İzmir Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

Başlangıç Paketi
3500 ₺
Her Şey Dahil Paket
4500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Düğün Videosu

İmkanlar

Daraltma
Dikim provası
Hazır kalıp model
Kişiye özel dikim
Özel dikim
Beden küçültme
Özel dikim abiye
Özel abiye tasarımı
Özel nişanlık tasarımı

Çağrı Şengül & Serdar Yüzer Couture Hakkında

Yıllardır bugünün hayalini kurdunuz değil mi? Küçücük bir kız çocuğu iken bile oyuncaklarınız üzerinde hayalini kurduğunuz o gelinliği Çağrı Şengül & Serdar Yüzer Couture gerçeğe dönüştürüyor. Özel tasarım gelinlik modelleri ve son moda hazır kalıp modeller ile hizmet veren firma Konak Alsancak'ta bulunuyor. Gelinlik fiyatları 3.500 TL'den başlayan moda evinin hizmet detaylarını sizin için inceledik.

Gelinlik Modelleri

İsterseniz birbirinden benzersiz modellerden birini seçebilir ya da bedeninize ve zevkinize uygun olarak bir gelinlik diktirebilirsiniz. Modanın soluğunu çok iyi bilen ve trendlerden asla geri kalmayan Çağrı Şengül & Serdar Yüzer sizlere hayat kurtaran tavsiyelerde bulunuyor.

Çağrı Şengül & Serdar Yüzer Couture gelinliğinizi size en çok  yakışacak şekilde tasarlıyor. Vücut tipinize uygun seçenekleri sunuyor ve mekan ve konsept farklılıklarının gelinlikleri nasıl etkilediğini çok iyi biliyorlar.

A kesim gelinlikler ve balık modeller sizlerin gece boyunca tam bir prenses gibi görünmenizi sağlayacak. Bunun yanı sıra düğününüzde kır konseptini tercih ettiyseniz daha bohem modeller sizi gece boyunca ışıltılı hale getirecektir.

Sunulan Hizmetler

Çağrı Şengül & Serdar Yüzer Moda Evi isteğiniz dahilinde çeşitli dergilerde, sosyal medyada ya da herhangi bir yerde bulduğunuz bir gelinlik modeli ile süreci başlatıyor. Özel dikim gelinliklerde kumaş türüne siz karar veriyorsunuz. Dantel tasarımlar düşünürseniz upuzun duvağınız ve birbirinden özel aksesuarlarınızla ile gecenin parlayan yıldızı olabilirsiniz.

Bunun yanı sıra hazır kalıp modellerde gelinlik daraltma, küçültme ve boy ayarlama gibi gibi hizmetler bulunuyor. Ayrıca bu dikim evinde sadece hayal ettiğiniz gelinliğe değil abiye ve nişanlıklara da sahip olabilirsiniz.

Çağrı Şengül & Serdar Yüzer Couture Gelinlik Fiyatları

Konak Alsancak'taki en uygun fiyatlı gelinlikçiler arasında yer alan Çağrı Şengül & Serdar Yüzer Moda Evi gelinlik fiyatları 3.500 - 4.500 TL'den başlıyor. Seçtiğiniz kumaş, aksesuarlar ve süslemeler ile bu fiyatlar şekillenebiliyor.

Firmanın DüğünBuketi'ne özel kampanyaları ve indirimleri bulunuyor. Siz de bu tekliflerden yararlanmak isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan "Ücretsiz Teklif Al" formumuzu doldurabilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak isterseniz de ücretsiz danışma servisimizi arayabilirsiniz.

Nasıl Gidilir?

Şimdi de hayalini kurduğunuz gecenin en güzel tasarımını yapacağın yerin adresine geçelim. Çağrı Şengül & Serdar Yüzer Moda Evi'nin açık adresi şu şekildedir: Cumhuriyet Bulvarı, Bais Apartmanı,No:180 Kat: 2 Konak / Alsancak / İzmir.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İzmir'de hizmet veriyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişan ve abiye kıyafetler, özel dikim gibi ekstra hizmetler sunuyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

4 hafta önce iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Firma gelinlik hizmetine ek olarak düğün aksesuarı hizmeti de veriyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Özel dikim, hazır model, abiye ve nişanlık hizmetleri dahildir.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Her şey dahil paket içeriklerinde gelinlik ve gelinliğin tamamlayıcı aksesuarları yer alıyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Firma bünyesinde helen kesim, a kesim ve balık model gibi birbirinden şık hazır gelinlik modelleri yer alıyor. Dilerseniz kişiye özel tasarım imkanını da değerlendirebilirsiniz.