Burcu Düğün Salonu Hakkında

15 yıldır kaliteli hizmet ve güler yüzlü servis anlayışımızla en mutlu günlerinizde vazgeçilmez olmaya devam ediyoruz. 2000 kişi kapasiteli salonumuzda Burcu Düğün Salonu, en kaliteli organizasyonlarınız için sizleri bekliyor. 1750 metrekare büyüklüğünde salonumuzda, 10 adet 48.00 btu kapasiteli sıcak ve soğuk klima ayrıca havalandırma sistemi mevcuttur. En kalabalık etkinliklerinizde dahi havalandırma sorunu yaşamazsınız.

Burcu Düğün Salonu özel havalandırmalı sigara odası ve kafeteryasıyla misafirlerine özel ayrıcalıklar tanıyor. Düğünlere özel slayt gösterisinin yanı sıra çocukluk resimlerinizle klip gösterisi, iş yemeklerinizde ürün tanıtımları gerçekleştirmeniz mümkündür.

Burcu Düğün Salonu’nda düğünlerin yanı sıra bayi toplantısı, davet, resepsiyon, doğum günü, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, sünnet düğünleri, baby shower, kına, parti, nikah, bekarlığa veda partisi, altın günü, iftar yemeği, şirket yemeği, konferans, seminer, lansman, tanıtım ve gala organizasyonlarınızı yemekli ve yemeksiz olarak gönül rahatlığıyla düzenleyebilirsiniz.

 

Burcu Düğün Salonu Kaç Kişiliktir?

Burcu Düğün Salonu 2000 kişi kapasiteli kapalı salona sahiptir. 1750 metrekare genişliğinde olan salonumuzda her türlü organizasyonu gerçekleştirmeniz mümkündür. Aynı zamanda 10 adet 48.00 btu kapasiteli sıcak ve soğuk klima sisteminin yanı sıra havalandırma sistemi mevcuttur. Organizasyonunuzdaki kişi sayısına  ve organizasyonunuzun özelliğine göre oturma düzenini değiştirmek mümkündür.

 

Burcu Düğün Salonu Nerededir? Nasıl Ulaşılır?

Burcu Düğün Salonu’na ulaşmak için Google haritalardan yararlanabilirsiniz ya da telefon numaramız üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi için bizi aramaktan ya da ücretsiz fiyat teklifi almak için formu doldurmaktan çekinmeyin.

Burcu Düğün Salonu İstanbul – Küçükçekmece mevkiinde konumlanmaktadır. Özel araçla veya toplu taşıma araçlarıyla rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Mahmutbey Caddesi üzerinde yer alan salonumuz toplu taşıma araçları duraklarına yürüme mesafesindedir.

 

Burcu Düğün Salonu’nda Gerçekleşen Aktiviteler ve Organizasyonlar

Burcu Düğün Salonu 15 yıllık deneyimiyle yeni evlenen çiftlerin mutlu günlerinde yanında olmaya devam ediyor. 2000 kişi kapasiteli kapalı salonu ile yaz kış farketmeksizin organizasyonlarınızı gönül rahatlığıyla gerçekleştirebilirsiniz. Özel havalandırma sistemi ve 48.00 btu klima sistemiyle havalandırma sorunu yaşamazsınız.

Burcu Düğün Salonu’nda düğünlerin yanı sıra bayi toplantısı, davet, resepsiyon, doğum günü, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, sünnet düğünleri, baby shower, kına, parti, nikah, bekarlığa veda partisi, altın günü, iftar yemeği, şirket yemeği, konferans, seminer, lansman, tanıtım ve gala organizasyonlarınızı yemekli ve yemeksiz olarak gönül rahatlığıyla düzenleyebilirsiniz.

1750 metrekare genişliğindeki salonumuzda ayrıca sigara içme alanı ve kafeterya hizmetleri bulunmaktadır. Çocuklara, yeni evlenen çiftlere ve özel organizasyonlarıza göre slayt seçeneklerimiz bulunmaktadır. Çocukluk resimlerinden oluşan bir video ya da ürün tanıtım videolarınız sayesinde organizasyonunuzu keyifli hale getirebilirsiniz.

Etkinliğiniz öncesi konuşacağınız profesyonel danışmanlarımız sayesinde müzik, ses, ışık, dekorasyon, renk, sofra düzeni, oturma düzeni, ikramlar, içecekler, süslemeler gibi tüm detayları birlikte planlayabilirsiniz. Burcu Düğün Salonu ile hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

 

Burcu Düğün Salonu 15 Yıllık Profesyonel Deneyim

Şehre yakınlığı ve ulaşım kolaylığıyla yeni evlenen çiftlerin vazgeçilmez mekanı olan Burcu Düğün Salonu, sizlere ve davetlilerinize unutulmaz bir gece yaşatıyor. Güleryüzlü ve kaliteli hizmet anlayışımızla en özel günlerinizi kusursuz bir ana çeviriyoruz.

Burcu Düğün Salonu 1750 metrekarelik 2000 kişi kapasiteli kapalı salonuyla yaz kış farketmeksizin organizasyonlarınıza ev sahipliği yapıyor. Özel havalandırma ve klima sistemiyle organizasyonunuzun ferah ve geniş bir ortamda gerçekleşmesini sağlıyor.  Ayrıca özel sigara içme alanı ve kafeterya imkanları da sunmaktadır.

Etkinliğinize özel planlayacağınız oturma düzeni ve diğer tüm detaylar ile gecenin hakimi olabilirsiniz. Hayallerinizi süsleyen o geceyi gelin birlikte planlayalım.

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Masa dizaynı ve süslemeler çok iyiydi. Mekanı çok beğendik. Güler yüzlü bir hizmet var. Herkese tavsiye ederiz.

  2. Puan

    Adımla uyumlu ve düğünümüzü yaptığımız güzel salon 🙂 hizmetler ve yemekler çok güzeldi. teşekkür ederiz.???

  3. Puan

    Dekorasyon ve hizmet olarak bakılınca ço kgüzel bir mekan düğün pastam da istediğim gibi geldi aynı zamanda orkestıra da çok iyiydi beğendik teşekkürler

Yorum yaz