Cadde Kuaför Hakkında

Cadde Kuaför, 1999 yılından beri İstanbul Anadolu Yakası’nın en merkezi noktalarından biri olan Bağdat Caddesi’nde hizmet veriyor. Cadde Kuaför, yenilikçi, dinamik, teknoloji ve gelişmelerin yakın takipçisi yapısıyla hizmet veriyor. Her zaman gelişme ve yenilik taraftarı biçimde çalışmalarını sürdüren Cadde, bu sayede çevresinde haklı bir ün kazandı.

Kuaför deneyimleri tüm kadınlar için özel bir anı kapsar. Saçların istenilen gibi olması, bakım, makyaj gibi hizmetlerin beklentiyi karşılaması hayal edilir. Bu nedenle ilk kez farklı bir kuaföre giden kadınlar çekinceli bir yaklaşım içine girebilir. Ancak Cadde Kuaför, daha içeriye girer girmez olumlu farkı hissedebileceğiniz, saçlarınızı ve yüzünüzü güvenle teslim edebileceğiniz bir mekan.

Cadde Kuaför’de Verilen Hizmetler Neler?

Cadde Kuaför, günlük bakım, saç tasarımı, cilt bakımı, epilasyon, manikür – pedikür alanlarında genel olarak hizmet veriyor. Nişan, kına, düğün, mezuniyet gibi özel davet ve organizasyon hazırlığı içindeki hanımefendiler için de özel olarak hizmet veriliyor.  Uzunca bir dönem ve birçok hazırlık, seçim, karar aşamasının yaşandığı düğün hazırlıklarında son seçimlerden biri kuaför. Kuaför seçimi, özellikle gelin adayları için büyük önem teşkil ediyor. Saçın ve makyajın kusursuzluğu, dayanıklılığı, gelinlik / elbise ile uyumu ve benzeri birçok detay gelinlerin kuaför seçimlerinde esas teşkil ediyor.

Cadde Kuaför, gelin olmayı “genel bir uyum” içerisinde olmayı gerektiren bir olgu olarak düşünüyor. Bu yüzden saçınızdan makyajınıza her detay sizin için, size en çok yakışacak şekilde özenle tasarlanıyor. Cadde Kuaför, kafasında soru işareti olan gelinleri şubeye bekliyor. Cadde Kuaför’ün daha önce yaptığı gelin saçı, gelin başı ve makyaj uygulamalarını inceleyerek mekan hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.  Cilt ve saç analizi yaptırabilir; böylece sizin için en sağlıklı ve size en çok yakışacak modelleri öğrenebilirsiniz. Dilerseniz örnek modeller arasından da kendinize uygun bir tanesi hakkında, firma ile görüşebilirsiniz.

Cadde Kuaför, gelinlere gösterdiği özeni gelin yakınlarına da aynı şekilde gösteriyor. Gelinle birlikte düğün günü gelecek kişiler de özenli bir hazırlık sonucunda şık bir şekilde gelinin yanında yerini alabiliyor. Kuaför size gelsin! Cadde, düğün mekanında veya evinde hazırlanmak isteyen gelinleri de kırmıyor. Dilerseniz mekanda dilerseniz evde, şehir içinden şehir dışına size hizmet vermek için yanınızda.

Düğün Öncesinde Prova ile Kendinizi Güvenli Hissedeceksiniz

Cadde Kuaför, düğün günü öncesi ücretsiz prova imkanı sunuyor. Düğününüzden yaklaşık iki hafta öncesinde gelinliğinizin net bir fotoğrafı, duvağınız ve aksesuarlarınızla salonu ziyaret ederek saçınızı ve makyajınızı prova edebilirsiniz. Böylece düğün gününüzde stresten uzak, daha keyifli ve rahat bir hazırlık deneyimi yaşayabilirsiniz.

Cadde Kuaför Nerede?

Cadde Kuaför İstanbul Anadolu Yakası’nın Kadıköy ilçesinde bulunuyor. Kadıköy’ün en elit ve merkezi semtlerinden biri olan Bağdat Caddesi üzerinde bulunan salonuyla siz değerli gelinlere hizmet veriyor. Cadde Kuaför’ün açık adresi: Bağdat Caddesi No.: 354 Kadıköy / İstanbul

Cadde Kuaför’ün Fiyatları Hakkında

Saçınız, makyajınız, gelinliğiniz ve siz… Her detayın uyum içinde sizinle olduğu bir düğünde, kusursuz görünümünüzle büyüleyeceksiniz…Genel hizmetlerinin dışında nişan başı, kına ve gelin başı diye tabir edilen özel hazırlıklarda farklı paketleri sizlere sunuyor. Bu paketler ile hem uygun fiyatları hem de birçok hizmeti bir arada görebiliyorsunuz.

 

 

 

 

 

 

Sırala

  1. Avatar
    Nur
    Puan

    Cadde Kuaför’de gelin saçı ve makyaj hizmeti aldım.provalarımız çok eğlenceliydi.düğün yaklaştıkça stres arttı.saçım istediğim gibi olmazsa çok üzülecektm.Cadde Kuaför çok relakstı ve işinin profesyoneli gerçekten.saçım ve makyajım olağanüstüydü.açıkçası kendim bu kadar güzel olacağımı düşünemezdim.tesekküler.

Yorum yaz