İstanbul Nişan ve Söz Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
100
Min
250
Max
Açık Davet Alanı
500
Min
750
Max
Kır Bahçesi Alanı
500
Min
750
Max

Mekan Özellikleri

  • Bahçe
  • Şehir merkezinde
  • Yüksek tavan
  • Açık alan
  • Kapalı salon
  • Şehir manzaralı

İmkanlar

Catering
Dans grubu
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Fotoğraf köşesi
Video ve fotoğraf çekimi
Organizasyon danışmanlığı
Etkinlik sorumlusu
Servis elemanı
Mekan dışı fotoğrafçı getirme
Mekan dışı catering getirme
Mekan dışı organizasyon getirme

Çamlıca Sevgi Bahçesi Hakkında

İsminden de anlaşılabileceği gibi oldukça sıcak olan Çamlıca Sevgi Bahçesi, nişan ve söz davetleri için önde gelen tercihlerinizden biri oluyor. İstanbul  Üsküdar ilçesinin merkezinde bulanan mekan, şehir dışı hissi verilmesi amaçlanarak doğayla iç içe hissettirecek şekilde tasarlanıyor. 17 yıllık tecrübesiyle size en güzel töreni sunmaya hazır bulunan nişan ve söz mekanı fiyatları 50 TL’den başlıyor. Detaylı bilgi almak için ‘’Fiyat Teklifi Al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

Mekanın Özellikleri

Anadolu Yakası’nın merkezinde yer alan Çamlıca Sevgi Bahçesi, konumunu fırsata çevirerek size huzur dolu bir ortam sağlıyor. Ağaçlarla çevrili bu ortam kendinizi şehir merkezinden uzakta hissetmeniz ve keyifli vakit geçirmeniz için olanak sunuyor.

Çamlıca Sevgi Bahçesi’nde mevsim fark etmeden istediğiniz dönemde davet düzenlenebiliyor. Bu sakin, samimi ve huzurlu ortamda ağaçların altında 750 kişiye kadar konuk ağırlayabileceğiniz 1000 metrekarelik alan bulunuyor. Daha küçük ve kışın yapılacak etkinliklerde ise 250 kişi kapasiteli kapalı alan bulunuyor. Verdiğiniz davete ve mevsime göre açık veya kapalı alan tercihi yapılabiliyor.

Çamlıca Sevgi Bahçesi Olanakları

Mekan, nişan ve söz davetlerinize özel süslemeler, nişan masaları, tercih edebileceğiniz müzik konseptine kadar her şeyi organize edebiliyor. İstediğiniz organizasyon firmasıyla da anlaşılabiliyor. Bunların dışında isterseniz dilek feneri, Hint kınası, nişan tepsisi, nişan çikolatası hizmeti, fotoğrafçı getirme, oryantal / dans ekibi, menüde değişiklik, catering firması getirme gibi imkanları bulunuyor. Hayal ettiğiniz davete uygun olacak şekilde istediğiniz hizmetlerde anlaşma sağlanabiliyor.

Nişan organizasyonunuz için çeşitli isteklere, bütçelere ve davet türüne uyacak şekilde yemekli, yemeksiz ve ikramlı davet seçenekleri bulunuyor. Ayrıca ihtiyaç olunabilecek farklılıklar da düşünüldüğünden diyabet, vejetaryen, çocuklara özel gibi özel menü seçeneklerinden yararlanılabiliyor.

Çamlıca Sevgi Bahçesi Söz, Nişan Mekanları Fiyatları

Çamlıca Sevgi Bahçesi söz, nişan mekanı fiyatları 30 TL ile 80 TL arasında seyrediyor. Yemekli davet organizasyonu tercih ediyorsanız hafta içi 30-50 TL, hafta sonu 50-100 TL’den başlıyor. Kokteyl nişan etkinliği tercih ediyorsanız hafta içi 30-50 TL, hafta sonu 50-80 TL’den başlayan paketler sunuluyor.

Nasıl Gidilir?

Mekan, Üsküdar / İstanbul’da yer alıyor. Konumun merkezi ve oldukça ulaşılabilir olması nedeniyle birçok toplu taşıma seçeneği bulunuyor. Tercihinize göre Marmaray, M4 Metro kullanılabiliyor. Minibüsle gitmek isterseniz C-71 hattını, dolmuşla gitmek isterseniz D-36 hattını seçebilirsiniz. Bunların dışında otobüs kullanmak isterseniz, 3A, 3B, Avcılar-Söğütlüçeşme, Beylikdüzü-Söğütlüçeşme, Cevizlibağ-Sağütlüçeşme hatlarını tercih edebilirsiniz. Özel araçlarınızla gitmek isterseniz, navigasyon programlarına aşağıdaki açık adresi yazarak çok rahat bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz; Küçük Çamlıca Mah. Üçpınarlar Cad. No:41 Üsküdar / İstanbul.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Dışarıdan Catering firması getirme imkanı, müzik/dj hizmeti, organizasyon firması getirme imkanı ve fotoğrafçı getirme imkanı yer alıyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Verilen diğer hizmet türleri düğün, kına, sünnet düğünü, doğum günü, mezuniyet etkinlikleridir.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Herhangi bir sıkıntı ile karşılaşmamak adına en az 1 ay öncesinden bizimle iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Yemekli/Yemeksiz/İkramlı olmak üzere yemek servisi, nişan süslemeleri ve masa kurulumu başlangıç paketinde yer alıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Her şey dahil pakette dilek feneri, Hint kınası, nişan tepsisi, nişan çikolatası hizmeti, fotoğrafçı getirme, oryantal / dans ekibi, menüde değişiklik, catering firması getirme gibi imkanlar yer alıyor.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Açık alan ve kapalı alan seçenekleri mevcut. Açık alan 750 kişi kapasiteli, masaların rahatça sığabileceği genişlikte ve ağaçlarla çevrili. Kapalı alan kış mevsimi için uygun ve 250 kişi kapasiteye sahip.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Yemekli/İkramlı/Yemeksiz menü çeşitleri bulunuyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Servis 22.00'da, müzik yayını 23.00'da sona eriyor.

Çamlıca Sevgi Bahçesi nişan ve söz fiyatları ne kadar?

Çamlıca Sevgi Bahçesi nişan ve söz fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 30 TL, hafta içi yemekli kişi başı 30 TL, Çamlıca Sevgi Bahçesi nişan ve söz fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 50 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 50 TL,

Çamlıca Sevgi Bahçesi Kaç kişilik nişan ve söz kapasitesine sahiptir?

Çamlıca Sevgi Bahçesi açık alan kapasitesi 500 - 750 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 100 - 250 kişiliktir,

Yorum yaz