Rüya Gibi Bir Düğün İçin: Bulut Kır Düğünü Bahçesi

Hayatınızın en önemli hazırlıklarından birini yapmaktasınız. Hayatınızın aşkıyla ömrünüzü birleştirmeye çok az kaldı. Hazırlıklar birbirini kovalarken sizi her şeyin en kusursuz olması için bir telaş almış bulunmakta. Söz, nişan derken şimdi sıra düğün mekanını düşünmeye geldi. Düğününüzün göl kenarında ve orman yanında, mis gibi çam kokularıyla rüya gibi geçmesini istiyorsanız bu mekân tam size göre. Bu en önemli ve en mutlu gününüzde, haklı olarak tepeden tırnağa, gelinlikten düğün mekanına her detayın kusursuz olmasını istiyorsunuz. Bu yüzden bu mekânı seçerek size en uygununu yapmış olacaksınız. “Neden seçtim burayı?” gibi cümleleri hiçbir şekilde size kullandırmayacak olan mekan, kusursuz hizmetlerle donanmış. Bulut Kır Düğünü Bahçesi tam da burada devreye giriyor.

Ankara Çankaya’da bulunan Bulut Kır Düğünü Bahçesi, kır düğünü için tercih edilebilecek yerlerin arasındaki en güzidelerinden birisi. Bulut Kır Düğünü Bahçesi, sizlere peri masallarından fırlamışçasına güzel bir yerde ve harika hizmetlerle ev sahipliği yapacak. Üstelik tüm bunlar çok uygun fiyatlara sizlerle olacak. Bu muhteşem mekânı seçerek, düğünüm nasıl olacak, davetlilerime mahcup olacak mıyım gibi stresler artık çok geride kalmış olacak. Seçiminizi Bulut Kır Düğünü Bahçesi’nden yana yaptıktan sonra, size düşen o en değerli gününüzde eğlenmek, mutluluğunuzu sevdiklerinizle paylaşmak olacak. Bu harikulade yer, sadece düğününüz için değil, daha pek çok çeşitli organizasyon için de siz değerli misafirlerimizin hizmetinde: Sünnet, kına gecesi, nişan, nikah töreni, nikah sonrası yemeği, barbekü parti, piknik, brunch, kokteyl, bayi toplantısı, mezuniyet balosu, özel davetleriniz...

Mekân Özellikleri

Kır düğünü seçimi için harika bir tercih olan Bulut Kır Düğünü Bahçesi, her iklim koşuluna göre, sizleri telaşta bırakmayacak şekilde tasarlanmıştır. Hem açık hem de kapalı davet alanları ile sizlerin hizmetinde olan bu mekânda her detay sizleri memnun etmek için düşünülmüştür. Adeta yeşilin her tonunu yaşayacağınız dış mekânı, kır düğünü için düşünmeden tercih edebileceğiniz güzellikte.  Orman manzaralı düğün masanızda oturup sevdiklerinizle en güzel sohbetlerinizi ederken ayaklarınızın altında yemyeşil çimler hizmetinizde olacak. Etrafınıza baktığınızda çeşit çeşit meyve ağaçlarını görecek, çiçek kokuları burnunuza gelecek. Doğayla iç içe bir rüya kesiti gibi geçecek düğün gecenizi bir kokuyla tanımlayacak olsaydınız, mor salkım ya da gül olabilirdi. Kır düğününü kelimesi kelimesine yaşayacağınız Bulut Kır Düğünü Bahçesi’nde hem doğala en yakın hem de şık ve ihtişamlı bir düğün yaşayacaksınız. Doğanın içinde sevdiklerinizle birlikte şehrin kalabalığından ve koşuşturmacasından uzaklaşacaksınız. Üstelik Düğün Buketi’nin siz kıymetli müşterilerine sunduğu çok özel düğün paketleriyle ve en uygun fiyatlara.

Merkezi konumuyla sevdiklerinizin ulaşmasını kolay kılan bu yer, aynı zamanda sizleri şehirden bir o kadar uzaklaştırıp rüyalar alemine davet ediyor. Mekân, sadece siz Düğün Buketi misafirlerine özel bin bir çeşit kampanya ve düğün paketleri ile en uygun fiyatlarla sizlerle.

After Party Mekânı

Düğününüzü kusursuz bir şekilde atlattıktan sonra samimi arkadaşlarınızla birlikte düğün stresi atmaya ne dersiniz? Cevabınız evetse, tercih edeceğiniz düğün mekanının size After Party mekânı da sunuyor oluşu kabul edersiniz ki büyük bir artı olacaktır. Bulut Kır Düğünü Bahçesi, iç ve dış mekanların yanında sizlere After Party mekânı da sunmakta. Son yılların düğün trendi After Party ile düğününüzde içinizde kalan enerjinizi yakın arkadaşlarınızla en samimi ve rahat şekilde paylaşma fırsatı bulacaksınız. Zira genelde klasik olması istenen düğünlerde gelinler, kayınvalideler ve diğer ağır misafirler karşısında, gelinliklerinin ağırlığını koruma eğilimindedirler. Fakat tüm gece bu ciddiyetinizi korumak zorunda olduğunuzu sanmayın. Düğün mekanının size sunduğu muhteşem After Party alanı ile dilediğiniz gibi dans edip eğlenebilecek, en yakınlarınızla unutulmaz anılar biriktireceksiniz.

