Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
3000 ₺
Her Şey Dahil Paket
5000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Ekip tedariğI
Katalog çekimi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyo fotoğraf çekimi
Şehir dışı hizmet
Trashday
Yurt dışı hizmeti

Cafer Dijital Fotoğrafçılık Hakkında

Sarıyer ilçesinde stüdyosunun kapılarını yeni evlenecek çiftlere açan Cafer Dijital Fotoğrafçılık, İstanbul geneline adını duyurmayı başarıyor. Çiftler tarafından oldukça rağbet gören dış çekim ve düğün fotoğrafçısı, farklı alanlarda da hizmet veriyor. Profesyonel bir ekiple çalışıyor olması da tercih edilirliğine katkıda bulunuyor. Uygun fiyatları da çiftleri kendisine çeken bir diğer faktör.

Özellikleri

Stüdyo fotoğraf çekimi hizmeti veren Cafer Digital Fotoğrafçılık, dış çekim hizmetiyle dikkat çekiyor. Şehir dışı ve yurt dışı hizmeti vermesiyle de uluslararası standartlarda bir çalışma gerçekleştiriyor. İstanbul sınırları içerisinde olsanız da farklı destinasyonlarda fotoğraf çekimi talep edebiliyorsunuz.

Profesyonel ve uzman bir ekip ile çalışmak sizin açınızdan da fazlasıyla keyifli oluyor. ''Poz veremiyorum!'' endişesinden kurtularak, kendinizi emin elllere teslim edebiliyorsunuz. Fotoğrafçı, düğün tarihiniz belli olduktan 1 ay öncesinden iletişime geçmenizi ve randevu oluşturmanızı öneriyor.

Çekim Türleri

Başta dış çekim olmak üzere stüdyo çekimi, konsept çekim ve katalog çekimi gibi farklı türlerde hizmet veriyor. Cafer Dijital Fotoğrafçılık, ülke geneline hitap eden çalışmalarıyla farklı lokasyonlardan da talep görüyor ve tercih ediliyor.

Çiftlerle ortak kararlar alarak çalışmaya özen gösteren düğün fotoğrafçısı, düğün belgeseli ve düğün hikayesi çalışmalarıyla da harikalar yaratıyor. Kısa süreli düğün klipleriyle de çiftlerin yüzünü güldüren firma, gelin ve damatları mutlu etmenin sırrını biliyor!

Cafer Dijital Fotoğrafçılık Sarıyer Dış Çekim Fiyatları

Şehir dışı ve yurt dışı çekimi yapan ekip, bu çekimlerde istenilen tüm konseptlere uygun ekipmanı temin ediyor. Pek çok yönden evlenecek olan çiftleri kazanan firma, uygun ve avantajlı paket fiyatları ile ön plana çıkıyor. 3.000 TL ile 5.000 TL arasında değişen paket fiyatları, bütçenize uygun seçim yapabilmenizi kolaylaştırıyor.

Çekimler tamamlandıktan yaklaşık 1 ay sonra ürün teslimi yapan fotoğrafçı ile birlikte çalışmak istiyorsanız vakit kaybetmeden ''Fiyat Teklifi Al'' butonuna tıklayabilirsiniz.

Nerededir?

Cafer Digital Fotoğrafçılık, İstanbul ili Sarıyer ilçesinde bulunan stüdyosunda sizi ağırlamaktan memnuniyet duyuyor. Hem kendi aracınızla hem de çeşitli toplu taşıma araçlarıyla ilgili adrese kolayca gidebilirsiniz.

Adres: Merkez, Şehit Mithat Yılmaz Cad. 12/A, 34450 Sarıyer / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Tüm Türkiye ve yurt dışına çekim hizmeti veriliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Katalog çekimi ve nişan çekimleri yapılıyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Düğün tarihinden 1 ay önce iletişime geçilebilir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Düğün hikayesi, konsept çekim, nişan çekimi, save the date ve trashday çekimleri yapılıyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Dış çekim ve ekip temini hizmetleri var.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Video ve fotoğraf çekimi, konsept çekim ve nişan çekimi var.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Çiftlerin istekleri doğrultusunda konsept ve tema belirleniyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

Yaklaşık 1 ay içerisinde teslim ediliyor.

Cafer Dijital Fotoğrafçılık düğün fiyatları ne kadar?

Cafer Dijital Fotoğrafçılık düğün fiyatları Cafer Dijital Fotoğrafçılık düğün fiyatları Cafer Dijital Fotoğrafçılık organizasyon fiyatları ise 3000 - 5000 TL arasında değişmektedir.

Cafer Dijital Fotoğrafçılık Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Cafer Dijital Fotoğrafçılık

Yorum yaz