İstanbul Kına Gecesi Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
100 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
750
Min
1000
Max
Otopark
75
Araç

Süslemeler & Ekstralar

 • Bindallı / kaftan kiralama ve satış
 • Davul şov
 • Hint kınası
 • Kına / nedime ekibi
 • Kına mumu
 • Kına tepsisi

Mekan Özellikleri

 • Gelin yolu
 • Teras
 • Kapalı salon
 • Deniz manzaralı
 • Doğa manzaralı
 • Şehir manzaralı

İmkanlar

Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Fotoğraf köşesi
Video ve fotoğraf çekimi
Mekan giydirme
Menü tadımı
Organizasyon danışmanlığı
Otopark
Düğün pastası
Servis elemanı
Mekan dışı organizasyon getirme

Çamlıca Dilek Restaurant Hakkında

Çamlıca Dilek Restaurant İstanbul ilinde Üsküdar ilçesinde yer almaktadır. Mekan 41 yılı aşkın tecrübesiyle hizmet vermektedir. İstanbul manzarasının hakim olduğu mekanda birçok etkinlik düzenlenebilmektedir. Kına gecesi organizasyonlarında uzun yıllar tecrübeye sahiptir. Mekan bulunduğu konumda bilinen ve tercih edilen bir bilinirliğe sahiptir. Mekana ait sunulan fiyatları kişi başı 30 TL ile 80 TL aralığında değişmektedir.

Özellikleri

Çamlıca Dilek Restaurant üç farklı alana sahiptir. Mekanda 1000 kişiye kadar misafirlerinizi ağırlayabilirsiniz. Mekanın genel yapısı beyaz ve krem tonlarındadır. Bu renk tonları sayesinde şıklığınız ön plana çıkacaktır. Mekanın iç tasarımı ve renkleri çok şıktır. Ayrıca bulunan terası ile İstanbul manzarası ayaklarınızın altına serilmektedir. Mekanın hizmet anlayışı kaliteden yanadır. Üsküdar'ın içerisinde tüm her şeyden uzaklaşıp harika bir gün geçirebileceğiniz yapıdadır.

Çamlıca Dilek Restaurant Kına Gecesi Fiyatları

Çamlıca Dilek Restaurant ile gerçekleştireceğiniz kına geceleri uygun fiyatlarda sunulmaktadır. Mekan ile gerçekleştireceğiniz kınalarda yemekli organizasyon düşünüyorsanız hafta içi fiyatları 50 TL ile 80 TL aralığında değişmektedir. Yemekli organizasyonlar hafta sonu ise 50 TL ile 100 TL aralığında değişmektedir. Kokteyl tarzı düzenleyebileceğiniz ikramlar ise zaten başlangıç paketleri ile size ve misafirlerinize sunulmaktadır. Daha detaylı bilgi almak isterseniz "Ücretsiz Teklif Al" bölümünden talepte bulunabilirsiniz.

Çamlıca Dilek Restaurant Olanakları

Mekan ile gerçekleştireceğiniz kına gecesini unutulmaz kılabilirsiniz. Mekanın sağladığı başlangıç paketi ikramlarında kuruyemiş ve kuru pasta ikramı bulunuyor. İsterseniz yemekli bir organizasyon düzenleyebilirsiniz. Yemekli organizasyonlar son zamanda ön plana çıkmaktadır. Dilediğiniz özel menüleri talep edebilirsiniz. Kına gecesinin olmazsa olmazı müzik hizmeti eğlencenizi katlayacaktır. En sevdiğiniz ve istediğiniz müzikleri geniş yelpazesiyle size sunabilecek bir orkestraya sahiptir. Geniş dans pisti ile misafirleriniz ile eğlenceye doyabileceksiniz. Mekan profesyonel fotoğraf ve video çekim ekipleriyle çalışıyor. En güzel gününüzü unutulmaz kılmak için kayıt altına alıyorlar. Aksesuar kiralaması yapmanıza gerek kalmadan uygun fiyatlarla size sunulmaktadır.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Dilek Restaurant Üsküdar ilçesinde merkezi bir konumda yer almaktadır. Toplu taşıma araçlarıyla kolayca ulaşılabilir bir noktada yer almaktadır. Mekan çok bilinen Özel Bilfen Çamlıca İlkokulu karşısında bulunmaktadır. Mekana ait otopark bulunmaktadır. 75 araçlık kapasiteye sahiptir. Misafirleriniz kendi araçlarıyla gelirlerse bu otoparktan yararlanabilirler. Kolaylıkla araçlarını park edip davetinize katılabilirler.

Küçük Çamlıca Mahallesi, Küçük Çamlıca Caddesi, Şehit Serhat Emre Sokak, No:7 34660 Üsküdar / İstanbul.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Dışarıdan organizasyon firması getirilebilir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Doğum günü, nişan, parti, sünnet düğünü, davet, resepsiyon, kurumsal etkinlik, bayi toplantısı, açılışlar, baby shower yapılabilmektedir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Otopark hizmeti bulunmaktadır.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Menü başlangıç paketi içerisinde mekan süsleme, servis elemanı, ışık hizmetleri ve organizasyon sorumlusu bulunmaktadır.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Her şey dahil paket içerisinde yemek servisi, menü tadım ve değişikliği, orkestra hizmetleri ve ses hizmetleri verilmektedir.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Kapalı alan ve terasa sahiptir.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

DJ ve orkestra hizmeti verilmektedir.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Normal menü seçenekleri ve çocuklara özel menü vardır.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Servis hizmeti 23:00'a kadar, müzik yayını 23:30'a kadar devam etmektedir.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Masa süsleme ve renk seçenekleri vardır.

Çamlıca Dilek Restaurant kına gecesi fiyatları ne kadar?

Çamlıca Dilek Restaurant kına gecesi fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 50 TL, Çamlıca Dilek Restaurant kına gecesi fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL,

Çamlıca Dilek Restaurant Kaç kişilik kına gecesi kapasitesine sahiptir?

Çamlıca Dilek Restaurant kapalı alan kapasitesi 750 - 1000 kişiliktir,

Yorum yaz