Sünnet Düğünü Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Düğün Videosu

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
100
Min
250
Max
Otopark
50
Araç

İmkanlar

After party organizasyonu
Video ve fotoğraf çekimi
Menü tadımı
Menüde değIşiklik seçeneğI
Organizasyon danışmanlığı
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Vale
Klima
Mekan dışı organizasyon getirme

Çamlık Davet Hakkında

Biricik oğlunuzun en özel günlerinden biri olan sünnet merasiminde ayrıcalıklı bir hizmetten yararlanmak ister misiniz? Çamlık Davet, birbirinden cazip organizasyon paketleri ve sünnet organizasyonları ile Bakırköy’ün sevilen salonlarından biri. Buradaki paket başlangıç fiyatı uygulamaları ve sünnet fiyatları ile siz de mekana hayran kalacaksınız. Güzel atmosferinin ötesinde sizi hizmetleri ve fiyatları ile de etkileyecek bir mekanla karşı karşıyasınız. Çamlık Davet en güzel etkinlikler için size olanaklarını sunmakta.

Çamlık Davet için kapalı alan kapasitesi konuklarınızla 100 ila 250 kişilik etkinlikler düzenlemeyi mümkün kılıyor. Buradaki yemekli misafir ağırlama kapasitesi de 100 ila 200 kişilik. Çamlık Davet bünyesinde sünnet davetlerinizi yemekli ve yemeksiz etkinlikler yapabileceğiniz gibi kokteyl düzeninde de hayata geçirebilirsiniz. Buradaki kokteyl kapasitesi de 100 ve 250 kişilik.

Hangi Organizasyonlara Uygun?

Mekanda gerçekleşen organizasyon türleri pek çok çeşitle karşınıza çıkıyor. İşte yapılabilecek kutlamalardan ve etkinlik organizasyonlarından bazıları:

 • Açılışlar,
 • Bayi Toplantısı,
 • Baby Shower,
 • Düğün,
 • Kurumsal Etkinlikler,
 • Mezuniyet Törenleri,
 • Nişan,
 • Parti,
 • Sünnet Düğünü,
 • Kına Gecesi.

Çamlık bünyesinde hayata geçireceğiniz sünnet düğünü organizasyonlarınıza özel konsept süsleme ve dekorasyon seçenekleri yer alıyor. Sünnet merasimi özel hazırlanan dekorlar, sizin fikirleriniz de göz önünde bulundurularak mekanın çeşitli yerlerine yerleştiriliyor. Elbette sünnet törenlerinin olmazsa olmazları arasında yer alan sünnet tahtı da Çamlık Davet'in sünnet paketlerine ek olarak sunduğu hizmetler arasında yer alıyor.

Çamlık Davet sünnet paketlerine ek olarak birbirinden ayrıcalıklı hizmetler sunuyor. Davetinizin başından sonuna kadar planlanması ve detaylarının belirlenmesinde size yardımcı olacak bir organizasyon sorumlusu davet öncesinde ve sırasında yanınızdan ayrılmıyor. Dekorasyondan sünnet müziklerine, süsleme detaylarından ikram servislerine kadar ihtiyaç duyduğunuz her detayda organizasyon sorumlusundan destek alabilirsiniz.

Çamlık Davet Nerededir? Mekana Nasıl Gidilir?

Avrupa Yakası’nda bulunan mekanın ulaşımı hayli kolay. Adresi Zuhuratbaba Mahallesi, Hür Sokak No:1, 34147 Bakırköy / İstanbul, Türkiye olarak geçen mekana toplu taşımayla da gidiliyor. Dolmuş ve otobüs seferlerinin sıkça yapıldığı bir semtte yer almaktadır. İstanbul'un iki yakasından da toplu taşıma ve özel araçlarınızla mekana kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Açık adresi ise şöyle:

Zuhuratbaba Mahallesi, Hür Sk. No:1, 34147 Bakırköy/İstanbul, Türkiye

Sorular

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin ediliyor?

Organizasyon firması getirilmesine olanak tanımaktalar.

Verilen diğer organizasyon / hizmet türleri nelerdir?

Açılışlar, Bayi Toplantısı, Baby Shower, Düğün, Kurumsal Etkinlikler, Mezuniyet Törenleri, Nişan, Parti, Sünnet Düğünü, Kına.

Fotoğraf ve video seçenekleri?

Kendi bünyelerinde fotoğrafçıları bulunmaktadır.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Kırmızı et, beyaz et, kokteyl menü ve çocuklara özel menü seçenekleri bulunmaktadır.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

Müzik 23:30, servis ise 23:00'da sonlanmaktadır.

