İstanbul Gelin Arabası Fiyatları

Başlangıç Paketi
400 ₺
Her Şey Dahil Paket
800 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Ev ya da ev dışından alma
Gelin arabası süsleme
Klasik araba kiralama
Limuzin kiralama
Lüks gelin araması kiralama
Özel şoför
Şehir dışına araba kiralama
Şehir turu
Şoförlü araba kiralama

Business VIP Luxury Car Hakkında

Düğün alanınıza havalı şekilde girmek isterseniz Business VIP Luxury Car hizmetinizde oluyor. Tüm gözlerin sizin üzerinizde ve altınızdaki arabada olduğu en şık ve son model arabalara düğün gününüze özel sahip olmak için şirket İstanbul ilinin Kadıköy ilçesinde bulunuyor. Gelin arabası kiralama fiyatları 400 TL'den başlıyor. Araçlar ve firma hakkında daha detaylı bilgiler için DüğünBuketi.com danışmanlarıyla görüşebilirsiniz.

Sunulan Hizmetler

İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye’ye araç kiralama hizmeti veren  Business VIP Luxury Car, özel gününüzde tüm gün hizmet veriyor. Sizin konforunuzu ve rahatınızı önemseyen şirket elit ve kaliteli hizmetin adresi oluyor. Çiftlerin düğün süresince tüm isteklerini karşılıyor ve sizleri memnun etmeyi hedefliyor. Ayağınızı yerden kesecek lüks araç filosu ile hem bütçe dostu hem de gösterişli birçok gelin arabası modelini filosunda bulunduruyor. Seçeceğiniz araçlar en güzel şekilde süsleniyor.

Business VIP Luxury Car Gelin Arabası Kiralama Fiyatları

Sizin isteğine uygun kara, deniz ve hava taşıtı temin eden firmanın bütçe dostu bir hizmet politikası bulunuyor. Ortalama fiyatları 400 - 800 TL arasında değişen şoförlü veya şoförsüz otomobil kiralama fiyatları alacağınız ek opsiyonlarla değişebiliyor. Yaklaşık 4 hafta öncesinden “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurarak rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Araç Modelleri

Bentley, Lamborghini, Ferrari, Porsche, Mercedes, BMW ve Cadillac marka lüks araçlarla hizmet veren Business Car, gelin arabanız için konfor ve prestij sağlıyor. İsteğe göre limuzin, deniz taşıtı ve hatta helikopter hizmeti de sunan firma, sizin düğün alanınıza gitmenize ve gezi rotanıza en gösterişli şekilde imkân tanıyor.

Tüm gözlerin bir an bile sizden ayrılmayacağı, düğün günü ve hatta ertesi günler için aracınızla gezme fırsatı sağlayan firmada birbirinden lüks birçok model bulunuyor.

Ulaşım

İstanbul’un Kadıköy ilçesinde hizmet veren Business Car ulaşımı çok kolay olup, toplu taşıma duraklarından kısa mesafeyle ulaşım sağlanıyor. FB1, FB2, ve 16D numaralı otobüslerle, Fenerbahçe dolmuşuyla ve Marmaray ile gidilebiliyor. Araba veya taksi ile ziyaret etmek isteyen çiftlerimiz için açık adres şu şekildedir:

Kalamış Fener Cad. Tek Apt. No:98 K:1 D:2 Fenerbahçe Kadıköy / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye'de hizmet veriliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Deniz ve hava ulaşım araçları ile limuzin kiralaması yapılıyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

4 hafta önce iletişime geçmelisiniz.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

VIP ve şehir dışı hizmet, gelin arabası süsleme yapılıyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Araç kiralama ve gelin arabası süsleme hizmetleri yer alıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

İsteğe göre şoförlü araç kiralama, lüks araç kiralama, araç içi ikram bulunuyor.

Business VIP Luxury Car organizasyon fiyatları ne kadar?

Business VIP Luxury Car organizasyon fiyatları Business VIP Luxury Car organizasyon fiyatları Business VIP Luxury Car organizasyon fiyatları ise 400 - 800 TL arasında değişmektedir.

Business VIP Luxury Car Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Business VIP Luxury Car

Yorum yaz