Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi Fiyatları

Başlangıç Paketi
140 ₺
Her Şey Dahil Paket
300 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
100
Min
200
Max

Çamlıdere Evlendirme Dairesi Hakkında

Başkent’in tarihi ve turistik güzelliklerini bir arada bulacağınız Çamlıdere konumunda, çiftlerin sıklıkla tercih ettiği evlendirme dairesi ve nikah salonu hizmeti, Çamlıdere Belediyesi tarafından da sunulmakta. Bir yanda Çamlıdere’nin doğal ve kültürel güzelliği, öte yanda Çamlıdere Evlendirme Dairesi, estetik yapısı ile sizi romantizmin kollarına bırakacak. 140 TL’den başlayan nikah dairesi kiralama fiyatları ve “Evlendirme Dairesi Randevusu Nasıl Alınır?” sorusunun cevabını yazımızda bulacaksınız.

Nikah Salonun Özellikleri

Ankara’nın saklı cenneti olarak tabir edilen Çamlıdere’nin kalabalık nüfusu, belediye tarafından sunulan evlendirme hizmetlerinin kapsamını genişletmiştir. Belediye’nin sosyal hizmetler binasında bulunan evlendirme salonu, geniş katılımcı kapasitesi ve yüksek tavalı oluşu ile, ferah bir alan yaratmaktadır. Ayrıca, eski Ankara evleri tarzında inşa edilen mimarisi ve dış süslemesi ile bu evlendirme salonu, fotoğraf çekimlerinin de aranan arka planlarındandır.

Çamlıdere Nikah Salonu Fiyatları

Aile, Çalışma ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’nın belirlediği kriterlere göre, bu yıl, evlilik cüzdanı yani uluslararası aile cüzdanı fiyatı 140 TL. Çamlıdere Nikah Salonu, çiftlerimize nikah salonu kiralama konusunda pek çeşitli fiyat olanağı sunmakta. Bu olanaklardan bir tanesi ise salon nikahı tarzında olan evlilikler için, sizlerden sadece 140 TL’lik aile cüzdanı ücreti alınıyor olması. Nikah salonu haricinde yemekli veya kokteyl nikah düzenlemek isteyen çiftlerimiz için ilaveten salon kiralama ücreti de alınmakta.

Nikah Salonu Kiralanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Belediye, nikah için sizlerden bazı belgeler istemekte. Nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi, nüfus kayıt örneği, ıslak imzalı evlenme beyannamesi, 5 adet vesikalık fotoğraf ve sağlık raporu, evlilik için gerekli belgelerden. Bu belgeleri doldururken, tükenmez kalem yerine pilot veya dolma kalem kullanmanızı tavsiye ederiz.

Nikahı yapılacak çiftlerden en az birinin ikametgah yeri, Çamlıdere Belediyesi’nin sınırları içinde olmalıdır. Eğer ki, çiftimizin ikametgah adresi Çamlıdere haricinde bir yer ise, bu durumda, Çamlıdere Nikah Salonu çiftlerden İzin Belgesi isteniyor. İzin Belgesi, çiftlerin ikamet ettikleri belediyeden alınmakta.

Nikahın gerçekleşeceği saatten 30 dakika önce belgeler ve nikah şahitleri hazır olacak bir şekilde salonda olunması gerekiyor. Eğer nikah saatine vaktinde gelinmezse randevular iptal ediliyor.

Çamlıdere Nikah Salonu Nerededir?

Çamlıdere Nikah Salonu, Ankara ilinin kuzeyinde konumlanan güzide bir ilçe içerisinde yer almaktadır. Buraya ulaşmak için, Ankara - Bolu Çevreyolu’nu veya Anadolu Otoyolu’nu kullanabilirsiniz. Çamlıdere Belediye Nikah Salonu, Ankara’nın merkezi Kızılay’a 95 km. uzaklıkta. Açık adresi şuraya bırakalım:

Körler Mah. Cumhuriyet Cad. Barış Sok. No:01 06740 Çamlıdere / Ankara.

Sorular

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

4 hafta

Çamlıdere Evlendirme Dairesi organizasyon fiyatları ne kadar?

Çamlıdere Evlendirme Dairesi organizasyon fiyatları Çamlıdere Evlendirme Dairesi organizasyon fiyatları Çamlıdere Evlendirme Dairesi organizasyon fiyatları ise 140 - 300 TL arasında değişmektedir.

Çamlıdere Evlendirme Dairesi Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Çamlıdere Evlendirme Dairesi kapalı alan kapasitesi 100 - 200 kişiliktir,

Yorum yaz