ve damat adayları, araç içi telefonunu kullanabiliyor. CAN V.I.P adından da anlaşılacağı üzere ses ve eğlence sistemleri konusunda da VIP hizmet sunuyor. Özel led ışıklar ve yüksek baslı ses sistemi ile çiftler ve konukları düğün salonuna ulaşmadan önce eğlenceye doyma fırsatı buluyor.

CAN V.I.P Gelin Arabası Fiyatları

Firma, verdiği üst düzey hizmet ve sunduğu çok sayıda olanağa rağmen hesaplı fiyatları ve farklı paket seçeneklerini bünyesinde barındırıyor. Firmanın düğün arabası kiralama başlangıç paket fiyatları 400 TL, her şey dahil paket fiyatları ise 600 TL ve üzeri olarak değişiyor. Fiyatlar hakkında daha detaylı almak isteyen eş adayları “Ücretsiz Teklif Al” formuyla bizlere ulaşabilirler.

Olanakları

Can VIP, gelin arabası içinde kendinizi özel hissetmeniz için tüm detayları sizin için düşünmüş. Hafta için yedi gün yirmi dört saat çalışan deneyimli ekip, araç içi ikramları da unutmamış. Araç tipi deri kaplı buzdolabına yerleştirilen ikramlar, soğuk servis ediliyor. Yol boyunca keyifli şeyler izlemek isteyen çiftler için araçta karşılıklı televizyon da bulunuyor. Bu televizyondan her türlü içeriğe erişmek adına cihaz, Uydu TV, Apple TV ve DVD olarak kullanılabiliyor.

Can VIP Nerededir?

Firma, İstanbul ili Kadıköy ilçesi Bağdat Caddesi konumunda bulunuyor. Bu konum, birçok toplu taşıma aracının da uğrak noktası olarak biliniyor. Şirkete ulaşmak için dileyen eş adayları Marmaray’ı, Kadıköy Bostancı dolmuşlarını, 4, 16D, 16 numaraları otobüslerden faydalanabilir. Kişisel araçlar ve taksiler için Can VIP  açık adresi şöyledir: “Zühtüpaşa, Bağdat Cd., 34724 Kadıköy/İstanbul”.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul'da hizmet verilmektedir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Haftalık - aylık araç kiralama hizmeti verilmektedir. Düğün haricinde, sünnet düğünü, şehir gezisi gibi seçeneklere özel kiralama gerçekleştirilebilmekte.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlikten dört hafta önce iletişime geçilmeli.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Araç içinde Uydu TV, Apple TV ve DVD gibi multi - medya sistemleri mevcuttur.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Başlangıç paket içeriğine araç kiralama, özel şoför hizmeti ve konuk taşıma hizmeti dahildir.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Her şey dahil paket içeriğine araç içi ikramlar, araç içi multi - medya sistemi kullanımı dahildir.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Deri kaplama ve parke zeminle lüks dekorasyon seçenekleri vardır. İstediğiniz model ve renkte araç tercihi mümkün.

Ürünün teslim süresi nedir?

Araç, dilediğiniz tarih ve saatte teslim edilir.

Can V.I.P organizasyon fiyatları ne kadar?

Can V.I.P organizasyon fiyatları Can V.I.P organizasyon fiyatları Can V.I.P organizasyon fiyatları ise 400 - 600 TL arasında değişmektedir.

Can V.I.P Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Can V.I.P

Yorum yaz