Ankara Nikah Sonrası Yemek Fiyatları

Yemekli Fiyat
80 ₺
Hafta İçi
100 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
80 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
100
Min
200
Max
Açık Davet Alanı
250
Min
450
Max
Kır Bahçesi Alanı
250
Min
450
Max
Otopark
75
Araç

Mekan Özellikleri

 • Sandalye süsleme / kiralama
 • Supla
 • Şamdan
 • Yapay çIçek süsleme
 • Bahçe
 • Gelin tagı ve mekan süsleme
 • Kır bahçesi
 • Masa şamdan seçenekleri
 • Şehir merkezinde
 • Açık alan
 • Kapalı salon
 • Doğa manzaralı
 • Şehir manzaralı

İmkanlar

Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Fotoğraf köşesi
Mekan giydirme
Menü tadımı
Menüde değişiklik seçeneğI
Organizasyon danışmanlığı
Otopark
Kişiye özel konsept
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Kokteyl menü
Yemek servisi
Menü değIşikliğI imkanı
Mekan dışı organizasyon getirme

Çakıl Cafe Nikah Sonrası Yemek Hakkında

Ankara Yenimahalle konumundaki en gözde kulüpler ve davet alanları içerisinde yer alan Çakıl Cafe, kusursuz ve benzersiz hizmeti ile  nikah sonrası eğlence davetleri için uygun bir mekandır. Nikah sonrası yemek davetlerine özel 50 TL'den başlayan fiyatları ile hizmet veren bu açık ve kapalı alana sahip seçkin mekanda mutluluğun anahtarını bulacaksınız. Çakıl Wedding olarak da bilinen ve kır düğünü konsepti ile ün yapan mekan hakkında en ayrıntılı bilgi, yazımızda!

Özellikler

Çakıl Cafe’ye adım attığınız andan itibaren tebessüm ederek hizmet veren profesyonel personelle karşılaşıyorsunuz. 450 kişilik kapasitesi, açık otoparkı ile hem siz hem de misafirleriniz rahat ediyor. Özel günlerinizi masalsı bir atmosferde yaşadığınız Çakıl Cafe, doğanın tam ortasında keyifli anlar yaşamanızı olanaklı kılıyor.

Nikah sonrası eğlence ve diğer davet organizasyonlarınızı yemekli ve yemeksiz olarak yapabiliyorsunuz. Çakıl Cafe’nin sunduğu ya da sizin belirleyeceğiniz menü ile müthiş lezzetler damağınızda asla unutamayacağınız bir tat bırakıyor. İhtiyaç duyduğunuz her şeyi hizmetinize sunan nikah sonrası yemek mekanı, özel günlerinizi zamanın yıpratıcılığından kurtarıyor.

Benzersiz konsepti, organizasyonun niteliğine göre yapılan dizaynı, Türk ve dünya mutfağından özel menüsü ile yaşayacağınız keyfi zihninizde canlı tutacaksınız. Nikah sonrası etkinliklerinin tüm özelliklerini taşıyan Çakıl Cafe, Düğün Buketi ayrıcalığı ile size muhteşem anlar vadediyor.

Çakıl Cafe Nikah Sonrası Yemek Fiyatları

Mekanın kokteyl fiyatları ve yemekli davet fiyatları farklılık arz etmekte. 80 TL'ye ulaşabilen kokteyl davetlerin başlangıç hizmetleri, 50 TL'ye erişilebiliyorken yemekli davetlerin fiyatları 80 TL - 100 TL aralığında. Mekanın fiyatları hakkında size özel fırsatları görebilmek için, teklif almayı ihmal etmeyin.

Olanaklar

Herhangi bir organizasyonunuzu ya da etkinliğinizi yaptığınız mekanda, evinizdeki sıcaklığı duymak istiyorsanız Çakıl Cafe, tam size göre bir seçim. Şehrin gürültüsünden uzak ama bir o kadar da şehrin kalbide olan bir mekan burası. Sımsıcak atmosferi, güler yüzlü personeli, nikah sonrası yemek davetlerinde ve diğer etkinliklerinizde tam bir memnuniyet yaşamanıza imkan tanıyor.

