İstanbul Nikah Sonrası Yemek Fiyatları

Yemekli Fiyat
125 ₺
Hafta İçi
150 ₺
Hafta Sonu
Yemeksiz Fiyat
10000 ₺
Hafta İçi
10000 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
150
Min
200
Max
Otopark
300
Araç

Mekan Özellikleri

 • Engelliye uygun giriş
 • Kolonsuz salon
 • Açık alan
 • Kapalı salon
 • Doğa manzaralı

İmkanlar

Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Isıtma sistemleri
Volkan şovu
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Kişiye özel konsept
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Yemek servisi
Mekan dışı fotoğrafçı getirme
Mekan dışı organizasyon getirme

Cafe De Mola Hakkında

Düğün veya nikah sonrası yemekli bir organizasyon düzenlemeyi düşünüyorsanız Cafe De Mola ile tanışabilirsiniz. Küçük çaplı, butik davetler için ideal bir mekan olma özelliği taşıyor. İstanbul'un Bayrampaşa ilçesinde konumlanıyor. Park içerisinde yer almasıyla ferah ve keyifli bir alan yaratıyor. Olanakları ve fiyatları ile nikah sonrası eğlence davetleri için çiftlerin rağbet gösterdiği bir yer oluyor.

Mekanın Özellikleri

Açık alanı da bulunan Cafe De Mola, davetlerini sıklıkla kapalı alanında gerçekleştiriyor. Açık alan günlük kullanımlar için uygunluk gösteriyor. İç mekanda 200 kişiye kadar davetli ağırlanıyor. Dekorasyon ve masa düzenlemesi kişi sayısına göre yapılıyor. Masalar uzunlamasına diziliyor ve tüm misafirler birbirini rahatça görebiliyor.

Kolonsuz salon özelliği bulunuyor. Engelliye uygun giriş alanı da mevcut. Doğa ve park manzaralı mekan, yemekli organizasyonlar eşliğinde eğlenceli vakit geçirmenizi de sağlıyor. Nikah sonrası yemek haricinde nişan ve söz davetleri için de tercih ediliyor. Dilediğiniz butik davetlerin hepsini mekanın kalitesiyle taçlandırabilirsiniz.

Cafe De Mola Nikah Sonrası Yemek Fiyatları

Nikahlarınızın veya düğünleriniz sonrası düzenleyeceğiniz yemekli organizasyonlar için iki farklı fiyat seçeneği sunuluyor. Kişi başı yemekli davet fiyatları 125 - 150 TL arasında başlıyor. Paket sistemdeki yemeksiz organizasyon fiyatları ise 10.000 TL'den açılıyor.

DüğünBuketi.com çiftlerine özel kampanyalar sayesinden mekanla daha uygun fiyatlarda anlaşma sağlayabilirsiniz.

Sunulan Olanaklar

Cafe De Mola bünyesine dışarıdan anlaştığınız fotoğrafçı ekibi getirebilirsiniz. Fotoğraf ve video çekim desteğini kendi anlaştığınız ekipten alarak en güzel anılarınızı kalıcı hale getirebilirsiniz. Aynı şekilde organizasyon firmalarıyla anlaşma yaparak da mekandaki tüm detayları profesyonel bir destekle tamamlayabilirsiniz.

Kişiye özel konsept hazırlığı yapılıyor. Masa süsleme ve dekorasyon hizmeti mekan bünyesinden veriliyor. DJ ve müzik grubu temini yapıyor. Isıtma sistemleri ile her mevsime uygunluk gösteriyor. Ses, sahne ve ışık düzenlemeleri yapılıyor. Etkinlik sorumlusu mekanın kendi bünyesinde de bulunuyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Cafe De Mola, İstanbul'un Bayrampaşa ilçesinde konumlanıyor. Bayrampaşa Şehir Parkı Adapark'ta yer alıyor. Otobüsle gidecek olanlar Park Ada ve IETT Durağı Park Ada duraklarında inerek yürüme mesafesinden ulaşabilirler. 300 araç kapasiteli otopark sayesinde özel araçlarla da gidilebiliyor.

Adres: Yıldırım Mahallesi, Şehir Parkı Sokak, No:2 Bayrampaşa / İstanbul.

Sorular

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, Bayi Toplantısı, Baby Shower, Davet ve Resepsiyon, Doğum günleri, Eğlence, Grup Kahvaltısı ve Yemekleri, Kına, Kurumsal Etkinlikler, Mezuniyet Törenleri, Motivasyon Etkinlikleri, Nişan, Okul Etkinlikleri, Parti.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Açık alan ve kapalı alan.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Her tarz bulunuyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

20:00-00:00 arasında müzik yayını ve servis hizmeti veriliyor.

Cafe De Mola organizasyon fiyatları ne kadar?

Cafe De Mola organizasyon fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 125 TL, Cafe De Mola organizasyon fiyatları hafta sonu pasta meşrubatlı kişi başı 10000 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 150 TL,

Cafe De Mola Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Cafe De Mola kapalı alan kapasitesi 150 - 200 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Çok eğlenceli olmasının yanı sıra çalışanlarının samimiyeti güzel

 2. Puan

  Ne kadar yıldız versek azdır. Mekan Harika, çalışanları Harika menüleri Harika. Bize hayallerimizden gibi bir düğün yaşattılar. O kadar özverili ve o kadar canla başla calistirlar bizleri mahcup ettiler.

Yorum yaz