Buğday Hotel Hakkında

Göz alıcı dekorasyonu ve birinci kalite servis anlayışı ile Buğday Hotel, göz kamaştıran bir düğün gecesini hayal eden gelin ve damat adaylarını ağırlamayı bekliyor! Hotel, bünyesindeki 29 süit oda ve 16 apart residence odası sayesinde ev rahatlığı sunarak, konuklarınızı da ağırlayabileceğiniz eşsiz bir düğün mekanını sizlere sunuyor.

Açık ve kapalı davet alanları olarak hizmet verebilen Hotel, yılın her zamanı gelin ve damat adaylarının en özel geceleri için hizmet vermektedir. Açık davet alanlar ile de gelin ve damat adaylarının ilgisini çekmektedir. Şehir merkezindeki enfes konumu ve sunduğu imkanlar ile Buğday Hotel, dört mevsim farklı etkinlikler tarafından tercih edilmektedir.

Hotel, Ankara’nın en özel konumlarından birinde yer almaktadır. Özel araçla ulaşım sağlanabilmesinin yanı sıra toplu taşıma araçlarını kullanarak Buğday Hotel’e ulaşmak da oldukça kolay. İstanbul Caddesi üzerinde 19 Mayıs Stadyumu karşısında yer alan mekanı kolaylıkla bulabilirsiniz.

Ankara’nın Enfes Manzarası İle Evet Demek

Hotel, Ankara’yı panoramik bir şekilde gözler önüne sermektedir. Hotel, göz alıcı açık ve kapalı alan dekorasyonu ile görenleri kendine hayran bırakmaktadır. Ankara’nın incisi Buğday Hotel, hayallerin ötesinde bir düğün gecesi isteyen gelin ve damat adaylarını ağırlamayı bekliyor.

Hotel, bünyesindeki french, twin, triple oda seçenekleri ile konaklamalı otel düğünü rahatlığını düğün sahiplerine sunmaktadır. Uzak mesafeden gelen davetlileriniz için ayarlayabileceğiniz odalar ile konuklarınıza rahat bir düğün gecesi sunabilirsiniz.

Buğday Hotel’de 24:00’a kadar süren kesintisiz eğlence ile en özel gecenizin tadını doya doya çıkarabilirsiniz. Hotel, gelişmiş ses sistemi seçenekleri ve kaliteli müzik tercihleri ile gecenize renk katarak sınırsız eğlence ortamını sizlere sunmaktadır.

Göz Kamaştıran Bir Şıklık…

Buğday Hotel; Ankara manzarasına karşı şık bir düğün gecesi hayal edenlerin ilk tercihleri arasındadır.

Benzersiz konuma sahip Buğday Hotel, otantik ve şık dekorasyonu ile de kusursuz düğün atmosferini çiftlere sunmaktadır. Gelişmiş ışıklandırma sistemleri ile de göz yormayan ideal tonlarda romantik düğün atmosferini desteklemektedir.

Buğday Hotel, güler yüzlü ve deneyimli personelleri ile gelin ve damat adaylarının en heyecanlı anlarına tanıklık etmektedir. Unutulmaz gecenin kusursuz kılınması için hiçbir detayı atlamayan dinamik ekip, gelin ve damat adaylarının üstünden kocaman bir yükü almaktadır.

Buğday Hotel Fiyatları

Ankara’nın incisi Buğday Hotel, muhteşem Ankara manzarası ve kalite anlayışı ile birbirinden çeşitli organizasyonlara ev sahipliği yapmaktadır. Düğün organizasyonlarının yanı sıra farklı kurumsal etkin sahipleri de Buğday Hotel’i tercih etmektedir. Sünnet, nişan, kına, mezuniyet töreni, balo, özel partiler, bayi toplantıları, açılışlar ve daha pek çok özel kurumsal etkinliğe ev sahipliği yapmaktadır. Hotel, ağırladığı her misafire benzersiz bir deneyim sunmayı amaçlamaktadır. Güler yüzlü, dinamik ve profesyonel çalışanları ile misafirlerine seçkin bir organizasyon deneyimi sunmayı başarmaktadır.

Buğday Hotel’in düğün ve farklı organizasyon çeşitlerine özel sunduğu fiyatları öğrenmek için ücretsiz fiyat teklifi talebinde bulunabilirsiniz. Buğday Hotel ve düğün sahiplerine sunduğu farklı hizmet çeşitleri hakkında bilgi almak isteyen gelin ve damat adayları, Düğün Buketi yetkilileri ile görüşebilir.

Buğday Hotel, Ankara’nın enfes siluetine karşı mutluluğa evet demek isteyen gelin ve damat adaylarını bekliyor! Buğday Hotel’in tam adresi ise şöyle: İstanbul Cad. No:18 (19 Mayıs Stadyumu Karşısı) ANKARA

Yorumlar

Sırala

  1. Avatar
    NİLDA
    Puan

    Gerek hizmet kalitesi gerek otelin şıklığı ile göz dolduran bir yer. Şahane düğünümüz için otel çalışanlarının hepsine teşekkür ederim.

Yorum yaz