İstanbul Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

Başlangıç Paketi
3000 ₺
Her Şey Dahil Paket
5000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Hazır kalıp model
Kişiye özel dikim

Bridelymade Hakkında

Bridelymade markası 2015 yılından bu yana gelinleri mutlu edebilmek için İstanbul Şişli ilçesinde çalışıyor. Bohem gelinlik modellerinde yoğunlaşan marka düğün hazırlığında olan kişilerin ilgilerini çekiyor. Hayallerini süsleyen gelinlik modeline kavuşmak isteyen gelin adaylarının rüyalarını hayata geçiriyor. Gelinlik modelleriyle dikkat çekmeyi başaran marka 3000 TL'den başlayan uygun fiyatları ile beğeni topluyor. Bridelymade markası sahip olduğu profesyonel ekip ile gelin adaylarına hizmet sunuyor.

Sunduğu Hizmetler

Moda evi gelin adaylarına hazır model gelinlik seçenekleri sunuyor. Özel dikim hizmetinin sağlandığı modaevinden gelin adayları mutlu olarak ayrılıyor. Abiye ve nişanlık elbisesi seçenekleriyle gelin adaylarının kusursuz görünmesine yardımcı oluyor. Her tarza uygun olan gelinlik modelleriyle düğün hazırlığı yapan kişilerin istek ve talepleri doğrultusunda hizmet sunuyor. Düğün gününde gelinlerin eşsiz görünmesine yardımcı olan Bridelymade markasından fiyat alabilmek için ‘Ücretsiz Teklif Al’ butonuna tıklayabilirsiniz.

Bridelymade Gelinlik Modelleri ve Aksesuarları

Bridelymade Moda Evi gelinlik çeşitleriyle evlilik arifesinde olan kişilerin dikkatini çekiyor. Bohem gelinlik, dantelli ve taşlı gelinlik modelleriyle en çok tercih edilen modelleri müşterilerinin beğenisine sunuyor. Gelinlik aksesuarı hizmetinin sunulduğu modaevinde gelin adayları için alternatif oluşturuyor. Bolero, duvak ve gelin buketi hizmetleriyle gelin adaylarının kusursuz görünmesine yardımcı oluyor. Aynı zamanda gelin kesesi, kuşak ve şapka seçenekleriyle gelin adaylarından yoğun ilgi görüyor.

Bridelymade Moda Evi Gelinlik Fiyatları

Bridelymade Moda Evi gelinlik modelleri için belirlediği fiyatları nedeniyle gelin adaylarının dikkatini çekiyor. Marka gelinlik modelleri için 3000 TL - 5000 TL arasında değişen fiyat seçenekleri sunuyor. 3 prova sonunda hayallerindeki gelinliğe kavuşan gelin adaylarının 2 hafta teslim sürecini beklemesi gerekiyor. Gelin adayları en mutlu günlerinde zarif ve eşsiz görüntüsüyle dikkat çekebilmek için markayı tercih ediyor. Sizde gelinlik modelleri hakkında detaylı bilgiye ulaşmak istiyorsanız ‘Hemen Ara’ butonuna tıklayabilirsiniz.

Adres Bilgileri

Gelin adaylarının hayallerindeki gelinliğe kavuşabilmesine yardımcı olan Bridelymade markası İstanbul Şişli ilçesinde ziyaretinizi bekliyor. İstanbul şehrinin farklı noktalarından modaevine ulaşım toplu taşıma ve özel araçlarla kolayca sağlanabiliyor. Toplu taşıma araçlarıyla ulaşımın kısa sürede sağlanabildiği modaevine özel araçla gitmek isteyenler için açık adres şu şekildedir; Meşrutiyet, Vali Konağı Cd. No:99 D:3, 34365 Şişli / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Markanın sunduğu diğer hizmetler arasında nişanlık ve abiye elbiseler yer alıyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

4 hafta

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Özel dikim, hafta sonu hizmet ile marka ek avantajlar sunuyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Başlangıç paketinde marka hazır kalıp gelinlik modelerini sunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

her şey dahil paketinde marka gelinlik modellerinin yanı sıra gelinlik aksesuarlarını sunuyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Bohem gelinlik modelleri

Ürünün teslim süresi nedir?

2 hafta

Bridelymade organizasyon fiyatları ne kadar?

Bridelymade organizasyon fiyatları Bridelymade organizasyon fiyatları Bridelymade organizasyon fiyatları ise 3000 - 5000 TL arasında değişmektedir.

Bridelymade Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Bridelymade

Yorum yaz