Ankara Düğün Salonları Fiyatları

Yemekli Fiyat
10 ₺
Hafta İçi
30 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
10 ₺
Hafta İçi
30 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
500
Min
750
Max
Otopark
50
Araç

Mekan Özellikleri

 • Sandalye süsleme / kiralama
 • Supla
 • Şamdan
 • Yapay çIçek süsleme
 • Gelin tagı ve mekan süsleme
 • Masa şamdan seçenekleri
 • Şehir merkezinde
 • Kapalı salon

İmkanlar

Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Karşılama kokteyli
Video ve fotoğraf çekimi
Isıtma sistemleri
Menü tadımı
Organizasyon danışmanlığı
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Kişiye özel konsept

Burçak Düğün Salonu Hakkında

Çankaya - Cebeci’de tüm etkinliklerinizde ev sahipliği yapan Burçak Düğün Salonu yepyeni konseptleriyle sizi bekliyor. En iyi şekilde ağırlanmanız için mekan tasarımından personel eğitimine kadar her konuda yenilenen bu düğün salonu ile tüm etkinliklerinizi tasarlayabilirsiniz. Yalnızca 10 TL'den başlayan fiyatları bulunan mekan, en iyi Ankara düğün salonları arasında sayılıyor. Detaylar için, yazımızın devamına da göz atın.

Salon Burçak Hizmet Kapasitesi

500 ila 750 kişiyi rahatlıkla ağırlayabileceğiniz salonda kapasite sınırı yok. Daha az konuğun davetli olduğu etkinlikler için de mekanın kapısı daima açık. Hayal ettiğiniz her şeyi yapabileceğiniz mekan tasarımına sahip olan Salon Burçak bünyesinde fotoğraf çekimi adına merdiven bulunuyor. Merdivenden açılan kapı ise sizlerin gelin ve damat odasıdır. Gösterişli bir şov ile ineceğiniz salonda ise sizi birçok mekan efekti karşılayacaktır.

Mekanın hizmet kapasitesi, yalnızca düğün organizasyonları ile de sınırlı değil. Salon Burçak ile en güzel kına gecesi davetleri, sünnet düğünü, nişan ve söz davetleri de organize edilebiliyor. Aynı zamanda bayi toplantısı veya şirket yemeği gibi kurumsal davetler de organize edilebiliyor.

Düğün Fiyatları

Salon Burçak fiyatları, ortalama olarak 10 TL'den başlıyor. Yemekli veya kokteyl davetlere özel uygun fiyatları bulunan mekanda menü içerikleri de oldukça doyurucu. İstediğiniz menü seçimine dayanarak daha uygun fiyatları da değerlendirebilirsiniz. Mekanın detaylı fiyatları için, teklif alabilir veya danışma servisi ile irtibata geçebilirsiniz.

Olanaklar

Salon, geniş kapasiteden menü seçimine otopark hizmetinden jeneratör desteğine kadar birçok konuda sizlere profesyonel hizmet sunmaktadır. Düğün bütçeniz kısıtlı olsa bile sizlere en özel konseptleri sunabilen bu salonda paranız değil mutluluğunuz en önemli kıstas!

Sizleri en iyi şekilde ağırlayacak olan Burçak Davet Salonu’na gelerek planladığınız etkinlik hakkında daha detaylı bilgi alabileceğinizi söylemekte ise fayda var. Gerek görsel gerekse de mekan özelliği olarak sizleri tatmin edeceğimize inandığımız salona davetlisiniz.

Burçak Düğün Salonu Nerededir?

Cemal Gürsel Caddesi üzerinde bulunan mekanımız Ankara Çankaya konumunda yer almaktadır. Cebeci’de hizmet veren salonumuza gelmek için toplu taşımayı tercih edebileceğiniz gibi kendi araçlarınızla da güvenle gelebilirsiniz.

Toplu taşımayla gelecek herkes ise Cebeci önüne giden tüm toplu taşıma araçlarına binebilir ve daha sonra 221-3, 326, 339-3 bu hatlar ile direkt olarak mekâna erişim sağlayabilir.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Mekan dışından organizasyon firması getirilebilir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Kurumsal davetler, iftar yemekleri, nişan ve söz organizasyonları, bekarlığa veda partileri de burada organize edilebilir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Mekanın otoparkı ve geniş hizmet kapasitesi kimi ek özelliklerden.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Havalandırma sistemleri, jeneratör hizmetleri, müzik ve sahne ayarlanması, dekorasyon gibi içerikler de başlangıç hizmetleri arasında sayılır.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Mekanın kişisel dekorasyonu, kişiye özel catering hizmetleri ve daha gelişmiş hizmetler de bulunuyor.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Yetkililerden fotoğraf ekibinin teminini talep edebilirsiniz.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

750 kişilik kapalı bir davet alanı bulunuyor.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Mekanda farklı müzik aletleri çalınabiliyor. Mekanın orkestrası istenirse farklı gruplardan da oluşabilir.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Yaş pasta çeşitleri ve içecek ikramı bulunuyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Saat 23:00 - 24:00 civarında tüm hizmetler sonlanıyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Beyaz rengin hakim olduğu mekanın duvarlarında, rustik motifler bulunuyor. İsterseniz, yapay / canlı çiçek alternatifleri mevcut.

Burçak Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Burçak Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 10 TL, hafta içi yemekli kişi başı 10 TL, Burçak Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 30 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 30 TL,

Burçak Düğün Salonu Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Burçak Düğün Salonu kapalı alan kapasitesi 500 - 750 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  İşetmecisi profesyonelliği ve yardımseverliğiyle bizi çok memnun etti. Organizasyonun her ayrıntısıyla ilgileniyorlar. Fiyatına göre çok kaliteli bir hizmet aldık. Tavsiye ederim.

 2. Puan

  Bize sunulan her şeyden çok memnun kaldık, emek veren herkese teşekkür ederiz.

 3. Puan

  Düğünümüzü burada yaptık. Araştırdığımız mekanlar arasında en kaliteli yer burasıydı. Çok çok eğlendik. Muhteşem bir düğün oldu, tüm ekibe teşekkür ederim. Mekan arayışında olan çiftlere gönülden öneririm.

 4. Puan

  Hem mekanda çalışan personel, hem işletmecisi çok özverili ve samimi davrandılar. Güler yüzlü tavırları bizim çok hoşumuza gitti. Pastamızı özellikle anlatmak isterim, beyaz bir güvercin vardı üstteki katında ve onu uçurduk, bu mekanın bize önerdiği bir şeydi, çok hoşumuza gitti. Davetlilerimizi de şaşırtmış olduk, çünkü başka hiçbir yerde böyle bir şey görmemiştik. İnsanların akıllarında kalması da beni daha da mutlu etti. Mekanın süslemeleri çok şıktı, beyaz gelinlikle uyumlu kar gibi süslemeler vardı, beyaz renklere bezenmişti, mor çiçekler, şamdanlar vardı, sandalyeler de öyleydi, uyum hakimdi. Sahnesi zaten çok büyüktü herkes rahatça eğlenebildi. İkinci katında da masalar vardı, ferahlığı çok güzeldi. Biz kalitesinden ve ilgili yaklaşımlarından çok memnun kaldık.

 5. Puan

  Oğlumuzu burada evlendirdik. Salon iki katlı olmasına rağmen biz bir katını kullandık, müzikleri biz seçtik onlar çaldılar, kendileri de yeni parçalar çaldılar, memnun kaldık. Çalışan ekibin hem samimi hem de yardımcı tavırları en memnun kaldığımız şey oldu, sorunsuz bir gece oldu teşekkür ederiz.

Yorum yaz