Brio Italian

Sarıyer’de nikâh sonrası yemeği konseptli kutlamalarınız için şık ve özel menüleri olan bir restoran mı arıyorsunuz. Sıradan menüleri size sunmaktan bıkmayan ve dekorasyonda değişiklik yapmanıza imkân vermeyen restoranlardan sıkıldıysanız Brio Italian tam size göre bir restoran diyebiliriz!

Ödüllü aşçıların maharetli ellerinden çıkan lezzetleri Brio Italian’da tattığınızda “ iyi ki “ tercih etmişiz diyeceğinize bizler eminiz. Şef Stefan'ın porcinni mantarlı risottosu’nu hala aranızda duymayan varsa denemek için sizi mekânımıza bekliyoruz!

Nikâh Sonrası Yemeği İçin En Doğru Tercih Brio Italian Olacak!

Beyoğlu’nun en nezih restoranlarından birisi olan Brio Italian nikâh sonrası yemeği ve kutlamalarınız için ideal bir mekân. Davetli sayınız net olmasa bile alternatif olarak çözümler üreten Brio Italian ile nikâh sonrası yemeğinde kötü sürprizlere yer yok!

Profesyonel kadrosuyla şık bir masa sunumunu sizlere sağlayan Brio Italian ile konuklarınız unutulmaz bir akşam yemeği yiyecek!

Brio Italian Kaç Kişilik Hizmet Kapasitesine Sahip?

Özel günlerinize özel çözümler üreten Brio Italian’ın açık hava kapasitesi 100 ila 200 kişi olarak değişmektedir ve yemekli kapasitemizde bu sayılarla sınırlıdır. Aynı zamanda kapalı mekân özelliği de bulunan Brio Italian’ın kapalı salonu 50 ila 100 kişiyi ağırlayabiliyor. After parti gibi çeşitli hizmetleri de bünyesinde sunabilen Brio Italian’da kokteyl kapasitesi 100 ila 200 arasında değişebilmektedir.

Bünyesinde 1 adet de otopark bulunan Brio Italian’ın otopark kapasitesi ise 50 araçlık olup valeyle birlikte hizmet vermektedir.

Brio Italian Nerede Yer Alıyor? Brio Italian’a Nasıl Gidilir?

İstanbul’un en gözde semtlerinden Beyoğlu’nda olan Brio Italian’a gitmek için çeşitli alternatif seçenekleriniz bulunuyor. Şahsi araçlarınızla kolaylıkla erişebileceğiniz Brio Italian’a dilerseniz toplu taşıma araçları da gidebilirsiniz. Beyoğlu’na giden her otobüse binerek Kilyos Caddesi’nde inebilir ve Brio Italian’a kısa bir yürüyüş ardından ulaşabilirsiniz.

151 ve 152 numaralı hatlara binerek Ormanada, Kuzey Konakları ve Gazinolar duraklarında inebilirsiniz. Böylece Brio Italian’a 2-3 dakika yürüyüşle kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Brio Italian’da Hangi Tür Etkinlikler Yer Alıyor?

 • Nikâh sonrası yemeği
 • Kokteyller
 • Özel davetler
 • Kutlama yemekleri
 • Kurumsal davetler Brio İtalian’da özel talepleriniz doğrultusunda planlanıp yönetilmektedir.

Brio Italian Hakkında Her Şey!

İtalyan yemek kültürüne son derece hâkim olan şef Stefan sizlere nikâh sonrası yemeği gibi çeşitli yemekli organizasyonlarınızda özel servisler hazırlıyor. Tadı damağınızda kalacak lezzetleri yapması için İngilte’den transfer edilen şef Stefan’ın menüde özel spesiyalleri ile en çok tercih edilen lezzetlerden.

Önemli konuklarınızı ağırlayacağınız gecelerde hoş bir akşam yemeği seçeneği için çok şık bir mekân dizaynına sahip Brio Italianhakkında daha bilmediğiniz birçok şey var! Dünya’nın hiçbir yerinde bulamayacağınız mahzen şaraplarını tadımla size ikram eden Brio İtalian’da şarap geceli konsepti nikâh sonrası yemeği ise en çok tercih edilen konseptlerden.

Her şeyin en tazesini ve en doğalını yemeklerinde kullanan Şef Stefan’la tanışmak için acele edin!

 

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Çok asil ve şık bir konsept. Gece bahçesinde harika bir nikah yemeği oldu. Kaliteliteli bir hizmet aldık teşekkür ederiz.

 2. Puan

  Bu kadar kaliteli ve kusursuz hizmet veren çok az mekan bulabilirsiniz. İstanbul’un en güzel yerinde hem de 🙂 teşekkür ederiz güzel yemeğimiz için çok memnun kaldık.

 3. Puan

  Tek kelimeyle muhteşem…. Otantik ve çok farklı bir atmosferi var, menüsü çok zengin ve içecek olarak pek çok çeşit bulabilirsiniz… Tavsiye ederim…

Yorum yaz