İzmir Kır Düğünü Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
150 ₺
Hafta İçi
150 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
80 ₺
Hafta İçi
80 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Düğün Videosu

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
100
Min
250
Max
Açık Davet Alanı
300
Min
2000
Max
Kır Bahçesi Alanı
300
Min
2000
Max
Otopark
2000
Araç

Mekan Özellikleri

 • Bahçe
 • Çim zemin
 • Çocuk eğlence alanı
 • Engelliye uygun giriş
 • Gazebo
 • Gelin - damat odası
 • Gelin tagı ve mekan süsleme
 • Gelin yolu
 • Masa şamdan seçenekleri
 • Orman Içinde
 • Şehir merkezinde
 • Nikah Için ayrı alan
 • Deniz manzaralı
 • Doğa manzaralı
 • Şehir manzaralı

İmkanlar

Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Organizasyon danışmanlığı
Etkinlik sorumlusu
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Klima
Mekan dışı organizasyon getirme

Çamlık Garden Kır Düğünü Salonları Hakkında

İzmir Aliağa ilçesinde kır düğünü başta olmak üzere çeşitli etkinlikler için hizmetlerini sunan Çamlık Garden Kır Düğünü Salonları özel günleriniz için kapılarını sizlere açıyor. En üst kalitede hizmet sağlayarak müşteri memnuniyetini garanti eden mekanın üç farklı geniş davet alanı bulunuyor. Kapalı, açık ve kır bahçesi davet alanlarında unutulmaz bir kır düğünü sizleri bekliyor. Mekanın kır düğünü kişi başı fiyatları 80 TL’den başlıyor.

Mekanın Özellikleri

Yemyeşil bir atmosfere sahip, doğa ile iç içe olan Çamlık Garden'in güzel bir bahçesi ve çim zemini bulunuyor. Nikah için ayrı bir alana ev sahipliği yapan mekanın şehir merkezindeki konumu ile ulaşımı rahat oluyor. Sizlere harika bir şehir ve doğa manzarası sunuyor. Çocuklar için de ayrı bir çocuk eğlence alanı ile her kitleye hitap ediyor. Gelin ve damada özel bir hazırlık odası ile her türlü ihtiyacınız karşılanıyor. Kapalı, açık ve kır bahçesi olmak üzere üç adet davet adeti bulunan mekanın kapasitesi, kapalı alanında 250, açık ve kır bahçesi alanlarında 2000 konuk kapasiteli olarak karşınıza çıkıyor.

Çamlık Garden Kır Düğünü Fiyatları

Sunduğu kaliteli hizmetlere karşı fiyatları konusunda cömert davranan Çamlık Garden hem mekanın kendi güzelliği hem de uygun fiyatları ile çiftler tarafından tercih ediliyor. Mekanın fiyatları hafta içi veya hafta sonunu tercih etmenize ve yemekli veya kokteyl tarzına göre değişiklik gösteriyor. Kır düğünü  yemekli fiyatları kişi başı 150 TL olarak değişiyor. Eğer kokteyl tarzını tercih ederseniz ise fiyatları 80 TL’den başlıyor. Fiyatlar hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz “Fiyat Teklifi Al” butonuna tıklayarak size özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Sunduğu İmkanlar

Düğün gününüze özel imkanlar ile muhteşem bir etkinlik geçirmenizi sağlayan Çamlık Garden sizlere çeşitli imkanlar sunuyor. Her türlü isteğinizin yerine getirilmesi için uğraşan mekanın sunduğu imkanlar arasında masa süsleme ve dekorasyon, DJ ve müzik grubu temini, video ve fotoğraf çekimi, organizasyon danışmanlığı yer alıyor.

Nerededir?

Siz de bir düğünü organizasyonu planlıyor ve bu organizasyonu gerçekleştirmek için kalitesine ve hizmetine güvenilir bir mekan arıyorsanız Çamlık Garden'a Kültür Mahallesi, Şehit Bülent Kula Caddesi, No:27, İzmir, Aliağa adresi ile ulaşabilirsiniz. Şehir merkezinde olan konumu ve 2000 araç kapasiteli otoparkı sayesinde kişisel aracınız ile rahatça ulaşım sağlayabilirsiniz.

Sorular

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, bayi toplantısı, düğün, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, piknik, sünnet düğünü, kına organizasyonları gerçekleştirilebiliyor.

Çamlık Garden Kır Düğün Salonları düğün fiyatları ne kadar?

Çamlık Garden Kır Düğün Salonları düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 80 TL, hafta içi yemekli kişi başı 150 TL, Çamlık Garden Kır Düğün Salonları düğün fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 80 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 150 TL,

Çamlık Garden Kır Düğün Salonları Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Çamlık Garden Kır Düğün Salonları açık alan kapasitesi 300 - 2000 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 100 - 250 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Gerçekten mükemmel bir mekan düğün ve organizasyonlarda tavsiye edebileceğim tek adres olabilir 🙏

 2. Puan

  Rüya gibi bir mekan. Her şey uyum içinde ve gösterişli biz hayran kaldık size de tavsiye ederiz

Yorum yaz