Can Düğün Salonu Esenler

Can Düğün Salonu  Esenler müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sektör içerisinde 1994 yılından beri çalışan düğün salonumuz çeşitli organizasyonlarınızı gerçekleştirmek için sadece sizin izin vermenizi bekliyor! Kaliteli bir hizmet en uygun fiyatlarda satın almak, özellikle İstanbul’da, artık hayal değil! Çünkü hayallerinizin sınırlandığı yerde Can Düğün Salonu’nun sizlere özel gerçekleştireceği hayaller başlar!

Can Düğün Salonu Kaç Kişilik Hizmet Vermektedir?

Can Düğün Salonu  Esenler 750 kişilik geniş kapasitesi ile birlikte sadece düğün değil, aklınıza gelebilecek bütün organizasyonlarınızda sizlere yardımcı oluyor. Hem de en uygun fiyatlarda! Gerçekleştirmek istediğiniz 750 kişilik davetlerinizde ve düğünlerinizde fiyatlarımız son derece makul olup her bütçeye göre düzenlenebilmektedir. Davetli sayınıza ve konseptinize göre düğün fiyatları hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Can Düğün Salonu Nerededir? Can Düğün Salonu’na Nasıl Gidilir?

Can Düğün Salonu Esenler’de bulunması sebebiyle, sizlere ulaşım açısından hiçbir problem yaşatmayacaktır! Salonumuza toplu taşıma araçlarıyla gelebilirsiniz. Bunun dışında kendi özel araçlarınızı ve taksileri de kullanabilirsiniz. Kullanabileceğiniz İETT otobüs hatlarından bazılarını şu şekilde sıralayabiliriz: 97GE, 20D ve E-10. Bu hatlar düğün salonumuzun tam önünden geçmektedir. Can Düğün Salonu’nun açık adresi için açık haritaları kullanabilirsiniz.

Can Düğün Salonu’nda Hangi Tür Organizasyonlar Gerçekleştiriliyor?

Can Düğün Salonu  Esenler 1994 yılında kurulan düğün salonumuz sizlerin bireysel ve kurumsal olarak bütün organizasyonlarınızı gerçekleştirmektedir. Kaliteli bir hizmet anlayışını belirleyerek çalışmalarımıza devam ediyoruz.

 • Mezuniyet Törenleri
 • Bekârlığa Veda Geceleri
 • İftar Organizasyonları
 • Davetler
 • Düğün Organizasyonları
 • Nişan Törenleri
 • Kına Geceleri
 • Nikâh Merasimleri
 • Söz Törenleri
 • Asker Eğlenceleri
 • Doğum Günleri
 • Baby Shower Partileri gibi sayısız organizasyonlarınızda sizlere hizmet etmekten onur ve gurur duyuyoruz.

 

Hizmetlerimiz tamamen alanında uzman ekip arkadaşlarımız tarafından gerçekleştirilmektedir.

Düğününüzdeki Her Şey Sizin Eseriniz Olsun!

Sizlere düğün ve diğer bütün organizasyonlarınızda çeşitli ikramlarda bulunuyoruz. Bulunduğumuz bu ikramların seçimi ve menülerin oluşturması tamamen sizin inisiyatifinizde olacak! Menü için hazırlanan yiyecekleri tadarak menülerinizi oluşturabilir, hatta dilerseniz daha sonra menüleriniz içerisinde ekleme, değiştirme ve çıkarma işlemlerini de ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Müşterilerimizi Yarı Yolda Bırakmıyoruz!

Bizler Can Düğün Salonu olarak, en temel amacımız müşterilerimize onları memnun edecek kalitede bir hizmet sunmaktır. Bugüne kadar hiçbir müşterisini yarı yolda bırakmayan bir düğün salonu olarak bizler, bütün hayallerinizi kusursuz bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Sizler için hiçbir konuda sınır tanımadığımızı bilmenizi istiyoruz! Hayatınızın en özel gününü bizlerle paylaşmak ve yanınızda bulunmamızı ister misiniz? Cevabınız “Evet” ise sizleri Esenler’e bekliyoruz!

 

 

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Nişan törenimiz can2 de oldu aile fotoğrafları sonra alınıyordu. Biz bize verecekleri diğer fotoğrafları da özenip seçelim dedik.
  Evet gelin damat olarak fotoğrafımız var ama aile fotoğrafları Yok.

 2. Puan

  Esenlerin en sevilen ve bizimde çok takdir ettiğimiz beğenerek düğünümüzü yaptığımız ve düğün sonrası herkesin bize teşekkürlerini sunmasını sağlayan Can Düğün salonuna teşekkürler. Hala fotoğraflarına bakıp büyük bir mutluluk yaşıyoruz.

 3. Puan

  Çok eğlenceli bir gece oldu özellikle davul şhov mükemmeldi orkestra haraketli parçalarla bizi hiç yerimize oturtmadı 🙂 Eğlenceye doymak isteyenlere tavsie ederimm

Yorum yaz