Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi Fiyatları

Başlangıç Paketi
300 ₺
Her Şey Dahil Paket
450 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
250
Min
350
Max

Bozyaka Evlendirme Memurluğu Hakkında

İzmir Karabağlar ilçesine bağlı Bozyaka Evlendirme Memurluğu sağladığı avantajlarla çiftlerin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Çiftler, nikah salonu ve evlendirme dairesi kategorisinde ön plana çıkan bu mekanda mutluluklarını sevdikleriyle paylaşıyor. Evlendirme memurluğunda nikah salonu kiralama fiyatları 300 TL’den başlıyor. Detaylı bilgi için "Ücretsiz Teklif Al" formunu doldurabilirsiniz.

Evlendirme Memurluğu Özellikleri ve Kapasitesi

Ahşap sahne üzerine kurulmuş olan dikdörtgen masa ve sandalyelerde beyaz renk tercihine gidilmiş. Bordo konferans sandalyelerinin kullanıldığı mekanda bordo sahne perdesiyle bütünlük yakalanmış. Mustafa Kemal Atatürk’ün dans tablosuyla kaliteyi artıran salonda nikah merasimleri, kongreler ve toplantılar gerçekleştirilmekte. 350 kişilik kapasitesiyle mutluluğun katlanarak çoğaldığı, kaliteli zaman dilimlerinin geçirildiği Bozyaka Evlendirme Memurluğu hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Bozyaka Evlendirme Memurluğu Nikah Salonu Kiralama Ücretleri

3 farklı zaman dilimine göre belirlenen nikah, kongre veya toplantılar için belirlenen kiralama ücretleri şu şekilde:

Bozyaka Nikah Salonu yarım saatlik kiralama ücreti 300 TL civarındayken, 1 saatlik kira fiyatı 450 TL olarak belirlenmiş. 5 saat ve üzeri için belirlenen fiyat ise 660 TL'dir. Çiftlerin isteği doğrultusunda özel salonlarda da hizmet sunan evlendirme memurluğunun nikah fiyatları ise 450 TL olarak belirlenmiş. Mesai saatleri içerisinde yapılan nikahlardansa ücret alınmıyor. Ayrıca salonda gazi ve engellilerden, şehit, gazi ve engelli vatandaşların birinci derece akrabalarından da ücret alınmıyor.Salon kamu kurum ve kuruluşları ile kamu yararına çalışan derneklere de ücretsiz hizmet sunmakta. Salonun fiyatları hakkında detaylı bilgi için "Ücretsiz Teklif Al" formunu doldurabilirsiniz.

Nikah Başvurusu İçin Gerekli Belgeler

İlk başvuru ve randevu alma sistemiyle çalışan Bozyaka Nikah Salonu nikah başvurusu için izlenilmesi gereken süreç şu şekilde:

İlk başvuru sürecinde nüfus cüzdanı asılları ve birer vesikalık fotoğraf ile çiftlerin birlikte evlendirme memurluğuna başvurması gerekiyo.Fotoğraflar son 6 ay içerisinde çekilmiş olmalı. Evlendirme memurluğunda düzenlenen sağlık raporu formuyla çiftlerin aile hekimlerine yönlendirilmesinin ardından, gerekli testlerin sonucunda sağlık alınmasıysa ikinci aşama. Randevu sürecinde ise onaylanan sağlık raporu, nüfus cüzdanı asılları ve fotokopileri ve dörder adet vesikalık fotoğraf ile belediyeye müracat etmek gerekiyor.

Bozyaka Evlendirme Memurluğu Nerededir?

İzmir Karabağ ilçesinde bulunan Bozyaka Evlendirme Memurluğu, ulaşım konusunda oldukça avantalı. Özel araç veya toplu taşıma araçlarıyla ulaşılabilen mekanın açık adresi ise şöyle;

Bozyaka, 3140. Sokak, 23/A, 35110 Karabağlar / İzmir.

Sorular

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

En az 3 hafta önce.

Bozyaka Evlendirme Memurluğu organizasyon fiyatları ne kadar?

Bozyaka Evlendirme Memurluğu organizasyon fiyatları Bozyaka Evlendirme Memurluğu organizasyon fiyatları Bozyaka Evlendirme Memurluğu organizasyon fiyatları ise 300 - 450 TL arasında değişmektedir.

Bozyaka Evlendirme Memurluğu Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Bozyaka Evlendirme Memurluğu kapalı alan kapasitesi 250 - 350 kişiliktir,

Yorum yaz