Ankara Davet Alanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
200 ₺
Hafta İçi
300 ₺
Hafta Sonu
Yemeksiz Fiyat
150 ₺
Hafta İçi
200 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
140 ₺
Hafta İçi
140 ₺
Hafta Sonu

150 Kişilik davetler için başlangıç fiyatıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
50
Min
250
Max
Açık Davet Alanı
50
Min
150
Max
Kır Bahçesi Alanı
50
Min
150
Max
Otopark
200
Araç

Mekan Özellikleri

 • Supla
 • Şamdan
 • Yapay çIçek süsleme
 • Bahçe
 • Çim zemin
 • Çocuk eğlence alanı
 • Yüksek tavan
 • Nikah Için ayrı alan
 • Açık alan
 • Kapalı salon
 • Doğa manzaralı

İmkanlar

After party organizasyonu
Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Karşılama kokteyli
Etkinlikten önce prova
Fotoğraf köşesi
Video ve fotoğraf çekimi
İçecek barı
Karşılama Için hostes
Isıtma sistemleri
Volkan şovu
Mekan giydirme
Menü tadımı
Menüde değişiklik seçeneğI
Organizasyon danışmanlığı
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Kişiye özel konsept
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Vale
Klima
After party alanı
Alkol servisi

Botanik Loca, Ankara Gölbaşı'nda şık bir davet alanı arayanlar için harika bir alternatif oluyor. Rustik konseptte kır bahçesi ve kapalı davet alanıyla hizmet veren mekan pek çok farklı etkinlik türünde hizmet verebiliyor. Fiyatları ise kokteyl düzeninde kişi başı 140 TL'den başlıyor.

Mekan Özellikleri

Botanik Loca, Botanik Garden bünyesinde hizmet veren bir davet alanı. Açık ve kapalı olmak üzere iki farklı modern etkinlik alanında muhteşem organizasyonlar düzenliyor. Kapalı alan tercih eden misafirler 250 kişilik salonu tercih edebiliyor. Özellikle sonbahar kış davetlerinde bu bölümü tercih edebilirsiniz. Ayrıca davetinizi açık alanda planladıysanız, herhangi bir olumsuz hava durumunda kapalı alana geçebilirsiniz. Burada 250 kişiye kadar misafir ağırlayabilirsiniz.

Mekanın açık alanında ise 150 kişiye kadar misafir ağırlanabiliyor. Bu alan özellikle rustik tarzda bir dekorasyon isteyenler için ideal. Uzun dikdörtgen masalar ve ahşap sandalyelerle oturma düzeni hazırlanıyor. Gelin ve damadın yakın arkadaşları veya aileleri için özel loca koltuklar bulunuyor. Masaların üzerleri sarmaşıklar ve uzun cam vazolarla süsleniyor. Fotoğraf çekim alanı ve hasır şamdanları ile hem modern hem de romantik bir atmosfer sağlanıyor.

Botanik Loca Düğün Davet Fiyatları

Botanik Loca, düğün ve davet organizasyonlarında özel fiyat seçenekleri sunuyor. Kokteyl düğün fiyatları kişi başı 140 TL'den başlıyor. Yemekli davetlerde ise hafta içi kişi başı 200 TL, hafta sonu ise 300 TL bandında seyrediyor.  Dilerseniz yemeksiz davet imkanı da mevcut.

Olanakları

Botanik Loca'nın öne çıkan ilk olanağı after party organizasyonu oluyor. Düğün, kına gecesi ve nişan gibi davetler sonrasında yakın çevrenizle gecenin ilerleyen saatlerine dek eğlenceye doyabilirsiniz. Kendi catering ekibiyle çalışan mekan, davet öncesi menü tadım ve menüde değişiklik imkanı sağlıyor. Kişiye özel konsept ile süsleme yapabilen mekan, talebinize göre volkan şovu ile de davetlerinize renk katıyor.

Mekanın organizasyon danışmanlık hizmeti de bulunuyor. Davetiniz etkinlik sorumlusu sayesinde tüm detaylarında planlanıyor. Alkol servisi bulunan mekan, ayrıca karşılama hostesleri ile de davetlerinizi tek tek kapıda karşılıyor. Düğün pastasını da temin edebilen mekan, orkestra ve dj hizmetini de paketlerine dahil sunuyor.

Nerededir?

Botanik Loca, Ankara Gölbaşı ilçesinde bulunuyor. Haymana Yolu üzerinde yer alan mekana toplu taşıma ve özel araç seçenekleri ile ulaşabilirsiniz. Ayrıca mekanın 200 araç kapasiteli otoparkını kullanabilirsiniz. Açık adresi ise şöyle;

Karşıyaka Mahallesi, Haymana Yolu Blv., Gölbaşı/Ankara.

Sorular

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Bayi Toplantısı, Baby Shower, Davet ve Resepsiyon, Doğum günleri, Düğün, Eğlence, Kına, Kurumsal Etkinlikler, Mezuniyet Törenleri, Motivasyon Etkinlikleri, Nişan, Okul Etkinlikleri, Parti, Sünnet Düğünü.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

150 kişilik butik bir bahçe 250 kişilik kapalı alan ayrıca yine işletme içerisinde 1400 kişi kapasiteli kır bahçesi ve üzeri açılır kapanır tente sistemi

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

23:00

Botanik Loca düğün fiyatları ne kadar?

Botanik Loca düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 140 TL, hafta içi yemekli kişi başı 200 TL, Botanik Loca düğün fiyatları hafta sonu pasta meşrubatlı kişi başı 200 TL, hafta sonu kokteylli kişi başı 140 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 300 TL,

Botanik Loca Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Botanik Loca açık alan kapasitesi 50 - 150 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 50 - 250 kişiliktir,

Yorum yaz