Yorumlar

Sırala

 1. Avatar
  Burcu & Gökhan
  Puan

  Tüm Çamlık Garden personeline ve Sinem Hanım’a desteklerinden dolayı teşekkür ediyorz ayrıca müzik orkestrasına da teşekkürlerimizi yolluyoruz eğlencemiz hiç eksik olmadı. servis personelleri çok kibar ve güleryüzlü davrandı çok memnun kaldık

 2. Avatar
  MAHİNUR
  Puan

  Kızımın bir yaş doğum günü eğlencesini burada tam iki yüz kişilik yemekli bir etkinlikle yaptık. Parti konseptimize çok uygun bir şekilde süslediler mekanı da. Çok memnun kaldık. Personel çok güler yüzlüydü. Organizasyon sorumlularının çocuklar için ayrı bir alan oluşturmaları çok ince düşünülmüştü.

 3. Avatar
  Melek & Fatih
  Puan

  Sinem hanıma güleryüzü ve destekleri için teşekkür ederi z tüm çamlık garden personeli harika bir performans sergilediler nişanımı burda yaptım düğünümü de burda yapmak istiyorum 🙂

 4. Avatar
  NURTAÇ
  Puan

  Şirketimizin kalabalık yemek organizasyonlarımızı iki yıldır burada düzenliyoruz. memnunuz.

 5. Avatar
  NEVAL
  Puan

  Mezuniyet kınası eğlencemizi kız kıza burada düzenledik. Çok eğlendik. Kınalar yaktık, oynadık.. Yemekleri ve ikramları şahaneydi. Fiyatları da kişi başı çok uyguna geldi. Organizasyon sorumlusu olan hanıma buradan tekrar teşekkürlerimizi iletmek isteriz. Mezuniyet kınası için mekan arayışında olanlara Çamlık Davet’i tavsiye ederiz.

 6. Avatar
  ŞÜHEDA
  Puan

  Kadınlar matinesi konseptinde müşterilerimize çok güzel bir etkinlik düzenledik Çamlık Davet’te. Kurumsal çalışmalar için oldukça elverişli bir mekan.

 7. Avatar
  GÜNEŞ
  Puan

  Okulumuzun kapanış yemeğini öğretmenlerimiz ve çalışanlarımıza burada verdik. Organizasyon sorumluları mekanı kurum kimliğimize çok uygun bir şekilde dizayn etti ve yemeğimiz çok güzel bir şekilde hayata geçti. Teşekkür ederiz.

 8. Avatar
  YAĞMUR & GÖKHAN
  Puan

  HARİKA BİR DEKOR HARİKA BİR EKİP VE HARİKA BİR ORKESTIRA DAHA NE OLSUN BAKIRKÖYDE GÖRDÜĞÜM EN GÜZEL MEKAN DİYEBİLİRİM

 9. Avatar
  Aslı & İbrahim
  Puan

  çok güzel bir mekan hayran kalmamak elde değil iyi ki çamlık gardenı ziyaret ettim ve iyi ki sizinle çalıştım diyorum

 10. Avatar
  Fulya & Aslan
  Puan

  Masa düzeniyle sade ve şık süslemeleriyle ve orkestrasıyla güzel bir yer. Her şeyden önce bize her konuda yardımcı olan, her türlü kolaylığı sağlayan başta Sinem Hanıma çok teşekkürler. Genç ve dinamik bir ekip bulunuyor. İsteklerimizde bizi hiç kırmadılar. Tüm istediğimiz ayrıntılara Sinem Hanım yardımcı oldu. Ücret konusunda zorluk yaşamadık ve ücretine göre oldukça güzel hizmet veriyorlar ve eğlenmek garantili 🙂

 11. Avatar
  edru yalcın
  Puan

  E&S
  hem nişan hem kına gecem için tutmuş olduğum bir mekan orkestra çok iyi ve eglenceliler serviste cok iyi nişanım da kınam da yemeklı oldu ve hiç bir sotun yasamadık

 12. Avatar
  Işıl
  Puan

  Aralıkta yaptığım kınam Yasemin hanımın müthiş performansı ve ekibin güleryüzü sayesinde harika geçti. Gözünüz kapalı kendinizi emanet edebileceğiniz nadir mekanlardan biri.

 13. Avatar
  Özlem Torun
  Puan

  Özlem & Hakan
  Mekan çok otantik ve müzik çok iyi
  Solist çok cana yakın benim ve kuzenimin kinasi bu mekanda oldu. Kesinlikle tavsiye ederim.

 14. Avatar
  Nisa Erguvan
  Puan

  Nişan torenimiz orda olmuştu gerçekten çok ilgililer burdan çok teşekkür ederiz. Nisa Erguvan

 15. Avatar
  Doruk
  Puan

  Oğlumun sünnet merasimi için Çamlık Gardenı seçtik sünnetin olmazsa olmaz tüm ayrıntılarını organizasyona dahil ettiler sünnet tahtına kadar tüm hizmetleri aldık teşekkür ederiz.

 16. Avatar
  CİHAN
  Puan

  Babyshower partimi burada yaptık. Tüm dost ve akrabalarımız ile çok eğlendik. Bebek temalı mekan süslemeleri inanılmaz tatlı oldu. Hizmet ekibi adeta asistanım gibi yanıbaşımdaydılar. Müzikler ve ikramlar şahaneydi.

Yorum yaz