After Party Organizasyonu

-Bir konsept belirleyebilirisiniz: Bu konsept favori renginiz, sevdiğiniz bir film, bir obje ya da dilediğiniz herhangi bir şey olabilir. Böylelikle After Party’nizi daha kolay bir şekilde şekillendirebilirsiniz. Süslemeler, sevdiklerinize dağıtabileceğiniz minik hatıra objeler, müzik seçiminiz...

-After Party’nin olmazsa olmazları parmak arası terlikler: Sevdiklerinize dağıtacağınız bu terlikleri yaratıcılığınızla orijinal bir şekilde paketleyebilirsiniz. Topuklulardan yorulmuş arkadaşlarınız terlik işine çok sevinecek, rahatlayan ayaklarıyla, dansta size tüm enerjileriyle eşlik edecekler. Kendiniz için de düğün ayakkabısının yerine giyeceğiniz rahat bir ayakkabı seçmelisiniz. Yine yaratıcılığınızı kullanıp beyaz bir babeti süsleyerek yapabileceğiniz gibi hazır da satın alabilirsiniz.

-After Party elbiseniz: Party’ye gelinliğinizle devam edebileceğiniz gibi tercihinize göre bu organizasyonunuz için özel bir party gelinliği de yaptırabilirsiniz. Böylelikle gelinliğin ağırlığından tam anlamıyla kurtulup özgürlüğe geçiş yapabilirsiniz. Elbiseniz mini ve sade bir gelinlik gibi olabilir. Hatta kimi gelinlikler sırf bu party’ler düşünülerek kuyruğu çıkacak şekilde tasarlanıyor. Saçlarınızı düğündekinden daha rahat bir şekle sokabilirsiniz.

-Davetiyeler ve Hediyeler: Düğün davetiyenizden ayrı olarak After Party davetiyenizi de hazırlamayı unutmayın. Tasarımını daha çılgınca düşünebilir, yine tüm yaratıcılığınızı kullanarak sınırsız fikrin arasından bir tanesini seçip hazırlayabilirsiniz. Sevdiklerinize vereceğiniz minik hediyeler de tatlı birer organizasyon hatırası olarak kalacaktır.

Uzman Organizasyon Görevlileri

Organizasyonlarınızı profesyonel ellere bırakmak mı istiyorsunuz? Mekân sizlere dilediğiniz organizasyonda yardımcı olacak organizasyon görevlileri hizmeti sunmaktadır.

Menü Tadımı: Seçeceğiniz menüyü tatmadan davetlilerinize sunmak istemezsiniz değil mi? Bulut Kır Düğünü Bahçesi işte bu detayı da atlamayarak sizlere menü tadımı hizmeti sunuyor. Ayrıca herhangi bir fikir değişikliğiniz söz konusu olduğu takdirde, son günlere kadar sizlere menü değiştirme olanağı sunuluyor.

Catering Firması: Davetlilerinize sadece leziz yemekler sunmakla kalmayıp bu sunuşunuzu bir sanata dönüştürmek de ister miydiniz? Eğer öyleyse bir catering firması ile anlaşma yapılması sizin için en uygun seçim olacaktır. Bir Catering Firması ile anlaşarak düğün yemeklerini belirleyeceğiniz bir konsept altında sevdiklerinize sunabilirsiniz. Masa düzeni ve çatal bıçak seçiminden tutun da sandalye dekorlarının bu konseptle uyumuna kadar şıklık için her detay düşünülecek. Böylelikle masa dekorasyonlarıyla seçilen menüler sanatsal bir yaklaşımla harmanlanarak kusursuz bir şekilde sizlere sunulmuş olacak.  Bu muhteşem düğün mekânı, tercihiniz doğrultusunda sizin adınıza Catering Firmalarıyla en uygun fiyatlara anlaşma yapabilmektedir.

Fotoğrafçı ve Video Çekimi: Ve geldik bütün düğünlerin unutulmaz ayrıntısına: Düğün kayıtları. Bulut Kır Düğünü Bahçesi’nin anlaşmalı profesyonel düğün fotoğraf sanatçıları size özel kampanyalarla ve uygun fiyatlarla hizmetinizde olacaktır. En önemli gününüzün fotoğraf ve video kayıtlarını profesyonel sanatçılara teslim etmek yerinde bir karar olacaktır.

Müzik: İsteğe bağlı olarak yine anlaşmalı ve kaliteli müzisyenler düğün gecenizi şenlendirmesini isteyebilirsiniz. Sevdiğiniz müziklerin listesini vererek repertuarı siz belirleyebilirsiniz. Seçtiğiniz bu harika müziklerin sunumunda ışık, ses ve sahne hizmeti de dahil olacaktır.  

