Nikah Şekeri ve Hediyelik Fiyatları

Başlangıç Paketi
1 ₺
Her Şey Dahil Paket
2 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Lavanta keseleri
Magnet
Mumluk
Sabun
Adrese teslim

By Aysun Er Hakkında

Bu tasarımcı, nikah şekeri ve hediyelik alanında karşınıza çıkarak düğün zamanınızda yardımcı olmak için hizmet veriyor. Bu nikah şekeri ve hediyelik konusunda sizlere kusursuz hizmet veren mekan, Manisa Merkez Şehzadeler konumunda bulunuyor. Düğün zamanı sevdiklerinize sizden anı olarak saklamaları için kusursuz, güzel tasarıma sahip hediyeler vermek istiyorsanız bu mekanı tercih etmelisiniz. By Aysun Er nikah şekeri fiyatları 1 TL civarında başlayarak çeşitli fiyat aralığında hizmet veriyor.

Özellikleri

Nikah şekeri ve hediyelik alanında en güzel hizmeti vermekten çekinmeyen firma, düğün zamanınızda hayallerinizdeki gibi bir süreç geçirmeniz konusunda küçük ancak etkili bir dokunuş yapıyor. Bu dokunuşla herkesin kalbine dokunan Aysun Er, sizden gelen hediyelerle sevdiklerinize saklamaları için bir anı bırakmanıza olanak sağlıyor.

Nikah şekeri dışında ferahlatıcı ve hoş kokuya sahip olan kolonya hizmeti sağlayarak misafirlerinize ikram etmenize olanak sağlıyor. Bunun dışında sabun şişeleri, kokulu taş ve lavanta keseleri sağlayarak sizlere geniş bir ürün yelpazesi sunuyor ve düğün sürecinizdeki malzeme ihtiyaçlarınızı karşılama konusunda sizlere yardımcı oluyor.

By Aysun Er Nikah Şekeri ve Hediyelik Fiyatları

Firma, çeşitli fiyat seçenekleri ile sizleri düşünen bir nikah hediyelik markası olarak çiftlerin karşısına çıkıyor. Kaliteli ürünleri sayesinde herkesin beğenisini kazanan bu hediye tasarımcısı, sizlerin bütçesini düşünüyor. Bu mekanın ürünlerinin fiyatları 1-2 TL civarında değişiklik gösterebiliyor.

Sunulan İmkanlar

Nikah hediyelik hizmeti ile karşınıza çıkan firma kusursuz bir hizmet ile çiftlerin beğenisini kazanıyor. Dilerseniz hazır ürünleri arasında seçim yaparak zevkinize göre ürün satın alabilirsiniz. Eğer hazır ürün istemiyorsanız özel tasarım hizmeti mevcut olan Aysun Er, sizlerin isteğine göre ürün hazırlıyor.

Uzun bir zaman olan düğün sürecinizin en küçük detaylarının bile kusursuz, gönlünüze göre olması konusunda olanak sağlıyor. Şehir dışı gönderim imkanı olan By Aysun Er sizlere her yerden bu kusursuz hizmete ulaşmanız konusunda yardımcı oluyor. Sevdiklerinize dilediğiniz tasarımda dilediğiniz yerden hediyeler vermenize olanak sağlayan mekan farkını ortaya koyuyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Nikah hediyelik konusunda profesyonel hizmet vermek için sizleri Manisa Merkez’de Şehzadeler ilçesinde bekleyen By Aysun Er’e ulaşmak için dilerseniz özel araç dilerseniz de otobüs kullanabilirsiniz.

Detaylı adres bilgisi için danışma hattı ile irtibata geçebilirsiniz.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Ülke genelinde hizmet imkanı bulunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nikah haricinde sünnet düğünü ve diğer özel davetler için de hediyelik tasarlanıyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

10 - 15 gün önce iletişim kurulabilir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Özel tasarım ve hazır tasarım ürünleri mevcut.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Kolonya sabun şişeleri, kokulu taş ve lavanta keseleri mevcut.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Şehir dışına gönderim imkanı mevcut.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Nikah şekeri tasarımları birbirinden özgün ince detaylarla dolu.

Ürünün teslim süresi nedir?

2 haftada teslim ediliyor.

By Aysun Er organizasyon fiyatları ne kadar?

By Aysun Er organizasyon fiyatları By Aysun Er organizasyon fiyatları By Aysun Er organizasyon fiyatları ise 1 - 2 TL arasında değişmektedir.

By Aysun Er Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

By Aysun Er

Yorum yaz