Bükre Event Planner Hakkında

Bükre Event Planner Ekibi olarak, Düğün, Nişan, Kına Gecesi, Doğum Günü ve Baby Shower olmak üzere tüm organizasyonlarınızda size hizmet vermekteyiz. Hayalinizdeki konsepti sizin için tasarlıyoruz.

 

Bükre Event Planner Detayları

 • Paket Başlangıç Fiyatı: 1.000-1.500 TL
 • Ne Kadar Önce Görüşülmeli?:
 • Hizmet İçeriği: Demo Masa, Konsept / Tema Geliştirme
 • Hizmet Türleri: Barkovizyon, DJ, Fotoğraf ve Video, Işık ve Ses Ekipmanları, Kapalı Çadır, Kına Gecesi, Masa / Sandalye Temini, Mekan Giydirme, Nikah Şekeri, Pasta, Sanatçı, Servis ve Hizmet Elemanı, Süsleme

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  İşlerinde çok profesyoneller, organize çalışıyorlar. Herkes yapacağı işi çok iyi biliyor. Gizem Hanımın da yönlendirmesi ile kusursuz bir iş çıktı. Hepinize teşekkür ederim.

 2. Puan

  Düğünüm için Bukre planlamayı tercih etmitşim. Çok yoğun bir iş hayatım var ve detaylarla uğraşamayacaktım.. Herşeyin güzel olmasını sağlayan Bukre’ye gerçekten çok saygı duyuyorum herkese öneriyorum

 3. Puan

  Herkese merhaba kızımızın ilk yaş gününü burada yaptık bizim içinde ilk deneyimdi bu yüzden heyecanlıydık ama her şey sorunsuz ve keyifli bir şekilde geçti umarım devamında da sizlerle bir araya geliriz her şey için teşekkürler , iyi çalışmalar.

 4. Puan

  Mükemmel manzarasıyla yaptığınız dekor çok güzeldi ve çok dikkat çekiciydi. Ben gösterişi seven bir kadın olduğum için burayı tercih ettik ve tam hayallerimdeki bir düğündü.

Yorum yaz