Otopark: Mekân, misafirlerinize araçlarını nereye park edeceklerini düşünme sorununa mahal vermeyecek bin kişi kapasiteli özel otoparkıyla hizmetinizde olacak.

Servislerin saat 01.00’e kadar geçerli olup ikramlar arasında alkollü içeceklerin olmadığını da hatırlatmak isteriz.

Bulut Kır Düğünü Bahçesi’nde Hangi Menüler Yer Almakta?

Bulut Kır Düğünü Bahçesi’ni seçerek, uzman şeflerle birlikte karar vereceğiniz düğün menünüz, profesyonel eller tarafından en hijyenik şartlar altında hazırlanacaktır. Böylelikle bu hayatınızın en kıymetli gününde, yakınlarınız olan yine hayatınızın en kıymetli kişilerine müthiş yemekler sunacaksınız. Düğününüz, her kısmında olduğu gibi, en önemli ayrıntılardan biri olan düğün yemeği konusunda da kusursuz olacak. Anlaşmalı Catering Firmaları bulunan bu düğün mekanında menü seçimi sınırsız desek yalan söylemiş olmayız. Yine de özel menü seçeneklerimizden bazılarını duymak isteyen misafirlerimize sıradakilerini sayabiliriz: Vegan menüler, çocuklara özel menüler, Vejetaryan menüler, Kosher Menüler...

Bulut Kır Düğünü Bahçesi’nin Kaç Kişilik Kapasitesi Var?

Düğün gününüzün tarihi artık belli. Hazırladığınız davetli listesinden kimseyi elemek istemezsiniz değil mi? O zaman Bulut Kır Düğünü Bahçesi tam size göre. Oldukça geniş kapasitesiyle sizlerin hizmetinizde olan bu mekân, düğün paketleri ve çeşitli kampanyalarıyla da sizin kadar bütçenizi de memnun ediyor. Kapasitesi hakkında tam bilgileri merak eden siz değerli misafirlerimiz için şöyle sıralama yapabiliriz:

  • Yemekli Kapasite: 200-300 kişi
  • Konaklama Kapasitesi: Ne yazık ki mekânın konaklama hizmeti bulunmamaktadır. Fakat şehir dışından gelecek misafirlerinizi ağırlama konusunda daha fazla düşünmenize gerek yok. Sitemizde küçük bir arama yapıp en uygun yerde size en uygun otel ile kolayca anlaşabilirsiniz.
  • Açık Hava Kapasitesi: 200-300 kişi
  • Kokteyl Kapasitesi: 300-400 kişi
  • Kapalı Alan Kapasitesi: 50
  • Otopark Araç Kapasitesi: 1.000

Harika hizmetlere sahip bu kır düğünü mekânı, en bulunmaz kampanyaları ile fiyatlarda da sizlere en bulunmayacak kolaylıkları sağlamaktan çekinmiyor. Bu mekan ile Düğün Buketi aracılığıyla anlaşma yapacağınız takdirde, sadece sizlere özel inanılmaz indirimlerden de faydalanma imkanını elde etmiş olacaksınız.

Bulut Kır Düğünü Bahçesi Nerededir? Ulaşımı Nasıl Sağlanır?

En önemli avantajlarından biri de oldukça merkezi konum olan bu harikulade mekan Bulut Kır Düğünü Bahçesi Ankara Çankaya ilçesinde bulunmaktadır. Bu merkezi mekanıyla değerli davetlileriniz, Ankara’nın herhangi bir yerinden sorunsuzca ister özel araçları ile ister toplu taşıma araçlarıyla ulaşımlarını sağlayacaklar. Böylelikle siz de sevdiklerinizin mekana nasıl ulaşacağı konusunda düşünmek zorunda kalmayacaksınız.

Mekanın açık adresi ise şu şekildedir: Aşağı Dikmen Mahallesi Eymir Gölü Yolu No:195 06450 Çankaya/Ankara

Bulut Kır Düğünü ile ilgili merak ettiğiniz diğer tüm detaylar için bize yazabilirsiniz. Düğün Buketi, her zaman olduğu gibi düğününüzle ilgili tüm detayları sizler için düşünmeye devam ediyor olacak. En uygun fiyatları ile yüzlerce mekanı, dilediğiniz organizasyonunuz için sizlerin hizmetine sunuyor. Yapmanız gereken tek şey tercih ettiğiniz şehri, ilçeyi ve aradığınız konuyu yazıp arama butonuna tıklamak.

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Masal tadında bir kır düğünümüz oldu bulut kır düğünü bahçesinde. Yemyeşil bir yer zaten. Masa ve sandalye süslemeleri ile şahane bir görüntü vardı düğünümüzde. Müzikler ve hizmetler beş yıldızlı otel seviyesinde.

Yorum yaz