Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1500 ₺
Her Şey Dahil Paket
2000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Orijinal fotoğrafların teslimi
Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Ekip tedariğI
Katalog çekimi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyo fotoğraf çekimi
Şehir dışı hizmet
Trashday
Yurt dışı hizmeti

Burak Karadağ Photography Hakkında

İzmir ilinin Konak ilçesindeki stüdyosunda çiftleri ağırlayan Burak Karadağ Photography, en güzel anlarınıza şahitlik etmeye aday bir düğün fotoğrafçısı olarak devreye giriyor. Yeni evlenecek çiftlerin arayışında olduğu hizmetlerin başında gelen dış çekim hizmeti, profesyonel bir ekip tarafından veriliyor. 1.500 TL'lik başlangıç fiyatları ile çiftlere alabilecekleri en kusursuz hizmeti sunan fotoğrafçı, şehir geneline ismini duyurmayı başarıyor.

Çekim Türleri

Düğün için güne başladığınız ilk andan itibaren yanınızda olan Burak Karadağ dış çekim ve düğün fotoğrafçısı, yenilikçi hizmetleriyle ön plana çıkıyor. Düğün belgeseli, düğün hikayesi ve düğün klibi gibi hizmetler arasından hepsini veya herhangi birini seçebiliyorsunuz. İstediğiniz ve talep ettiğiniz her şey sizin zevkinize göre şekilleniyor.

Son dönemde popülerliği gittikçe artan save the date ve trashday gibi çekim türleri de çiftler tarafından fazlasıyla tercih ediliyor. Hem ekip tarafından fotoğraf makinesi ve kameralarla hem de drone çekim desteği ile her açıdan görüntünüz alınıyor.

Hizmet İçeriği

Burak Karadağ Photography, hizmet içeriği olarak geniş bir yelpaze sunuyor. Bulunduğu sektörde öne çıkmasına katkı sağlayan şehir dışı ve yurt dışı çekimleri, profesyonelliğine olumlu yönde katkılarda bulunuyor. Ayrıca bu şekilde nerede olduğunuzun bir önemi olmadan bu firmadan destek talep edebiliyorsunuz. Alanında en iyi isimlerden oluşan ekibiyle birlikte bulunduğunuz şehre geliyor.

Dış çekim olarak da alabileceğiniz en etkileyici hizmete bu düğün fotoğrafçısı ile tanıklık ediyorsunuz. 3 hafta sonra orijinal fotoğraf teslimi gerçekleştiren ekip, stüdyo çekimi isterseniz bu konuda da size yardımcı oluyor.

Burak Karadağ Photography Konak Dış Çekim Fiyatları

Standart bir düğün fotoğraf çekimi paketi için hizmet almak isterseniz 1.500 TL'den başlayan fırsatlardan yararlanabiliyorsunuz. Her şey dahil çekim fiyatları ise 2.000 TL'den başlıyor. Alacağınız hizmet içeriğine göre ve çekim türüne göre belirlenen fiyatlar, değişkenlik gösterebiliyor.

DüğünBuketi ilan sayfasında yer alan ''Fiyat Teklifi Al'' butonuna tıklayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Adres Bilgisi

İzmir Konak bölgesinde şehir geneline ve şehir dışına hizmet veren Burak Karadağ Photography stüdyosuna kolay bir şekilde ulaşım sağlanıyor. Menemen-Cumaovası IZBAN hattı, Alsancak-Karşıyaka vapur seferi ve 253, 691 ve 921 numaralı otobüslerle direkt stüdyo gidilebiliyor.

Özel aracınızla veya taksiyle gitmeyi düşünüyorsanız açık adres şu şekildedir:  Kıbrıs Şehitleri Caddesi 1447 Sokak, No:7 D:1 K:1 Alsancak, 35220 Konak / İzmir.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Şehir dışı ve yurt dışı hizmeti var.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Katalog çekimi ve nişan çekimi yapılıyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

2 hafta önce iletişime geçilmesi gerekiyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Save the date, trashday ve katalog çekim hizmeti veriliyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Stüdyo çekimi, ekip tedariği ve dış çekim gibi hizmetler başlangıç içeriğinde yer alıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Düğün klibi, düğün belgeseli ve düğün hikayesi çekimlerini içeriyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Dış çekim yapılırken konsept çalışmalar yapılabiliyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

3 hafta sonra teslim ediliyor.

Burak Karadağ Photography düğün fiyatları ne kadar?

Burak Karadağ Photography düğün fiyatları Burak Karadağ Photography düğün fiyatları Burak Karadağ Photography organizasyon fiyatları ise 1500 - 2000 TL arasında değişmektedir.

Burak Karadağ Photography Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Burak Karadağ Photography

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Burak Bey gibi tecrübeli birisiyle çalıştığım için çok şanslıyım. Nişanımız için çekim gerçekleştirdik çok memnun kaldık. Düğünümüz içinde kendisiyle çalışmayı düşünüyoruz. Çekimimiz çok eğlenceli geçti. Klişeleşmiş fotoğraflarımız yok diyebilirim. Kendine has bir tarzı var. Özgün biri. O güzel anlarımızı ölümsüzleştirdiği için teşekkür ederim.

  2. Puan

    Düğün fotoğrafçım kısacası hayat kurtarıcım. Fotoğraf çekimi yapacağımız gün bir sürü talihsizlikler başımıza geldi buna rağmen Burak Karadağ Photography harika bir fotoğraf albümü ve çok güzel birde slayt yaptı.

Yorum yaz