İzmir Düğün Davetiyesi Fiyatları

Başlangıç Paketi
1 ₺
Her Şey Dahil Paket
2 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Süslemeler & Ekstralar

  • Hediyelik sepeti
  • Nikah şekeri

İmkanlar

Baby shower davetiyesi
Bekarlığa veda davetiyesi
Bridal shower davetiyesi
Davetiye basımı
Doğum günü davetiyesi
Düğün davetiyesi
Etiket tasarımı
Etiket üretimi
Lcv kart ve tasarımı
Nikah şekeri ve hediyelik sepeti
Nişan ve söz davetiyesi
Save the date davetiyesi
Sünnet düğünü davetiyesi

Çağdaş Matbaa & Reklam Hakkında

Düğün davetiyesi için firma arayışında olanlara, Çağdaş Matbaa & Reklam, İzmir ilinin Bergama ilçesinde üstün kalitede davetiye basımı yapıyor. Düğün davetiyesinin yanı sıra birçok matbaacılık hizmeti de veriliyor. Ayrıca adından da anlaşılacağı gibi reklamcılık alanında da çalışıyor. Düğün davetiyesi fiyatları ise davetiye başına 1 TL'den başlayan fiyatlarla belirleniyor.

Davetiye Modelleri ve Firma Özellikleri

Matbaacılık ve reklamcılık alanlarında hizmet veren Çağdaş Matbaa & Reklam, birçok baskı hizmeti üretiminde bulunuyor. %100 müşteri memnuniyetini sağlamayı görevi olarak görüyor. Düğün, nişan, kına gecesi, toplantı, açılış gibi çeşitli faaliyetleriniz için davetiye ve broşür basımı imkanları sunuyor.

Teknolojiyi, kaliteli makinelerle doğru şekilde kullanıyor. İş sağlığı ve güvenliğini öncelikli görerek çalışanlarına üst düzey önem veriyor. Müşterilerin ihtiyaçlarını anlayarak onlara en uygun çözümleri üretmeyi amaçlıyor. Firma deneyimli çalışanları ile sektöre hızlı çözüm ve kaliteli ürünler sağlıyor.

Çağdaş Matbaa & Reklam Düğün Davetiyesi Fiyatları

Düğün davetiyesi fiyatları davetiye başına 1-2 TL olarak fiyatlandırılıyor. Fiyatlar çiftlerin isteklerine ve tercihlerine göre değişebiliyor. Çiftler kendi istekleri doğrultusunda düğün davetiyesini özel olarak tasarlatarak bastırabiliyor ya da birçok model bulunan kataloglar içerisinden seçim yapabiliyor.

DüğünBuketi.com çiftlerine özel ayrıcalıklardan faydalanmak için danışmanlarımızı arayabilirsiniz. Daha detaylı fiyat bilgisi için “Fiyat Teklifi Al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Sunduğu Olanaklar

Çağdaş Matbaa, sadece düğün değil birçok organizasyon için de davetiye tasarımı imkanı sunuyor. Davetiyelerin kağıt türü, renk ve boyutu gibi detaylar sizin isteğinize göre şekilleniyor.  Matbaacılık ve reklam alanları kapsamında da birçok hizmet türü bulunuyor. Kartvizit, broşür, etiket, afiş, bloknot, el ilanı, metal etiket, iç ve dış mekan dijital baskı, tabela, totem, kutu harf, fotoğraf baskısı, ciltleme, selefon kaplama, personel kimlik kartları şeklinde sıralanabilen hizmet çeşitleri yer alıyor. Bu geniş ürün aralığının içerisinden müşteriler dilediği hizmetten yararlanabiliyor.

Adres Bilgisi

Çağdaş Matbaa & Reklam konum olarak İzmir'in Bergama ilçesinde yer alıyor. Çiftler Bergama’ya dilerse kişisel araçlarıyla dilerse de toplu taşıma imkanlarından yararlanarak kolayca ulaşabiliyor. Firmanın açık adresi ise şöyle:

Fevzipaşa, Gazi Osman Paşa Cd. No: 79, 35700 Bergama Osb Bergama / İzmir.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İzmir'de hizmet veriyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün dışında tüm organizasyonlar için davetiye basımı ve çeşitli reklam, matbaa, promosyon ürünleri üretimi yapılıyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlikten en az 15 gün önce iletişime geçilmesi gerekiyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Lcv kart tasarımı ve etiket üretimi yapılıyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Davetiye basımı imkanı sağlanıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Kişiye özel tasarım davetiye seçeneği bulunuyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

1 hafta içerisinde ürünler teslim ediliyor.

Çağdaş Matbaa & Reklam düğün fiyatları ne kadar?

Çağdaş Matbaa & Reklam düğün fiyatları Çağdaş Matbaa & Reklam düğün fiyatları Çağdaş Matbaa & Reklam organizasyon fiyatları ise 1 - 2 TL arasında değişmektedir.

Çağdaş Matbaa & Reklam Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Çağdaş Matbaa & Reklam

Yorum yaz