İstanbul Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
3000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dikim provası
Hazır kalıp model
Kişiye özel konsept tasarım
Kişiye özel dikim

Cafe Bride Hakkında

Cafe Bride Moda Evi, İstanbul ilinin Fatih ilçesinde bulunuyor. Gelinlik ve nişanlık modelleri açısından oldukça geniş bir yelpazeye sahip olan Cafe Bride, hem özel dikim modellerle hem de hazır kalıp modellerle hizmet veriyor. Gelinlik ve nişanlık fiyatları konusunda bütçenize uygun tasarımları olan moda evi, başlangıç ve her şey dahil paket seçeneklerini de sizlere sunuyor. Başlangıç fiyatları 1000 TL - 3000 TL arasında yer alıyor. Moda Evi ve fiyatları hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için yazımızı okuyabilirsiniz.

Gelinlik Modelleri

Cafe Bride Moda Evi, her zevke ve tarza uygun gelinlikler tasarlıyor. Modayı yakından takip eden uzman ekibiyle birlikte hazır kalıp model gelinliklerde de modern tasarımlar yapıyor. A kesim, düz, klasik, mini, balo, balık gibi her model de gelinlik hazırlanıyor ve sizlerin de istekleri doğrultusunda tasarımlar çeşitlendiriliyor.

Gelinlik ve nişanlıklarda çeşitli aksesuarlar kullanılıyor. Kaliteli kumaşların üstüne tüller, danteller, güpürler, inciler gibi titizlikle detaylar işleniyor. Firma gelinliklerde bacak, sırt ve göğüs dekoltesini de isteğinize bağlı olarak ayarlıyor. Düğün mekanınız ile de uyumunuza da oldukça dikkat ederek mükemmel bir bütünlük yaratmaya çalışıyor.

Cafe Bride Moda Evi Gelinlik Fiyatları

Gelinlik ve nişanlık tasarımlarıyla bilinen Cafe Bride, modellere, kullanılan kumaşa ve detaylara göre değişik fiyatları olan bir moda evi olarak biliniyor. Firma bütçenizi zora sokmayacak fiyatlara sahip. Minimum 1000 TL ile 3000 TL arasından fiyatları başlıyor. İsteğinize göre şekilleniyor.

Gelinlik fiyatları hakkında daha fazla bilgi almak için “ Ücretsiz Teklif Al” kısmına tıklayabilirsiniz.

Sunulan Olanaklar

Cafe Bride, hayallerinizin gerçekleştiği günün güzel geçmesi için çabalıyor. En mutlu gününüzde ekibiyle birlikte yanınızda oluyor. Dikim provası sayesinde vücudunuza en uygun tasarımlar yapılıyor. Özenle işleniyor ve hazır hale getiriliyor. Stresten uzak bir hazırlık aşamasını sizlere sunuyor. Saten, tül ve şifon gibi istediğiniz kumaşı kullanıyor ve size son derece şık ve rahat bir gelinlik hazırlıyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Moda evi, İstanbul ilinin Fatih ilçesinde bulunuyor. Otobüs, dolmuş, metro ve tramvay gibi toplu taşımalarla ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca şahsi aracınızla da Moda Evi’ne gelebilirsiniz. Adres; Muhtesip İskender Mahallesi Fevzi Paşa Caddesi No:153 Kat:1 D:3, 34091 Fatih/İstanbul şeklindedir.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Gelinlik ve nişanlık hizmeti veriyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

5 hafta

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Dikim provası, çeşitli aksesuar kullanımı ek avantajlardandır.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Hazır model gelinlik ve nişanlıklar başlangıç paketindedir.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Özel dikim gelinlik ve nişanlıklar her şey dahil pakettedir.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Farklı konsept ve tema seçenekleri mevcuttur.

Ürünün teslim süresi nedir?

1 hafta

Cafe Bride organizasyon fiyatları ne kadar?

Cafe Bride organizasyon fiyatları Cafe Bride organizasyon fiyatları Cafe Bride organizasyon fiyatları ise 1000 - 3000 TL arasında değişmektedir.

Cafe Bride Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Cafe Bride

Yorum yaz