Çağlar Düğün Salonu Hakkında

Çağlar boyunca sürecek bir aşkın ilk adımlarını bizlerle atmaya ne dersiniz? Çağlar Düğün Salonu özel havalandırma ve klima sistemli 1200 kişi kapasiteli kapalı salonuyla hizmet vermeye devam etmektedir.

Misafirlerinize özel sunduğu otopark sistemiyle, davetlilerinizin park problemini minimuma indiriyoruz. Çağlar Düğün Salonu, misafirlerine özel araç park yerinin yanı sıra elektrik aksaklıklarına uygun olarak tasarlanmış jeneratör sistemi bulunmaktadır. Işık gösterisi, disko saati, sinevizyon, özel havalandırma ve klima sistemi, barkovizyon ve lazer gösterisi, kapıda ve içeride güvenlik, konfeti volkan ve soğuk hava deposu hizmetlerinden de ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz

Çağlar Düğün Salonu’nda düğünlerin yanı sıra bayi toplantısı, davet, resepsiyon, doğum günü, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, sünnet düğünleri, baby shower, kına, parti, nikah, bekarlığa veda partisi, altın günü, iftar yemeği, şirket yemeği, konferans, seminer, lansman, tanıtım ve gala organizasyonlarınızı yemekli ve yemeksiz olarak gönül rahatlığıyla düzenleyebilirsiniz.

Çağlar Düğün Salonu özel gün hizmetleri arasında 7 katlı yaş pasta, kuru pasta, kanepe, pizza, kuruyemiş, meyve, kola, video kamera, düğün aracı süsleme, davetiye, gelin saçı, sanatçı, orkestra ve piyanist hizmetleri de yer almaktadır.

 

Çağlar Düğün Salonu Kaç Kişiliktir?

Çağlar Düğün Salonu 1200 kişili kapalı salona sahiptir. Özel havalandırma ve klima sistemiyle yazın ya da kışın gerçekleşen organizasyonlarınızda davetlilerinizin ferah bir şekilde vakit geçirmeleri hedeflenir. Farklı organizasyonlarınız için değişen oturma düzeni ile tüm misafirleriniz etkinliğe dahil edilmektedir. Yemekli ve yemeksiz gerçekleştireceğiniz tüm organizasyonlar profesyonel servis ekibiyle kusursuz bir şekilde gerçekleşmektedir.

 

Çağlar Düğün Salonu Nerededir? Nasıl Ulaşılır?

Çağlar Düğün Salonu’na ulaşmak için harita bölmünden yararlanabilirsiniz, form doldurarak ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz veya telefon numaramız üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi için bizi aramaktan çekinmeyin.

Çağlar Düğün Salonu Ankara – Çankaya mevkiinde bulunmaktadır. Talatpaşa Bulvarı üzerinden rahatça ulaşabileceğiniz salonumuza özel araçla ya da toplu taşıma araçlarıyla ulaşım sağlayabilirsiniz.

 

Çağlar Düğün Salonu’nda Gerçekleşen Aktiviteler ve Organizasyonlar

Çağlar Düğün Salonu en mutlu günlerinizi kusursuzca gerçekleştirmeye devam ediyor. Her türlü organizasyona ev sahipliği yapan salonumuz davetlilerini keyifle karşılıyor.

Çağlar Düğün Salonu’nda düğünlerin yanı sıra bayi toplantısı, davet, resepsiyon, doğum günü, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, sünnet düğünleri, baby shower, kına, parti, nikah, bekarlığa veda partisi, altın günü, iftar yemeği, şirket yemeği, konferans, seminer, lansman, tanıtım ve gala organizasyonlarınızı yemekli ve yemeksiz olarak gönül rahatlığıyla düzenleyebilirsiniz.

Misafirlerinize özel sunduğu otopark sistemiyle, davetlilerinizin park problemini minimuma indiriyoruz. Özel otoparkın yanı sıra Çağlar Düğün Salonu; jeneratör, ışık gösterisi, disko saati, sinevizyon, sıcak – soğuk klima sistemi, barkovizyon, lazer gösterisi, güvenlik, konfeti volkan ve soğuk hava deposu hizmetlerini de içinde barındırmaktadır.

Ses, ışık, müzik, dekorasyon, süsleme, ana yemekler, ara sıcaklar, içecekler, ikramlar, sofra düzenlemesi, çiçekler gibi aklınıza gelebilecek tüm detayları organizasyon sorumlumuzla planlayabilirsiniz. Organizasyonunuzun kapasitesine göre oturma düzenini yenileyebilir, her anın planlamasını gerçekleştirebilirsiniz.

 

En Güzel Çağların Başlangıcı...

Mutluluğa ilk adımı atarken etrafınızda profesyonel bir ekibin olmasını istemez misiniz? Çağlar Düğün Salonu özel havalandırma ve klima sistemli 1200 kişi kapasiteli salonuyla davetlerin vazgeçilmezi olmaya devam ediyor.

Tüm etkinliklere kapılarını açan salonumuzda mutlu çiftlere özel imkanlarımızdan yararlanmak için bir telefonunuz yeterli. Tüm detayları konuşmak, tüm geceyi planlamak için bizi aramaktan çekinmeyin. En güzel çağların başlangıcı, Çağlar Düğün Salonu...

Yorumlar

Sırala

  1. Avatar
    AHU
    Puan

    Tam 750 kişilik dev kapasiteli bir düğün yaptık Çağlar Düğün Salonu’nda. İnanır mısınız bunca kalabalığa rağmen tek bir aksaklık yaşamadık. Çalışanlar titizlik ve özenle çalışıyorlar. İki katlı salon olması sahnenin herkes tarafından görülmesini sağlıyor. Çok memnun kaldık imkan ve hizmetlerinden.

Yorum yaz