Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

Başlangıç Paketi
1500 ₺
Her Şey Dahil Paket
2500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Daraltma
Dikim provası
Gelinlik kiralama
Hazır kalıp model
Kişiye özel dikim
Özel dikim
Beden küçültme
Özel dikim abiye
Özel abiye tasarımı
Özel nişanlık tasarımı

Çağrı Şengül & Serdar Yüzer Couture Hakkında

Yıllardır bugünün hayalini kurdunuz değil mi? Küçücük bir kız çocuğu iken bile oyuncaklarınız üzerinde hayalini kurduğunuz o gelinliği Çağrı Şengül & Serdar Yüzer Couture gerçeğe dönüştürüyor. Hayalleriniz yüzünüz kadar aydınlık ve umutlu olduğu günleri düşünün siz sadece. Siz de size özel indirim ve fırsatlardan yararlanmak ve bu modanın incisi mekan hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz Düğün Buketi’nin ücretsiz danışmanlık hizmetinden faydalanabilirsiniz. Web sitemizde bulunan ücretsiz “ Teklif Al “ formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Hayallerini gerçekleştirmek için daha fazla beklemeyin.

Alsancak’ın Göbeğinde Hayallerinize Açılan Kapıyı Bulacaksınız

Özellikle gelinlik tasarım süreci yorucu ve çaba isteyen bir süreç. Bu zorlu aşamada sizlere bir nebze rahatlık ve ulaşım kolaylığı sağlayan Çağrı Şengül, Alsancak’ ta hizmet vermektedir.Kolay bulunan konumu sayesinde istediğiniz her vakit provanıza zaman ayırabileceksiniz.

Bu özel günde kendinizi nasıl hayal ederseniz tam olarak o olacaksınız. Kendinizi bir masalda hayal etmenizi isteyen Çağrı Şengül & Serdar Yüzer Couture, sonuçtan fazlasıyla memnun kalacağınız bir sürece sizleri davet ediyor.

Modanın Kalbi Çağrı Şengül & Serdar Yüzer Couture’de Atıyor

İsterseniz birbirinden benzersiz modellerden birini seçebilir ya da bedeninize ve zevkinize uygun olarak bir gelinlik diktirebilirsiniz. Burası tamamen sizin hayal gücünüze ait. Modanın soluğunu çok iyi bilen trendlerden asla geri kalmayan Çağrı Şengül & Serdar Yüzer sizlere hayat kurtaran tavsiyelerde bulunacağına emin olabilirsiniz. İsteğiniz dahilinde çeşitli dergilerde, sosyal medya ya da karşılaştığınız herhangi bir yerde bulduğunuz bir gelinlik modeli ile sürece başlayacaklar. Fakat ilerleyen zamanlarda sizleri daha mutlu edecek tavsiyeleri de sizden esirgemeyecek, sizleri asla yalnız bırakmayacaklar.

Çünkü Çağrı Şengül&Serdar Yüzer Couture gelinliği size en çok  yakışacak şekilde tasarlıyorlar. Vücut tipinize uygun seçenekleri sunuyor ve mekan ve konsept farklılıklarının gelinlikleri nasıl etkilediğini çok iyi biliyorlar. Birçok gelinlik modeli bambaşka konseptlere daha çok uyum sağlıyor. A kesim gelinlikler ve balık modeller sizlerin gece boyunca tam bir prenses gibi görünmenizi sağlayacak. Bunun yanı sıra düğününüzde kır konseptini tercih ettiyseniz daha bohem modeller sizi gece boyunca ışıltılı hale getirecektir. Özel dikim gelinliklerde kumaş türüne de beraber karar verebilmeniz mümkün. Dantel tasarımlar düşünürseniz upuzun duvağınız ve birbirinden özel aksesuarlarınızla ile gecenin parlayan yıldızı olabilirsiniz.

Dünya evine giren bu zorlu sürecin başlarındaysanız eğer yine de üzülmeyin. Çağrı Şengül&Serdar Yüzer Couture yine yanınızda olacak. Bu özel dikim evinde sadece hayal ettiğiniz gelinliği değil abiye ve nişanlıklara da sahip olabilirsiniz.

Hayallerinize Kavuşmak İçin Ne Kadar Beklemeniz Gerekecek?

Çağrı Şengül & Serdar Yüzer Couture arzuladığınız modeli anlattıktan sonra sizlere en kısa süreyi söyleyecektir. Fakat ortalama olarak ön görülen prova süresi 2 ile 4 hafta arasında arasında değişmektedir. Gelinliğiniz veya abiye tasarımınız tamamlandıktan sonra teslimat süre de aynı şekilde 2 ile 4 hafta arasında değişiklik göstermektedir. Gelinlik fiyatları da model ve kumaşa göre farklılaşmakla beraber minimum gelinlik fiyatı 1500 ₺ ile 2500 ₺ arasında değişmektedir.

Çağrı Şengül & Serdar Yüzer Couture Nasıl Gidilir?

Şimdi de hayalini kurduğunuz gecenin en güzel tasarımını yapacağın yerin adresine geçelim. Çağrı Şengül & Serdar Yüzer Couture’in açık adresi şu şekildedir: Cumhuriyet Bulvarı,Bais Apartmanı,No:180 Kat: 2 Konak / Alsancak / İzmir. Çağrı Şengül Gündoğdu Meydanı Zara karşısında bulunmaktadır.

 

Sorular

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İzmir

Verilen diğer organizasyon / hizmet türleri nelerdir?

Nişan ve abiye kıyafetler, kiralama, özel dikim gibi ekstra hizmetler sunuyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

4 hafta önce iletişime geçebilirsiniz.

Sunduğu ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Firma gelinlik hizmetine ek olarak düğün aksesuarı hizmeti de veriyor.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Özel dikim, hazır model, abiye ve nişanlık

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Her şey dahil paket içeriklerinde gelinlik ve gelinliğin tamamlayıcı aksesuarları yer alıyor.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Firma bünyesinde helen kesim, a kesim ve balık model gibi birbirinden şık hazır gelinlik modelleri yer alıyor. Dilerseniz kişiye özel tasarım imkanını da değerlendirebilirsiniz.

Sipariş teslim süresi?

4 hafta içerisinde teslim alabilirsiniz.

Sırala

  1. Avatar
    Nehir Hanım
    Puan

    serdar beye sadece ne istediğinizi anlatın. gerisini bırakın! 🙂 gelinliğim muhteşem, annemin abiyesi deseniz bir o kadar güzel. Herkes bayıldı. hem çok şık hem de beni inanilmaz güzel ve zayif gösteren bir tasarım yaptı. elinize emeğinize sağlık tekrar çok teşekkür ederiz 🙂

Yorum yaz