Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
2000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Düğün klibi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyo fotoğraf çekimi
Trashday

Burak Nur Fotoğrafçılık Hakkında

Burak Nur Fotoğrafçılık, İstanbul ilinin Bayrampaşa ilçesinde dış çekim ve düğün fotoğrafçısı adı altında başarılı çalışmalara imza atıyor. Profesyonel ve geniş ekibi ile birlikte muhteşem düğün klipleri de hazırlıyor. Ayrıca tüm ürünlerin teslimi 4 hafta kadar kısa bir sürede gerçekleşiyor. Anlamlı ve unutulmaz fotoğraf çekimleri için ziyaret edeceğiniz fotoğrafçıda, çekim fiyatları 1000 TL’den başlıyor.

Çekim Türleri

Dış çekim ve düğün fotoğrafçısı olmak dışında nişan, katalog gibi farklı çekimler de yapıyor. Özel anlar Burak Nur Fotoğrafçılık sayesinde ölümsüzleşiyor. Dış mekan için gerekli koşulları olmayan çiftler için stüdyo çekimi hizmeti de sunuluyor. Stüdyo çekimlerinde de istediğiniz arka planlar ayarlanabiliyor.

Renkli fotoğraflar kadar siyah beyaz çekimler de oldukça ilgi görüyor. Yıllar geçse dahi anılarınız canlı kalıyor. Farkını ortaya koymak isteyen çiftler için save the date ve trashday gibi alışılmışın dışında çekim türleri de mevcut. Hem çok marjinal fotoğraflar ortaya çıkıyor hem de bu tarz oluşturduğunuz davetiyeler ile sevdiklerinize daha sempatik bir davet mesajı yollamış oluyorsunuz.

Sunduğu Hizmetler

Burak Nur Fotoğrafçılık, çiftleri stresten uzak, oldukça rahat ve eğlenceli bir şekilde çekiyor. Çekim sırasında kendi çizgilerinden çıkmadan isteklerinizi gerçekleştiriyor. Fotoğraflar çekildikten sonra içinize sinmesi için birlikte inceleme yapma ve değiştirilmesini istediğiniz yerleri söyleme imkanınız bulunuyor.

Burak Nur düğün fotoğrafçısı, yurt dışı çekim olanağı sunuyor. En özel anlarınız hayal ettiğiniz bir ülkede olsun isterseniz tüm planlama için 4 hafta öncesinden iletişime geçmeniz tavsiye ediliyor. Dış mekan ve düğün fotoğrafçısı olarak çekimlerde mekana da özellikle dikkat ediliyor. İster doğa isterseniz de deniz manzaraları gibi farklı atmosferler fotoğraflara dahil ediliyor.

Burak Nur Fotoğrafçılık Dış Çekim Fiyatları

Dış çekim ve düğün fotoğrafçısı olarak çalışan düğün fotoğrafçısı, her çiftin hayallerini gerçekleştirmesi için çeşitli çekim paketleri sunuyor. Çekim fiyatları paketin içeriğine ve özel isteklere göre değişkenlik gösteriyor. 1000 TL gibi cüzi bir başlangıç paketi fiyatları isteğe göre 1500-2000 TL civarında seyrediyor. Kaliteli bir fotoğrafçılık hizmeti almak istiyorsanız ‘'Fiyat Teklifi Al’' butonundan form doldurmanız yeterli oluyor.

Ulaşım

Burak Nur Fotoğrafçılık stüdyosu, İstanbul Avrupa Yakasının işlek ilçesi olan Bayrampaşa merkezinde hizmet veriyor. Ayak üstü uğranabilecek derecede hareketli bir lokasyonda bulunuyor. Stüdyoya uğramak isteyenler için açık adres şu şekilde; Yıldırım, Zafer Cd. No:35 D:B, 34045 Bayrampaşa / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Şehir dışı ve yurt dışında belirli şehirlere hizmet veriliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Trash day ve save the date çekimleri.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

6 hafta önce iletişime geçilmeli.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Yurt dışında çekim hizmeti veriliyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Stüdyo çekimi ve çekimlerin orijinal teslimi başlangıç paketinde bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Ekip temini, dış çekim ve düğün klibi her şey dahil pakette yer alıyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Stüdyo çekimlerinde klasik arka plan ve siyah beyaz çekimler.

Ürünün teslim süresi nedir?

4 haftada ürünler teslim ediliyor.

Burak Nur Fotoğrafçılık düğün fiyatları ne kadar?

Burak Nur Fotoğrafçılık düğün fiyatları Burak Nur Fotoğrafçılık düğün fiyatları Burak Nur Fotoğrafçılık organizasyon fiyatları ise 1000 - 2000 TL arasında değişmektedir.

Burak Nur Fotoğrafçılık Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Burak Nur Fotoğrafçılık

Yorum yaz