İzmir Kır Düğünü Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
120 ₺
Hafta İçi
150 ₺
Hafta Sonu
Yemeksiz Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
70 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
90 ₺
Hafta İçi
110 ₺
Hafta Sonu

350 Kişilik davetler için başlangıç fiyatıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Düğün Videosu

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
20
Min
150
Max
Açık Davet Alanı
50
Min
1000
Max
Kır Bahçesi Alanı
50
Min
1000
Max
Otopark
500
Araç

Mekan Özellikleri

 • Yapay çIçek süsleme
 • Çim zemin
 • Çocuk eğlence alanı
 • Engelliye uygun giriş
 • Kır bahçesi
 • Kolonsuz salon
 • Masa şamdan seçenekleri
 • Orman Içinde
 • Şehir dışında
 • Yüksek tavan
 • Nikah Için ayrı alan
 • Açık alan
 • Kapalı salon
 • Doğa manzaralı

İmkanlar

After party organizasyonu
Bando tedariğI
Barkovizyon
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Karşılama kokteyli
Video ve fotoğraf çekimi
Jeneratör
Karşılama Için hostes
Mekan giydirme
Menü tadımı
Menüde değişiklik seçeneğI
Organizasyon danışmanlığı
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Vale
After party alanı
Alkol servisi
Mekan dışı organizasyon getirme

Çadır Wedding & Event Hakkında

Çadır Wedding & Event, İzmir’in Bornova ilçesinde yer alıyor. Kır bahçesi ve kapalı alan olanakları sunan mekan, hayallerinizdeki düğüne ev sahipliği yapıyor. Mekanın kır düğünü fiyatları kokteylli 90 TL’den ve yemekli 120 TL’den başlıyor. Ormanın içinde ve muhteşem doğa manzarasında bir düğün sizi bekliyor. Sunduğu imkanlar sayesinde her detayı düşünülmüş ve unutulamayacak bir düğüne imza atıyorsunuz.

Özellikleri ve Kapasitesi

Mekanda çim alan bulunuyor ve organizasyon burada gerçekleştirilebiliyor. Dekorasyon için ekiple beraber karar alınabiliyor ve yapay çiçeklerle, süslemelerle mekan süslenebiliyor. Çadır Wedding & Event, lezzetli yemekleriyle de beğeni topluyor. Çiftler menüde tadım yapabiliyor ve değişiklik talep edebiliyor, damak zevkine göre farklı yiyecekler eklenebiliyor. Dilerseniz mekan dışı organizasyon getirme ve onlarla çalışma olanağınız da bulunuyor.

Mekanda oldukça profesyonel ses ve ışık sistemleri bulunuyor. Dileyen çiftler karşılama kokteyli ve alkol servisi hizmetlerinden faydalanıyor.

Sunulan İmkanlar

Mekan giydirme, masa süsleme ve şamdanlarla süsleme, Çadır Wedding & Event’in süsleme seçenekleri arasında bulunuyor. Kır bahçesi, 1000 konuğu ağırlayabilecek kapasiteye sahip bulunuyor. Çiftlerin tercihine göre bando tedariği sağlanıyor. Lezzetli yemekler ve nefis kokteyller servis elemanları tarafından servis ediliyor. Kapalı salon, yüksek tavanları sayesinde ferah bir izlenim veriyor. Ayrıca kolonsuz olması da konukların sahneyi görebilmeleri için önemli bir detay.

Mekan, düğününüzün dilediğiniz gibi geçmesi için bütün imkanları sağlıyor ve gününüzün mutlu bitmesine olanak veriyor. Çadır Wedding & Event’de sadece düğününüzü değil; kına, nişan, açılış, bayi toplantısı, mezuniyet töreni, sünnet düğünü, parti, eğlence, okul etkinlikleri gibi pek çok organizasyonu gerçekleştirme olanağınız bulunuyor.

Çadır Wedding & Event Kır Düğünü Fiyatları

Fiyatlar organizasyonunuzun gerçekleşme şekline göre farklılık gösteriyor. Kokteylli ve yemekli düğün seçenekleri bulunuyor. Kokteylli fiyatlar 90 TL’den, yemekli fiyatlar 120 TL’den başlıyor.

Fiyatlar düğününüz için tercih ettiğiniz güne ve organizasyon biçiminize göre değişiklik gösterebiliyor. Size özel teklif ve indirimleri değerlendirmek için “Fiyat Teklifi Al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Çadır Wedding & Event Nerededir?

Mekan, İzmir’in Bornova ilçesinde yer alıyor. Bayraklı dolmuşları ve otobüslerini tercih edebilirsiniz. Metro aktarmalı ulaşım da mümkün. Özel aracıyla gitmek isteyenler için açık adres: Çiçekli Mahallesi Çamlık Caddesi No: 42/A Bornova İzmir.

Sorular

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, Bayi Toplantısı, Baby Shower, Davet ve Resepsiyon, Doğum günleri, Düğün, Eğlence, Grup Kahvaltısı ve Yemekleri, Kına, Kurumsal Etkinlikler, Mezuniyet Törenleri, Motivasyon Etkinlikleri, Nişan, Okul Etkinlikleri, Parti, Piknik, Sünnet Düğünü.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Tek davet alanı.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

23.30

Çadır Wedding & Event düğün fiyatları ne kadar?

Çadır Wedding & Event düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 90 TL, hafta içi yemekli kişi başı 120 TL, Çadır Wedding & Event düğün fiyatları hafta sonu pasta meşrubatlı kişi başı 70 TL, hafta sonu kokteylli kişi başı 110 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 150 TL,

Çadır Wedding & Event Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Çadır Wedding & Event açık alan kapasitesi 50 - 1000 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 20 - 150 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Süslemeler, masa ve sandalye giydirmeleri, ışıklandırma hepsi birbiriyle uyum içindeydi bayıldık

 2. Puan

  Bornovanın en şık ve nezih mekanı.

Yorum yaz