Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
750 ₺
Her Şey Dahil Paket
1000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyo fotoğraf çekimi
Trashday

C Plus Medya Hakkında

Ankara Mamak ilçesinde yer alan bu fotoğrafçı, 1000 TL’den az uygun fiyatları, hizmet seçenekleri ve en profesyonel ekipmanları ile evlenecek çiftlerimize harika bir çekim hizmeti sunuyor. Dış çekim ve düğün fotoğrafçısı C Plus Medya Photography, ölümsüz anılar yaşatmak için sizleri bekliyor.

Düğün Fotoğrafçısı Özellikleri

Ankara genelinde hizmet sunan profesyonel ekibi ile birlikte dilerseniz stüdyo çekimi, dış mekan çekimi, şehir dışında ve hatta yurt dışında çekim olanağı bulunuyor. En az 4 hafta öncesinden iletişime geçerek avantajlı paketlerinden yararlanabilirsiniz. Bunun yanında, erken rezervasyonlarda kişiye özel harika hediyeler, fiyatta %30 net indirimler ve ekstra 1 saat fazla çekim yapma sözü bulunuyor. Ayrıca çekiminize dair orijinal kopyaları 1 hafta içerisinde sizlere teslim ediyor.

Dış Çekim Fiyatları

Fiyatları konusunda da müşterilerinin yüzlerini güldürmeyi başaran harika bir fotoğrafçı var karşınızda. Dış mekan ve düğün fotoğrafçısı C Plus Medya Photography, 1000 TL’den az fiyatlar ve paket seçenekleriyle mükemmel kareler sizlere sunuyor. Fiyatlar konusunda daha kapsamlı bilgi için yukarıda yer alan “Teklif Al” formumuzu doldurmayı unutmayınız.

Farklı Çekim Türleri

Bu dış çekim ve düğün fotoğrafçısı, başta düğün belgeseli olmak üzere, düğün hikayesi, düğün klibi, katalog çekimi, konsept çekim, nişan çekimi, save the date ve trashday çekim türleri bulunuyor. Müşteri memnuniyeti baz alınarak mükemmel çekimler gerçekleştiren dış mekan ve düğün fotoğrafçısı C Plus Medya Photography, her iç ve dış mekanda çekim hizmeti sunuyor.

Düğününüzün ardından kalan fotoğraflara her baktığınızda çok güzel hissedin diye en iyisiyle ve en kaliteli bir şekilde sundukları albümü ve birbirinden güzel çerçevelerle her daim evinizin bir köşesinde bulunduracağınız bir anı bırakmak için ellerinden geleni yapıyor. Bu konuda düğün albümü talep etmenizi şiddetle tavsiye ederiz.

C Plus Medya Düğün Fotoğrafçısı Nerededir?

Ankara ili Mamak ilçesinde yer alan bu güzide dış mekan ve düğün fotoğrafçısına ulaşım oldukça kolaydır. İster toplu taşıma araçlarını kullanarak isterseniz de özel aracınızla ulaşım sağlayabilirsiniz. Ankaralılar tarafından da sıklıkla rağbet gören bu firma için açık adres;

Yeşilbayır Mah. Sağduyu Cad. No:36/B Mamak / Ankara.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Ankara geneline hizmet sunulmakta. Talep olursa farklı şehirlere de hizmet götürülüyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Dış çekim imkanının yanında düğün videosu imkanı da bulunuyor. Sizlere özel düzenlenecek klip montajı ve fotoğraf rötuşları ise ilave olanaklardan.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Düğün klibi veya düğün belgeseli gibi çekimler için harika bir montaj olanağı bulunuyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Stüdyo çekimi ve standart bir dış mekan çekimi başlangıç paketinde bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Kapsamlı bir çekime ilave olarak düğün belgeseli veya düğün klibi imkanları da bu pakette.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Sizin belirleyeceğiniz konulara göre çekim yapılmakta ve ortaya en güzel manzaralar çıkmakta.

Ürünün teslim süresi nedir?

1 hafta içinde istediğiniz gibi bir albüm teslim edilecektir.

C Plus Medya düğün fiyatları ne kadar?

C Plus Medya düğün fiyatları C Plus Medya düğün fiyatları C Plus Medya organizasyon fiyatları ise 750 - 1000 TL arasında değişmektedir.

C Plus Medya Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

C Plus Medya

Yorum yaz