İstanbul Kına Gecesi Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
400 ₺
Hafta İçi
430 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
310 ₺
Hafta İçi
310 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
100
Min
250
Max
Açık Davet Alanı
100
Min
250
Max
Kır Bahçesi Alanı
100
Min
250
Max
Havuz Başı Davet Alanı
100
Min
250
Max
Otopark
500
Araç

Burgu Arjaan & Tango Arjaan by Rotana Otel Hakkında

Burgu Arjaan by Rotana Otel, İstanbul ilinin Maltepe ilçesinde konumlanıyor. Şehrin merkezinde yer alan otel, sizlere yıl boyunca hizmet veriyor. Açık ve kapalı alanları bulunan otelde kına gecesi organizasyonu düzenlemek isteyen çiftler, eşsiz bir deneyim yaşıyor. Minimum yemekli kına gecesi fiyatları 310 TL’den başlıyor.

Otelin Özellikleri

Açık ve kapalı alanlarıyla yıl boyunca hizmet veren Burgu Arjaan by Rotana, geniş ve ferah bahçesini gelin adayları için hazırlıyor. Bahçenin tam ortasında bulunan havuz çiftler tarafından ilgi odağı haline geliyor. Bahar ve yaz aylarında sıkça tercih edilen açık alanların kapasitesi 100 - 250 kişi arasında değişiyor.

Misafirlerin rahatı ön planda tutularak hazırlanan kapalı alanlar ise kolonsuz salon özelliğinde, yüksek tavana sahip ve teraslı olmasıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Mutlu ve unutulmaz anlar yaşatan otelde konaklama imkanı da bulunuyor. İsteğinize göre konaklama hizmeti sağlanıyor ve kapasitesi 500 kişi olarak biliniyor.

Burgu Arjaan & Tango Arjaan by Rotana Otel Kına Gecesi Fiyatları

Yemekli ve kokteylli menü seçeneklerine sahip olan mekan dünya mutfağı hizmetiyle tanınıyor. Fiyatları sunulan hizmete ve taleplere göre şekilleniyor. Başlangıç olarak fiyatlar yemekli menülerde 200 - 300 TL arasında, kokteylli menülerde ise 310 - 430 TL arasında seyrediyor.

Otel hakkında daha detaylı bilgi almak için “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurabilirsiniz.

Sunulan Olanaklar

Büyük ve gösterişli yapıya sahip olan Burgu Arjaan by Rotana, kına gecesi organizasyonları dışında pek çok davete ev sahipliği yapıyor. Masa ve sandalye süsleme hizmeti sizin isteğiniz doğrultusunda organizasyon sorumlusu eşliğinde şekilleniyor. Usta aşçılar tarafından hazırlanan lezzetli yemekler, menü tadımı ve menüde değişiklik sonrasında belirleniyor.

Profesyonel ekip sayesinde kişiye özel konsept ve tema üzerinden de hizmet veriliyor. Kişiye özel menüler de sizler için hazırlanıyor. Unutulmaz anlarınızın ölümsüzleştirilmesi için fotoğraf ve video çekimi imkanı da sizlere sunuluyor. Kına tahtı, kına müzikleri, kına tepsisi gibi birçok olanak mekanda yer alıyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul’un Maltepe ilçesinde konumlanan Burgu Arjaan by Rotana oteline kolayca ulaşım sağlanıyor. Ulaşım aracı olarak metroyu tercih edenler Maltepe durağında inip, yürüme mesafesiyle otele ulaşıyor. Otobüs, dolmuş, taksi ve şahsi araçlarla da mekana ulaşım sağlanıyor.

Adres: Altayçeşme Mah. Seri Sokak. No:23 Maltepe / İstanbul.

Sorular

Konaklama Özellikleri Nelerdir?

Konaklama seçeneği mevcuttur. 1+0,1+1, 2+1 oda seçenekleri mevcuttur.

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Orkestra, müzik ve fotoğraf ve video hizmetlerini dışarıdan getirebilirsiniz.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, bayi toplantısı, baby shower, davet ve resepsiyon, düğün, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, sünnet düğünü ve kına organizasyonlarınızı düzenleyebilirsiniz.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Fotoğraf ve video hizmetlerini dışarıdan getirebilirsiniz.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Havuz Başı ve Elmas Balo Salonu olmak üzere 2 adet davet alanı mevcuttur.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Orkestra ve müzik hizmetlerini dışarıdan getirebilirsiniz.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

1 kokteyl, 5 çeşit yemekli düğün menüsü, limitsiz meşrubat ve limitsiz yerli alkol seçenekleri ile mevcuttur.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Gece 00:00 itibari ile sona eriyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Düğün, nişan , kına ve sünnet için standart süsleme hizmeti fiyatlara dahildir.

Burgu Arjaan & Tango Arjaan by Rotana Otel kına gecesi fiyatları ne kadar?

Burgu Arjaan & Tango Arjaan by Rotana Otel kına gecesi fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 310 TL, hafta içi yemekli kişi başı 400 TL, Burgu Arjaan & Tango Arjaan by Rotana Otel kına gecesi fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 310 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 430 TL,

Burgu Arjaan & Tango Arjaan by Rotana Otel Kaç kişilik kına gecesi kapasitesine sahiptir?

Burgu Arjaan & Tango Arjaan by Rotana Otel açık alan kapasitesi 100 - 250 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 100 - 250 kişiliktir, havuz başı kapasitesi 100 - 250 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    O kadar şık ve kaliteli bir otel ki her açıdan kendine hayran bırakıyor. Personellerin profesyonelliği, samimiyeti takdir edilesi. Kına gecemin bu denli unutulmaz geçeceğini tahmin bile edemezdim. Tüm gelin adaylarına önerimdir, Burgu Arjaan ile kına geceniz bir başka güzel

Yorum yaz