İstanbul Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
2000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Gelin başı
Kalıcı makyaj uygulaması
Manikür - pedikür
Saç bakımı
Saç tasarım
Takma kirpik uygulaması

By Cihan Demir Kuaför

Müşteri ilişkileri konusunda sektörün liderlerinden olan ve bu sayede başarıdan başarıya atlayan Cihan Demir, kuaförcülüğe dair her tüyoyu akıllıca değerlendirerek açtığı kuaför salonu ile herkesin beğenisini kazanmıştır. İstanbul genelindeki en çok rağbet gören kuaförlerden biri olan By Cihan Demir Kuaför, Üsküdar sınırları içinde bulunuyor. Gelin başı ve gelin makyajı fiyatları konusunda da sizleri üzmeyecek olan bu kuaför, ortalama olarak 1.000 TL’den hizmet sunmakta.

Hizmet Kapsamı ve Olanaklar

Bir tarz değişikliğine gitmek istiyor fakat cesaret edemiyorsanız, gözünüz kapalı bu kuaföre güvenebilirsiniz. Saç kesimi, boyama, röfle, fön, pedikür, manikür, cilt bakımı ve masaj imkanı burada bulunuyor. Makyaj konusunda da en trend makyaj tasarımları ile dillere destan olan Cihan Demir Kuaför, sizleri hayalinizdeki kusursuzluğa eriştirecek.

Gelinlerimize özel saç tasarımı ve gelin başı olanakları da burada mevcut. Arzu ederseniz, duvak veya gelin tacı stillerine göre bir gelin başı tasarımı uygulanmakta. Gelin makyajı alanında da uzman olan By Cihan Demir Kuaför, ışıltınızı ortaya çıkaracak dokunuşlarla en güzel makyaj stillerine sahne olmakta.

By Cihan Demir Kuaför Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

İçerisinde profesyonel bir gelin başı ve üst düzey yöntemlerle tasarlanan gelin makyajı uygulamalarından teşkil olan standartların ötesinde bir gelin paketi bulunuyor. Bu paket ortalama olarak 1.000 TL’den hizmet vermekte.

Buna ek olarak, yenileyici ve onarıcı bir bakım ile ışıltınızı ortaya çıkaran maske setlerinden oluşan ilave paket ile kendinizi şımartabilirsiniz. Sadece gelinlere özel bu ilave paket, ortalama olarak 2.000 TL. Kuaför By Cihan Demir hakkında Düğün Buketi’ne özel hazırlanan fırsatlardan anında haber dar olmak için Ücretsiz Teklif Al formunu doldurabilirsiniz.

Fırsatları

Gelin saçı ve makyajı haricinde en güzel kına makyajı ve doğal görünümlü mezuniyet makyajı gibi çeşitli organizasyonlara dair hizmetleri burada alabileceksiniz. Gelin başı hizmetinde olduğu gibi nişan, nikah, mezuniyet gibi her türlü özel güne dair kapsamlı saç tasarımları By Cihan Demir Kuaför’de yapılmakta.

Cihan Demir Kuaför Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul Üsküdar ilçesinde hizmet veren bu kuaföre toplu ulaşım vasıtaları ile rahatlıkla varılmakta. Cihan Demir Kuaför Salonu’nun hemen önünde bulunan İETT Talimhane Camii durağından geçen 7, 15R, 15S numaralı hatları kullanarak, Üsküdar - Rasathane güzergahlı bir ulaşım fırsatı elde edebilirsiniz. Açık adresi ise hemen burada: Küçüksu, Kaldırım Cd. No:3, 34680 Üsküdar / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul geneline hizmet verilmekte.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün organizasyonu haricinde nişan, mezuniyet veya kınaya dair her türlü saç tasarımı ve makyaj uygulamaları bu kuaförde.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

1 ay öncesinde iletişime geçilmeli.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Gelin yakınlarına sunulan hizmet ve kalıcı makyaj uygulamaları ilave avantajlardan sadece bir kaçı.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Takma kirpik uygulamalarının yanında en güzel gelin başı ve makyaj tasarımları da bu pakette.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Cilt bakımı, manikür pedikür uygulamaları ve dahası her şey dahil pakette.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Hayallerinizdeki bütün konseptleri tek hamlede burada gerçekleştireceksiniz.

Ürünün teslim süresi nedir?

Ortalama olarak 1 - 2 saat içinde saç - makyaj işlemleri tamamlanacaktır.

By Cihan Demir Kuaför organizasyon fiyatları ne kadar?

By Cihan Demir Kuaför organizasyon fiyatları By Cihan Demir Kuaför organizasyon fiyatları By Cihan Demir Kuaför organizasyon fiyatları ise 1000 - 2000 TL arasında değişmektedir.

By Cihan Demir Kuaför Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

By Cihan Demir Kuaför

Yorum yaz