Yeşilin tazeleyiciliği ile sizi ve misafirlerinizi memnun edecek olan bu mekanda en güzel nikah sonrası eğlence opsiyonları gerçekleştiriliyor. Nikah sonrası davetler haricinde, cafe, restaurant veya brunch gibi hizmetleri bulunan mekan, sevdiklerinizle, ailenizle, eşiniz ve dostunuzla güzel anlar biriktirmeniz için çalışıyor.

Çakıl Cafe Nerededir?

Özel aracınız ile gittiğinizde özel otoparkına aracınızı güvenle koyabildiğiniz Çakıl Cafe’ye toplu taşıma araçları ile de ulaşabiliyorsunuz.  Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Bilkent Yerleşkesi ve Danıştay’dan M2; Kuzeyyıldızı Kırandağı’ndan M1 numaralı metro hatları ile de Çakıl Cafe’ye gidebilirsiniz.

Ankara Yenimahalle, Gazi Mahallesi, Silahtar Caddesi No: 10’da bulunan Çakıl Cafe’ye Big Chefs ve Sturbucks Reserve’den 185-1 ve 383; Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Bilkent Yerleşkesi ve Danıştay’dan 530-3 ve 383; Kuzeyyıldızı Kırandağı’ndan 227 ve 267-2 numaralı halk otobüsleri ile ulaşabilirsiniz.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Organizasyon firması ve etkinlik sorumlusu gibi yetkili şahıslar, mekan dışından temin edilmekte.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün, kurumsal davetler, sünnet düğünü, nişan ve söz davetleri, kına gecesi gibi özel gün kutlamaları için bu mekanı tercih edebilirsiniz.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Ortalama olarak 3 ay önce iletişime geçilebilir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Mekanın otoparkının da bulunuyor olması ve banliyö güzergahında yer alması, en güzel imkanlardan.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Yapay çiçek süsleme seçenekleri, şamdan ve supla opsiyonları başlangıç paketinde sunuluyor. Bu paket ile, servis hizmeti de alacaksınız.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Yemek servisi, etkinlik öncesinde menü tadımı ve kişiye özel menü tasarımı gibi özellikler, her şey dahil paketlerde bulunuyor.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Mekanın yetkilileri, en güzel fotoğraf ve video firmasını sizlere önerecektir. Emin olabilirsiniz.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Evet, kır bahçesi ve kapalı salon, mekanın yetkilileri tarafından hizmetinize sunuluyor. Mekanda ortalama olarak 400 kişi ağırlanabiliyor.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Mekan dışından anlaşmalı olan firmalar ile çalışma imkanı bulunmakta.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Mekanda kokteyl ve yemekli davetler düzenlenmekte. Mekanın seçenekleri, Dünya Mutfağı'na kadar uzanmakta. Arzu ettiğiniz menü seçimini gerçekleştirebilirsiniz.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Müzik saat 23:30'a kadar sürerken, yemek servisi, 23:00'te sonlanmakta.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Etkinliğin gerçekleşeceği alana bağlı olarak farklı dekorasyon seçimi gerçekleştirmeniz mümkün. Kapalı salon için soft renkler veya açık alan için hafif tonları tercih edebilirsiniz.

Çakıl Cafe organizasyon fiyatları ne kadar?

Çakıl Cafe organizasyon fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 50 TL, hafta içi yemekli kişi başı 80 TL, Çakıl Cafe organizasyon fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 80 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL,

Çakıl Cafe Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Çakıl Cafe açık alan kapasitesi 250 - 450 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 100 - 200 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Hani Pinterest’te hayranlıkla baktığımız kır düğünleri fotoğrafları var ya, işte Çakıl Cafe, Ankara’da o ambiyansları rahatlıkla düğününüze yansıtabileceğiniz bir yer. Yemyeşil mekanında masa ve sandalye süslemeleri ve kusursuz hizmetleri ile kır düğünümüzü çok hoş bir şekilde gerçekleştirdi mekanın organizasyon ekibi. Biz neredeyse hiçbir şeyle ilgilenmedik ve eğlencemizin tadını çıkardık.

Yorum yaz