Boy Düğün Salonu

Uzun yıllardan beri sektör içerisinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermek için çalışmaktayız. Boy Düğün Salonu olarak amacımız hayatınızın en özel günlerini, akıllarda kalıcı bir şekilde yaşatarak, olumlu bir imaj bırakmak. Hizmetlerimizden en özel gününüzde yararlanmak istiyorsanız, sizleri en kısa süre içerisinde Boy Düğün Salonu’na davet ediyoruz!

Boy Düğün Salonu Kaç Kişilik Hizmet Vermektedir?

Boy Düğün Salonu olarak yemekli ve yemeksiz organizasyonlarınızda 750 ila 1000 kişilik kapasitemizle birlikte en özel günlerinizde sizlere kapılarımızı açtık! Sizlere en özel günlerinizi en iyi şekilde yaşama şansını sunuyoruz. Hem de en uygun fiyatlarda! Düğün salonumuzdaki düğün fiyatlarımız 10 TL ile 30 TL arasında hafta içi ve hafta sonu durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Daha detaylı ve net bilgi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Boy Düğün Salonu Nerededir? Boy Düğün Salonu’na Nasıl Gidilir?

Boy Düğün Salonu’na kendi araçlarınızı, toplu taşıma araçlarını ve taksileri kullanarak kısa süre içerisinde gelebilirsiniz. Salonumuz İstanbul’un Esenyurt ilçesinde bulunmaktadır. Merkezi bir bölge olduğu için Esenyurt’a ulaşım son derece kolaydır. Toplu taşıma araçları ile Boy Düğün Salonu’na gidecekseniz, 93T, 36L, 4, MR10, 11K gibi hatları kullanabilirsiniz. Belirtilen bu hatlar kullanabileceğiniz pek çok hattan sadece birkaç tanesidir.

Boy Düğün Salonu’nda Hangi Tür Organizasyonlar Gerçekleştiriliyor?

İstanbul’un merkezinde olan Boy Düğün Salonu, sizlere yemekli ve yemeksiz olarak bütün organizasyonlarınızda kesintisiz hizmet veren, kaliteli bir düğün salonudur. Sizler için gerçekleştirmek istediğiniz bütün organizasyonlarınızı en ince ayrıntısına kadar planlayarak, üzerinizde büyük bir baskı oluşturan, düğün stresini alıyoruz! Sizlerin yerine bütün ayrıntıyı Boy Düğün Salonu olarak bizler düşünüyoruz!

 

 • Özel Toplantılar
 • Düğün
 • Sünnet Düğünü
 • Kurumsal Toplantılar
 • Kına Geceleri
 • Kokteyl
 • Konserler
 • Nişan Merasimleri gibi sayısız organizasyonlarınızda sizlerin her zaman yanınızdayız!

İstanbul Esenyurt’ta bulunan en kaliteli düğün salonu olarak bütün isteklerinizi ikiletmeden en ince ayrıntısına kadar yerine getirmekteyiz. Organizasyonlarınızı nasıl gerçekleşmesini istiyorsanız, bizlere anlatmanız yeterli!

Hayatınızın En Unutulmaz Gecesini Yaşatacağız!

Boy Düğün Salonu olarak sizlere bir düğün salonundan daha fazlasını sunmak ve yaşatmak istiyoruz! Personellerimiz ve aşçılarımız ile birlikte sizlere hayatınızın en unutulmaz gecesini yaşatmak istiyoruz.

Organizasyonlarınızı en ince ayrıntısına kadar planladığımız için, daha sonra sizlere ayriyeten bir masraf çıkarmıyoruz. Bu da Boy Düğün Salonu olarak bizlerin en önemli özelliği! Vermiş olduğumuz hizmetlerin detaylarına sayfamızdaki videoları izleyip, yorumları okuyarak ulaşabilirsiniz! Hayalinizdeki düğünü gerçekleştirmek için doğru adres tabi ki Boy Düğün Salonu’dur.

Olası Aksilikleri Sizlerin Yerine Düşünüyoruz!

Hayatınızı birleştiren o ilk adımı atarken her şeyin yolunda olmasını istiyorsanız, tercihiniz Boy Düğün Salonu’ndan yana olmalıdır. Bütün aksilikleri sizin yerinizi düşünen Boy Düğün Salonu’na gelin, olası bütün durumlar için şimdiden hazırlıklı olun!

Sırala

 1. Avatar
  Saadet&Metin
  Puan

  Düğünümüzü Avrupa yakasında Esenyurtta bulunan Boy Düğün Salonunda yaptık. Davetlilerimize ve bize yakın, hoş bir salon olması, ikramlarının lezzetli olması ve müziklerin tam istediğimiz gibi olması, bizim büyük beğenimizi ve teşekkürlerimizi kazandı.

 2. Avatar
  Begüm & İbrahim
  Puan

  Boy Düğün Salonu’nda 250 kişilik kına organizasyonum oldu öncelikle dekorasyon konusunda bize yardımcı olan personellere ve bizim için kına paketi hazırlayan mekan sahiplerine çok teşekkür ederiz unutulmaz bir gece yaşadık fotoğraflarımız ve düğün kasedimiz de mükemmel çekilmiş ellerinize sağlık herkese sizi tavsiye ediyoruz

Yorum yaz