Otelde Düğün İçin Büyükhanlı Park Hotel

Büyükhanlı Park Hotel & Residence, gerçekleştirmek istediğiniz çeşitli organizasyonlarda profesyonel ekibi ile sizlere hizmet vermekten memnuniyet duymaktadır. Yıllardır beklenilen düğünün hazırlıkları başladığı zaman, çiftlerin önüne pek çok değişik alanda seçenekler çıkmaktadır. Otelde düğün, kır düğünü, salon düğünü gibi seçenekler arasından yapılan tercihlerde, düğün sahipleri beklenti ve ihtiyaçlarına göre hareket etmektedir. Büyükhanlı Park Hotel, bu noktada düğün konusundaki fikirlerinizin otelde düğün üzerinde yoğunlaşması adına pek çok cazip fırsatlar sunmaktadır.

Tercihlerini otelde düğünden yana kullanacak olan düğün sahipleri için en iyi seçeneklerden bir tanesi, Büyükhanlı Park Hotel olacaktır. Şehrin tam göbeğinde, ancak mükemmel havası ile şehirden kendinizi bir o kadar da uzak hissedeceğiniz Büyükhanlı Hotel, düğün merasimleriniz için sizlere cazip teklifler sunuyor. Düğün Buketi ayrıcalığı ile çeşitli kampanyalar ve indirimler hakkında bilgi sahibi olabilir, hayâllerinizdeki otel düğününü gerçekleştirmeye bir adım daha yaklaşabilirsiniz. Büyükhanlı Park Hotel,  1996 yılından beri faaliyet göstermektedir. Yılların kazandırmış olduğu tecrübeler ile düğün, kına, nişan, sünnet düğünü, kokteyller ve iş toplantıları gibi tüm ihtiyaçlarınızda sizlere hizmet vermektedir.

Lüksü Yaşayabileceğiniz Otelde Düğün Konsepti

Büyükhanlı Park Hotel, bu alanda uzman ekibi ve olanakları sayesinde sizlere otelde düğün konusunda ayrıcalıklı bir deneyim yaşatıyor. Herkes tarafından alışılmış, standart düğünlerin dışında bir organizasyon plânlaması gerçekleştirmek istiyorsanız Büyükhanlı Hotel sayesinde bu konudaki isteklerinizi karşılayabileceksiniz. Uzun zamandır pek çok başarılı organizasyona imza atmış uzman ekip sayesinde düğün merasiminizde kendinizin ve misafirlerinizin mutluluğunu güvence altına alabilirsiniz.

Son yıllarda, oteller çiftler tarafından sıklıkla düğün için tercih edilen mekânlardan olmuşlardır. Bu işletmelerde düğün sonrası konaklama imkânlarının bulunması, uzman hizmet ekibi gibi seçenekler, kaliteli bir düğünün kapılarını aralamaktadır. Bununla birlikte yalnızca düğün sezonunda değil, yıl boyunca faaliyet gösteren işletmedeki profesyonel mutfak ekibi de bulunmaktadır. Bu sayede Büyükhanlı Park Hotel bünyesinde hem yiyecek-içecek, hem de servis konusunda misafirlerinize eşsiz bir deneyim yaşatabilirsiniz. Büyükhanlı Park Hotel tarafından mükemmellik hedefi ile tasarlanmış olan düğününüz, sizlere ve misafirlerinize her anlamda özel hissettirmeyi başaracaktır.

Hayalinizdeki Organizasyon Uygun Fiyatlarla

Düğün hazırlıkları yapılırken, gelin ve damat adayları için önemli olan detayların başında bütçe gelmektedir. Hazırlıklar süresince farklı alanlarda harcama yapmak durumunda kalan çiftler, bütçe konusunda da hassasiyet yaşamaktadırlar. Büyükhanlı Hotel, sizlere bu noktada çeşitli seçenekler, düğün paketleri ve kampanyalar sunmaktadır. Düğüne katılım sağlayacak misafir sayısı, catering hizmetleri, süsleme ve ek hizmetler gibi çeşitli detaylar, düğünün fiyatının oluşmasında etkili olmaktadır. Fiyatı etkileyen pek çok detayın olması, bu noktada gelin ve damat adaylarının rahat bir nefes almasını sağlamaktadır. Büyükhanlı Hotel bünyesinde düğün paketleri, kına paketleri arasından tercihler yaparak organizasyon bütçesini de dilediğiniz şekilde ayarlama imkânına sahip olacaksınız. Bu sayede düğün sahipleri, zihinlerini meşgul eden en önemli detay olan bütçe stresini ortadan kaldırabilmektedirler. Kalite, lüks ve mutluluğu bir arada dostlarınız ile birlikte yaşayabilmek için, Düğün Buketi ayrıcalığı ile cazip fiyat tekliflerinden yararlanabilirsiniz.

Şehrin Göbeğinde Eşsiz Organizasyon

Düğün hazırlıkları yapılırken, çiftler tarafından düğün yapılacak mekânın konumu da dikkat edilen konulardan olmaktadır. Büyükhanlı Hotel adresi, Büyükhanlı Park Hotel nasıl gidilir gibi sorular da, düğüne katılacak misafirler tarafından merak edilmektedir. Şehirle iç içe konumu sayesinde sizlerin bu konuda gönlünü rahatlatacak olan Büyükhanlı Park Hotel, Ankara’nın Çankaya bölgesinde yer almaktadır. Burada bulunan Simon Bolivar Cd. No:34’de konumlanmıştır. Merkezi konumu, cazip fiyat avantajları ve alanında uzman organizasyon ekibi ile Büyükhanlı Park Hotel sizlere unutulmaz bir organizasyon vadetmektedir. Sitemiz ile iletişime geçerek uzun süre boyunca unutamayacağınız özel düğün merasiminizi plânlamaya şimdiden başlayabilirsiniz.

Yorumlar

Sırala

  1. Avatar
    SİNEM & HAKAN
    Puan

    Büyükhanlı Park Hotel’in enfes havuz başı mekanında önce kokteyl sonra da düğün organizasyonumuz oldu. Hizmet kesinlikle A kalite! Herkese önerebileceğim bir düğün oteli burası.

Yorum yaz